Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

ez igy nem helyes

Van is egy SAL kondim eladó 9000ért

JO !?!??!?!?!? :D ;) :P azért tulzasokba ne essünk :D

Minden viccet félre téve,nem olyan rossz a salnak ez a kondija......3év gari van rá :D

Az ellen mit lehet tenni,hogy indítózáskor ne induljon újra a fejegység? :D

Csak a nagyobb akku segít? :D

Nem is szabadna úgy indítani,hogy szól a zene......Nekem akkor szokta kikapcsolni,ha nincs annyi fesz. az aksiba...Egyébként nem csinálja.

Link to comment
Megosztás:

és most egy csavar miatt veszel új kondit? :D

ahogy látom csak a csavar szakadt bele a menetbe... ki kell fúrni a szárát, két új csavar bele azt gyia... ;)

Már megvettem..... :D :D :D Ezt 10000ft-ért simán el tudom adni,új ára 16500ft.Így pont jó nekem is,és van egy másik kondim.Nálam ami egyszer elromlik annak mennie kell....Emiatt ma csak 3 órát szenvedtem,mire beraktam a másikat.....Erre nincs szükségem.A mostani biztos nem fog eltörni.

Legközelebb nyomatékkulccsal húzd meg... :P

Sima mezei imbuszkulccsal törtem el :P :D

Link to comment
Megosztás:

Nem gáz. Kiszeded a csavart és megy bele egy új. Annyi. Azt hittem, komolyabb a baj.

Ki lehet szedni, direkt van olyan fúrófej, ami erre való.

Tudom hogy nem gáz :D Milyen csavart rakunk a helyére?Szerinted ne írjak emailt a SAL,nak hogy hol lehetne venni hozzá csavart,meg akkor kellene hozzá egy kupak,mert ma az is eltört ;)

Link to comment
Megosztás:

Milyen csavart rakunk a helyére?

olyat aminek az egyik végére megy a villáskulcs a másik végé menetes. :lol:

Gondolod hogy olyan különleges volt az a csavar hogy csak a SALnál kapsz mégegy olyat ami belemegy abba a furatba?

Simán vettem volna két sima csavart két alátétet... Ha zavart volna a kinézete megcsiszoltam volna rá egy kis polír és már nem is csúnya. :) Bár ha eddig is le akartad cserélni akkor jó 5let volt eltörni a csavarját és ürügyként felhasználva száműzni a kocsiból a kondit. :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

olyat aminek az egyik végére megy a villáskulcs a másik végé menetes. :lol:

Gondolod hogy olyan különleges volt az a csavar hogy csak a SALnál kapsz mégegy olyat ami belemegy abba a furatba?

Simán vettem volna két sima csavart két alátétet... Ha zavart volna a kinézete megcsiszoltam volna rá egy kis polír és már nem is csúnya. :) Bár ha eddig is le akartad cserélni akkor jó 5let volt eltörni a csavarját és ürügyként felhasználva száműzni a kocsiból a kondit. :P :lol:

Akkor itt nagyszerű lehetőség, vedd meg, ha simán megcsinálod :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.