Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

hát szerintem 60 ezernél még a gyári szimpla féktárcsák is elfutnak joval többet, csak elképzelhető ha megfőzi valaki mintén is eléggé szét lehet kurni, de meg lehet szabályztatni is

nekem is nemsokára az lecc

és akkor jo fékbetétek és ujra harap majd a fék mint féléve:D

Link to comment
Megosztás:

Csakis szimpla tárcsát lehet szabályoztatni, belső hűtésűt nem! Erre figyeljünk... :rolleyes:

Az érdekes, mert a Calinak elöl ugye belső hűtésű tárcsája van, és az "így csináld..." könyvben úgy tüntetik fel a méreteket, hogy a gyári vastagság 24mm, 22-ig lehet szabályoztatni, és 21mm-nél kuka...

Link to comment
Megosztás:

Az érdekes, mert a Calinak elöl ugye belső hűtésű tárcsája van, és az "így csináld..." könyvben úgy tüntetik fel a méreteket, hogy a gyári vastagság 24mm, 22-ig lehet szabályoztatni, és 21mm-nél kuka...

Azt ugye tudod, hogy mikor vannak 21mm-esek azok a tárcsák, amiket fel akarnak szabályoztatni? <_<

Gondolom nem kell magyarázni, hogy az itthoni userek nem a keveset futott tárcsákba akarnak még

életet csiholni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jah, én is láttam már olyan belső hűtésű tárcsát ahol magából a tárcsa anyagából már szinte nem maradt semmi, a fékbetét gyakorlatilag a hűtőbordán futott, és a gazdája még mindig nem cserélte volna le, ha a szerelő nem mondja hogy így nem engedi ki a kezéből az autót (más miatt vitték oda, nem féket javíttatni, úgyhogy ez csak véletlenül derült ki)

Link to comment
Megosztás:

Gyakorlatilag úgy néz ki a dolog, hogy az említett tárcsánál 22,5mm-nek meg kéne lenni, hogy lehessen

szabályozni, mert minimum 3-4 tizedet le szoktak venni. De ez a méret már akkor sincs meg, amikor

az első fékbetétet cseréled a tárcsa mellől 40-80e km-es korában. Tehát ezeknél a hűtött tárcsáknál nem

beszélhetünk felszabályozásról alapvetően...

Link to comment
Megosztás:

Ugyanmár!Nekem okos autószerelők mondták,hogy azt is lehet,nem téma ha kicsit utána üt! :rolleyes:

Nem értem a felvetést!!! Nekem a hűtött tárcsa 2005-ben Bárdinál 7000 Ft/ db volt. Ennyi pénzért nem érdemes szarakodni a szabályozással, sőt még ha nem is biztos, sőt még ha figyelembe vesszük az ezután várható rövid élettartamot. Nem frankó a szabályozás! Én secc pecc alatt cseréltem tárcsát, betétet és azóta 35000 km alatt kifogástalan. Igaz nem koptatom, eddig 0,5 mm-es válla van. Motorféééék a nyerő egészen le másodikig! Nekem még a körfogalomba érkezéskor sem gyullad ki a féklámpám, csak megálláskor.

Link to comment
Megosztás:

Nem értem a felvetést!!! Nekem a hűtött tárcsa 2005-ben Bárdinál 7000 Ft/ db volt. Ennyi pénzért nem érdemes szarakodni a szabályozással, sőt még ha nem is biztos, sőt még ha figyelembe vesszük az ezután várható rövid élettartamot. Nem frankó a szabályozás! Én secc pecc alatt cseréltem tárcsát, betétet és azóta 35000 km alatt kifogástalan. Igaz nem koptatom, eddig 0,5 mm-es válla van. Motorféééék a nyerő egészen le másodikig! Nekem még a körfogalomba érkezéskor sem gyullad ki a féklámpám, csak megálláskor.

A smiley jelet figyelted a végén? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

IDÉZET(opel16v @ 2007-06-20 - 10:26)

Kayaba hátsót tavaly alig 9-ért láttam... nem mindegy az sem, hol veszed.

nálam most 7900/db

Lehet, hogy nem vagyok elég művelt, bocs! Csere okán érintettnek érzem magam. Küldenél emilt epk947@freemail.hu -ra az elérhetőségedről?

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

IDÉZET(opel16v @ 2007-06-20 - 10:26)

Kayaba hátsót tavaly alig 9-ért láttam... nem mindegy az sem, hol veszed.

Lehet, hogy nem vagyok elég művelt, bocs! Csere okán érintettnek érzem magam. Küldenél emilt epk947@freemail.hu -ra az elérhetőségedről?

Üdv.

Azt hiszem Gyula nem haragszik meg ha egy kis reklámot csinálok neki itt! :rolleyes:

Elérhetőségeink:

Strohm Autó és Motorjavító Kft.

1186 Budapest

Zádor u. 6.

tel./fax:06-1-293-9030

mail: dedeo@t-online.hu

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.