Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

45 pénz volt, használtan. A teszvesz.hu-n találtam rá. Már évek óta ilyet szerettem volna, csak elég drága volt sokáig.

Még nem a legkomolyabb a hangszóró-rendszer, de így is nagyon szépen szól. Hallani a különbséget.

Leld sok örömödet benne :lol:

Dukálna hozzá valami komolyabb hangszóró :lol:

Link to comment
Megosztás:

Visszatérve az erölködőre, nekem eccer olyan problémám volt hogy a fejtöl ami jön vezérlőszál az egy 67 Ohmos ellenáláson és egy vagy 2 tranyón keresztük lövi be az egész erölködőt pár másodperc késleltetéssel... na nekem az ellenálás volt megfeketetdve,,, dehogy mitől azt nemtudom szinkód alapján csere azóta jó. nekem a szar ellenálás miatt ki-be kapcsolgatta a végfokot :lol: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Visszatérve az erölködőre, nekem eccer olyan problémám volt hogy a fejtöl ami jön vezérlőszál az egy 67 Ohmos ellenáláson és egy vagy 2 tranyón keresztük lövi be az egész erölködőt pár másodperc késleltetéssel... na nekem az ellenálás volt megfeketetdve,,, dehogy mitől azt nemtudom szinkód alapján csere azóta jó. nekem a szar ellenálás miatt ki-be kapcsolgatta a végfokot :lol: :lol: :)

Majd referálok, mi volt a bibi....

Viszont, én emlékeztem rosszul - tényleg csak OFF és LPF állás van a crossovernek. Érdekes, mert ebből a szériából még a 250x2-nek is van felüláteresztő módja, pedig elég valószínűtlen, hogy valaki 250W RMS első szettet rak be.... :P

Mindegy, Pista és István fején is van HPF a front kimenethez... :P

Link to comment
Megosztás:

Majd referálok, mi volt a bibi....

Viszont, én emlékeztem rosszul - tényleg csak OFF és LPF állás van a crossovernek. Érdekes, mert ebből a szériából még a 250x2-nek is van felüláteresztő módja, pedig elég valószínűtlen, hogy valaki 250W RMS első szettet rak be.... :lol:

Mindegy, Pista és István fején is van HPF a front kimenethez... :P

nekem a kis szar MAC -en van LPF-HPF.... pedíg ez egy kis fingilingi! :lol: 2*100W mondjuk lemértem kiszámoltam, a valós 2*36W-ra jött ki! :P :)

Link to comment
Megosztás:

Na szóval, valami bibi mégiscsak van, de nem feltétlen az erősítőben :) :lol:

Tegnap este levettem az alját, de nem láttam semmi égésnyomot, meg rossz forrasztást.

Ma délelőtt összeraktam a kocsiba és lám, minden müxik. Ráraktam a ládát is, tehát nem csak bekapcsol, de szól is....

Sok időm nem volt, de alapvetően két hiba lehetett:

1. Kivettem, visszaraktam a biztiket. Az egyik biztitartó kicsit érdekesen áll, lehet, mégsem tett neki jót az esés.... Ettől függetlenül most jó.

2. A REMOTE sorkapocsban benne volt egy kis beszakadt vezeték, ami miatt nem záródott rendesen. Kipiszkáltam.

Más problémát nem találtam, lényeg, hogy minden nagyon gromek.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na szóval, valami bibi mégiscsak van, de nem feltétlen az erősítőben :P :lol:

Tegnap este levettem az alját, de nem láttam semmi égésnyomot, meg rossz forrasztást.

Ma délelőtt összeraktam a kocsiba és lám, minden müxik. Ráraktam a ládát is, tehát nem csak bekapcsol, de szól is....

Sok időm nem volt, de alapvetően két hiba lehetett:

1. Kivettem, visszaraktam a biztiket. Az egyik biztitartó kicsit érdekesen áll, lehet, mégsem tett neki jót az esés.... Ettől függetlenül most jó.

2. A REMOTE sorkapocsban benne volt egy kis beszakadt vezeték, ami miatt nem záródott rendesen. Kipiszkáltam.

Más problémát nem találtam, lényeg, hogy minden nagyon gromek.... :lol:

Ez jó hír :) Akkor majd inkább elmegyek Én érte vagy megvárom míg kihozod lurdyhoz....Ez a biztos :P A subcontrolhoz kell még egy rca kábel ugye?????

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.