Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Végül rászántam magam a sárga Koni szettre. Jelenleg csak egy helyet tudok, ahol ez kapható (Kárászy-ék). Náluk jelenleg 110eFt körül van az ára, ez egy picit sok nekem, ezért szeretném megkérdezni, hogy van-e valakinek ötlete, hogy hol lenne még érdemes körülnéznem? (Remélem lesz. :huh: )

110?! :) nekem 132-t mondtak, úgyhogy megrendeltem máshol 120-ért! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Oldalazva? :D :lol:

Megoldottam a problémát.

Rámpára feláltam vele és megfordítottam a középső gumibakokat,ami középdobot tartja.

Így kb 1-1,5cm-rel fentebb van az egész,kipróbáltam és nem ér hozzá most! :)

Viszont kerültem vele egyet a városban...háááátt...érezhető a különbség! :huh:

Remélem Losi hoz hajósról a hátsó hídba is stabrudat. :)

Link to comment
Megosztás:

De te szettet kérdeztél, nem? Azaz gátló + rugó.

ühüm. :huh:

Szerintem itt rontottad el.

Valahogy mindig van valami akció náluk. :lol:

nekem valahogy nem tűnt reálisnak egy kérdés miatt pestre mennem... holnap még próbálkozom, ha akkor is 132, buktak egy üzletet.

Link to comment
Megosztás:

Megoldottam a problémát.

Rámpára feláltam vele és megfordítottam a középső gumibakokat,ami középdobot tartja.

Így kb 1-1,5cm-rel fentebb van az egész,kipróbáltam és nem ér hozzá most! :)

Viszont kerültem vele egyet a városban...háááátt...érezhető a különbség! :huh:

Remélem Losi hoz hajósról a hátsó hídba is stabrudat. :lol:

És nem ér hozzá a kasztnihoz sem a dob?

Link to comment
Megosztás:

Üdv tagok! Mintha valahol olvastam volna,hogy a 95 utáni Astráknak változott a futóműve az enyémhez (91) képest.Igaz ez? Csak azért érdekel,mert szerintem nagyon meg van ülve a drágaságom,és nem tudom,hogy a rugó öregedett-e el,vagy ezek még ilyenek voltak gyárilag. THX

Képeket tunál mutatni esteleg ? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Üdv tagok! Mintha valahol olvastam volna,hogy a 95 utáni Astráknak változott a futóműve az enyémhez (91) képest.Igaz ez? Csak azért érdekel,mert szerintem nagyon meg van ülve a drágaságom,és nem tudom,hogy a rugó öregedett-e el,vagy ezek még ilyenek voltak gyárilag. THX

Üdv a fórumon!

Nem tudok róla, hogy mi változott a futóműben 95-től, csak egy kérdés: lengéscsillapitóid mikor voltak cserélve, és milyenre?

Link to comment
Megosztás:

Üdv tagok! Mintha valahol olvastam volna,hogy a 95 utáni Astráknak változott a futóműve az enyémhez (91) képest.Igaz ez? Csak azért érdekel,mert szerintem nagyon meg van ülve a drágaságom,és nem tudom,hogy a rugó öregedett-e el,vagy ezek még ilyenek voltak gyárilag. THX

Eleje vagy hátulja ül?

Nekem van most felesleges rugószettem 5 ajtósba,nem voltak kilágyulva,csak nekem GSi került be.

Ha gondolod viheted valami röhejes összegért! :huh:

A hátulját kicserélni kb 20perc!

Az eleje már macerásabb,de az sem bonyolult.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.