Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

nem hiszem hogy eladoval gond lenne .. bar 4 negativ feedback je van 

de akkor tölem sem vennel semmit :D ? nekem 3  van ...  :huh:  http://feedback.ebay.de/sonique88

jah szoktam ebayezgetni egy kicsit :P a fél kocsim onna szarmazik :P

hehehe látom: Spassbieter Achtung Achtung !!! !!! hehehee ez jó :lol: :P :D De jó sok megrendelésed volt valóban :D De több ilyened is volt! Meg az a bizonyos szállításos dolog azért itt visszakacsint Rád. Hát ha eladó lennék... :P

Link to comment
Megosztás:

hehehe látom: Spassbieter Achtung Achtung !!! !!! hehehee ez jó :huh: :D :lol: De jó sok megrendelésed volt valóban :D De több ilyened is volt! Meg az a bizonyos szállításos dolog azért itt visszakacsint Rád. Hát ha eladó lennék... :D

hat az mar elég régen volt de azota senkinek sem volt baja a szallitassal ...persze meg amikor a gyerek nem irt vissza azt reklamálta miért nem fizettem ... ez volt az a bizonyos Spassbieter Achtung Achtung....

de volt ennél cifrább is amikor az ember azt hitte hogy olyan balkan van itt hogy mi nem is tudunk neki euroval fizetni .. 

és ezért nem akarta ide elküldeni ... de amikor megkapta a pénzt meglepödöt hogy nem is vagyunk annyira elmaradva :P 

szoval van aki azt feltételezi hogy erre fele még eurot sem tudsz átutalni ... 

meg még volt jopár ilyen ... és hasonlo

Link to comment
Megosztás:

És a sima gyári lengők miről híresek? Inkább ne?

gyárit nincs értelme venni mert drága és ugyis valamelyik nagyobb cég csinalja neki 

altalában sachs ...

akkor már valami utangagyi .. kayaba és társai   .. LIP és hasonlo borzalmak kerülendök

de szerintem sachs vagy monroe  tol még ingatag marad a kocsi .. 

ami talan jobb a kayaba és a koni .. 

Link to comment
Megosztás:

hat az mar elég régen volt de azota senkinek sem volt baja a szallitassal ...persze meg amikor a gyerek nem irt vissza azt reklamálta miért nem fizettem ... ez volt az a bizonyos Spassbieter Achtung Achtung....

de volt ennél cifrább is amikor az ember azt hitte hogy olyan balkan van itt hogy mi nem is tudunk neki euroval fizetni .. 

és ezért nem akarta ide elküldeni ... de amikor megkapta a pénzt meglepödöt hogy nem is vagyunk annyira elmaradva :D 

szoval van aki azt feltételezi hogy erre fele még eurot sem tudsz átutalni ... 

meg még volt jopár ilyen ... és hasonlo

:lol: :D :D szép most kicsit csalódtam bennük, azthittem ők inteligensebbek, na mind1.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

ennél már csak az  nagyobb kinszenvedés amikor USA bol rendelek valamit :lol:

éppen most b@sztak el egy céges rendelést... elnézték a típusszámot, és mást küldtek.

a legszebb, hogy nem vállalják be a szállítási költséget, pedig elismerték a hibájukat. :huh:

Link to comment
Megosztás:

ennél már csak az  nagyobb kinszenvedés amikor USA bol rendelek valamit :huh:

Jó hát róluk tudjuk.. Fejben még egyjegyűeket sem bírnak összeadni szegények.

de Európából ilyet.. Jó tényleg van egy-két szegényes ország a környezetünkbe de könyörgök.. ez durva.

Link to comment
Megosztás:

Jó hát róluk tudjuk.. Fejben még egyjegyűeket sem bírnak összeadni szegények.

de Európából ilyet.. Jó tényleg van egy-két szegényes ország a környezetünkbe de könyörgök.. ez durva.

emlékeznek az eladora megkeresném neked az e-mail -t szerintem meg  megvan ...

de én is ledöbbentem amikor ezt irta ... de legalább öt meggyőztem hogy nincs itt olyan nagy gáz :huh:

Link to comment
Megosztás:

nem tudom ezt lattad e már ?

de ez szerinten tecceni fog neked /remélem/

Naná, hogy láttam. Nagyon tetszett. A hasznaltauto.hu-n volt fennt és itt forumban is szó volt róla (azaz a gazdijáról). Hát igennn :huh: Na de nem kacsintgatok félre :lol: Az is gyönyörű ami van!

Link to comment
Megosztás:

Amilyen hülye vagyok biztosan írnék neki!!!!!!!!

akkor megkeresem  :D :D egy két napba beletelik még megtalálom a mail-t   :huh:

tied is nézhet ki igy ugyan olyan allapotban kezdte mint a tied .. 

elsö lökös az sima gsi az ajto és küszüb is siman felmegy 

csak a hatso lökös gázos ahoz ugyanis 3db gsi lökharito kell :lol:

Link to comment
Megosztás:

akkor megkeresem  :D :P egy két napba beletelik még megtalálom a mail-t   :huh:

tied is nézhet ki igy ugyan olyan allapotban kezdte mint a tied .. 

elsö lökös az sima gsi az ajto és küszüb is siman felmegy 

csak a hatso lökös gázos ahoz ugyanis 3db gsi lökharito kell :lol:

Köszi, az ilyet nem lehet szó nélkül hagyni. Lehet, hogy majd megkérdezem tőle, hogy lehet-e neki euro-t utalni, melyik felében él az országnak és amit válaszol azt tuti nem fogom neki elhinni :D

Na majd meglátjuk milyen lesz a párduc, nem akarok másokról koppintani. Legyen különleges :D

Link to comment
Megosztás:

Szóval a mai nap tanulsága:

Ne vegyél gyári vagy LIP, Monroe márkájú lengőt, mert rossz minőségűek. Inkább picit többér érdemes Kayaba-t vagy Koni-t beszerezni és akkor hosssszúúúúúúúú évekig nem lesz gond ezekre az alkatrészekre. És még ültetni is lehet az autót pár mm-rel aminek az optikai tunningon semmi más rendeltetése sincs.

Itt a mese vége fuss el véle!

Link to comment
Megosztás:

Kiegészítés: sachs-ot is érdemes venni, mert mindenképpen a legjobbnak tartom az utcai kategóriában. Ez egyébként

a gyári beszállító is. Ha ilyet vennél, akkor Viktort kell megkeresned a Csergőben, ő tud szimpi árakat mondani rá :huh:

Árban mindenképpen jóval drágább mint a kayaba, viszont tartósabb is.

Sport kategóriában pedig egyértelműen a Koni a nyerő.

Link to comment
Megosztás:

Kiegészítés: sachs-ot is érdemes venni, mert mindenképpen a legjobbnak tartom az utcai kategóriában. Ez egyébként

a gyári beszállító is. Ha ilyet vennél, akkor Viktort kell megkeresned a Csergőben, ő tud szimpi árakat mondani rá :D

Árban mindenképpen jóval drágább mint a kayaba, viszont tartósabb is.

Sport kategóriában pedig egyértelműen a Koni a nyerő.

leltároznak meg árat emelnek szerinted szimpi árak sülnek ki  jövöre :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kiegészítés: sachs-ot is érdemes venni, mert mindenképpen a legjobbnak tartom az utcai kategóriában. Ez egyébként

a gyári beszállító is. Ha ilyet vennél, akkor Viktort kell megkeresned a Csergőben, ő tud szimpi árakat mondani rá :lol:

Árban mindenképpen jóval drágább mint a kayaba, viszont tartósabb is.

Sport kategóriában pedig egyértelműen a Koni a nyerő.

yah meg annyi a Weitec nél pl valami nem tul neves gyárto csinalja a gatlokat de direkt a witec nek 

és elég jo minöségü ... csak már nem emléxem ki de coupe megmondhatná ha nem aludna .. ilyn korán :huh:

Link to comment
Megosztás:

yah meg annyi a Weitec nél pl valami nem tul neves gyárto csinalja a gatlokat de direkt a witec nek 

és elég jo minöségü ... csak már nem emléxem ki de coupe megmondhatná ha nem aludna .. ilyn korán :D

Nekem 80e volt postával együtt.....Alko gyártya a gátlót,de szerintem csak a házát. :D :lol: :huh: A hátsó kicsit puha ekkora ültetéssel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.