Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ja, pl a szádba elveszne... :) :lol:

Amúgy nemkell nekem egyenlőre kondi, inkább alapozó, fekete festék, meg lakk. Majd valamikor a végén költök kondira. :P

A teszádba is elveszhetne az amire gondolok! :lol:

Neked egy kis tapasztalat kellene , és akkor nem kelelne sem alapozó sem lakk! :P

Link to comment
Megosztás:

olyat aminek az egyik végére megy a villáskulcs a másik végé menetes. :lol:

Gondolod hogy olyan különleges volt az a csavar hogy csak a SALnál kapsz még egy olyat ami belemegy abba a furatba?

Mivel a Sal cuccok nem drágák,így nem hiszem hogy 300ft-nál többe kerülne egy olyan csavar :P Így marad gyári,és nincs szétkokányolva :lol: :P Gondolom van valami szerviz ahol hegyekbe állnak az ilyen csavarok :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

De most nem voltam....Szerintem ez tényleg anyag hiba....Előbb szokott elhajlani az imbuszkulcs,mint a csavar eltörni. :lol:

Ja, de ez vörösréz csavar, ami erősen levon a terhelhetőségéből :lol:

Tán még van is nekem olyan.... :) (de nem biztos)

Link to comment
Megosztás:

Mivel a Sal cuccok nem drágák,így nem hiszem hogy 300ft-nál többe kerülne egy olyan csavar :lol: Így marad gyári,és nincs szétkokányolva :o :P Gondolom van valami szerviz ahol hegyekbe állnak az ilyen csavarok :lol: :)

Sőt, lehet "anyaghiba" miatt visszaküldött kondikon pont a piros van eltörve és a fekete ép, szal lehet még ingyen is hozzádvágnának egyet.

Bár még mindíg nem értem hogy miért kókányolás az hogy nem ugyanolyan csavart raksz egy másik helyére. :lol:

Neked egy kis tapasztalat kellene , és akkor nem kelelne sem alapozó sem lakk! ;)

Saját hibáiból tanul az ember. De ez most nem a "fikázzuk a Zsoltee-t mer hülyevolt és megtörte kicsit a kocsit" topic szal PSZT! :P :P

Link to comment
Megosztás:

Sőt, lehet "anyaghiba" miatt visszaküldött kondikon pont a piros van eltörve és a fekete ép, szal lehet még ingyen is hozzádvágnának egyet.

Bár még mindíg nem értem hogy miért kókányolás az hogy nem ugyanolyan csavart raksz egy másik helyére. :lol:

Saját hibáiból tanul az ember. De ez most nem a "fikázzuk a Zsoltee-t mer hülyevolt és megtörte kicsit a kocsit" topic szal PSZT! :P :)

Én nem erre gondoltam agyament :P :lol: És ez bármelyőnkel előfordulhat :lol:

Link to comment
Megosztás:

1Feset vett szerintem :lol:

Szerintem is :) :lol: Annyit változtattam hogy rövidebb lett a tápkábel a kondi és az erősítő között.......Az jobban tetszett hogy a SAL-nál állandóan ment a kijelző ha feszültség ingadozás volt,ennél meg csak akkor ha szól a zene.....Gondolom a másikat is meg lehet így csinálni,vagyis biztos,de itthon olvastam el :P

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is :lol: :lol: Annyit változtattam hogy rövidebb lett a tápkábel a kondi és az erősítő között.......Az jobban tetszett hogy a SAL-nál állandóan ment a kijelző ha feszültség ingadozás volt,ennél meg csak akkor ha szól a zene.....Gondolom a másikat is meg lehet így csinálni,vagyis biztos,de itthon olvastam el :)

de a zene mindig szól!? nemde?

Link to comment
Megosztás:

Válság a f....m!!!! :lol:

Pont, hogy akkor jönne csak jól igazán, ha el tudnak adni!

Töketlen importőr van, nem válság...... :lol:

Na mindegy, láda még maradhat, no para.

Pista erősítője jövő hét vége előtt nincs itt, másrészt, az 4 ohmon is tud 250W-t, tehát majd elpöcög az MTX ládával addig. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.