Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Ha kidobnád, inkább add oda. A garázsban csinálunk hifis polcot, és ha valakinek kell valami (teszt ilyesmi) akkor böngészhet... :D

Pár szám nekem is megvan, kb. amikor az "autóHifi"-ből "Mobil" lett, akkor hagytam abba a vételét....

Chemical brothers -Who's Under the Influence na ezzel meglehet nézni jólszól e :D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hic!!!!!

Az baj ha 2 farádos kondit veszek???? Massive cap 2

minöséget vegyél plz.. ne a mennyiségre menj már

miért is kerül 24e ft ba alatt az 1 farados .... ??

talan azért mert jobb minöségü és nevesebb a gyarto ... amit a massive ruhaba bujtattak ..

mert ha szar a 2 farados és 3 honaputan ugy kigyengül hogy jo ha tudni fogja az 1 faradot ...

ez nem 100% de az ára ezt tükrüzi ...

inkabb vegyél esetleg ilyet ez is 20e ft

de inkabb minöségi 1 farad mint akarmilyen gyartotol 2

villog01.jpg

connection_fsf10akcio.jpg

Link to comment
Megosztás:

minöséget vegyél plz.. ne a mennyiségre menj már

miért is kerül 24e ft ba alatt az 1 farados .... ??

talan azért mert jobb minöségü és nevesebb a gyarto ... amit a massive ruhaba bujtattak ..

mert ha szar a 2 farados és 3 honaputan ugy kigyengül hogy jo ha tudni fogja az 1 faradot ...

ez nem 100% de az ára ezt tükrüzi ...

inkabb vegyél esetleg ilyet ez is 20e ft

de inkabb minöségi 1 farad mint akarmilyen gyartotol 2

Volt régen egy konditeszt. Szét is kapták őket, megnézték, mi van belül.

Az olcsó kondiknál inkább az volt a probléma, hogy 1F névleges helyett inkább 0,9..0,95F volt a kapacitásuk. De a gyári tolerancia 20%, ez tehát még nem olyan nagy probléma. Ezt a kapacitást egyébként kb. elég jól meg is őrzik, ez nem akku, nem használódnak el az elektródák. (vagy nem annyira, ha csak túl nem terhelik) Tehát a kondi nem "gyengül el" - illetve nem így.....

A különbség itt is a részletekben rejlik. A lényeg, mint az akkunál is, a belső ellenállás. Semelyik kondi nem tökéletes kapacitás, hanem inkább "RC" tag, van soros ellenállása. Mivel itt a lényeg az áramleadási képesség (gyorsan, nagy áramot kell szolgáltatni) egyáltalán nem mindegy ez az ellenállás. Természetesen minél kisebb, annál jobb. Ha túl nagy, nem tud a kondi elég áramot adni, illetve a teljesítmény egy része elvész a soros ellenállásán (melegszik).... Na, ebben jobbak a jó minőségű kondik!

Amikor én még fiatal voltam ( :D ) "A" kondi ez volt:

ipc2.JPG

De a uDimension-nak volt egy szuperkapacitása, az volt a non-plus ultra..

Link to comment
Megosztás:

arra hogy egy kondi kigyengül nincs mas szo .. amikor szépen el kezd puposodni .. nem tud már semmit teljesitmenyt semleadni ...

tapegységekben gyakran elöfordul .. az meg hogy az csak mikro farad a lényeg ugyanaz csak a méret mas

Ja, erre gondolsz - az a túlterhelés miatt van. Ha a névlegesnél nagyobb feszt kap a kondi, akkor túlmelegszik, és az elektrolit kitágul és helyet keres magának :P Elkóknál gyakori, valóban, de autós kondinál ilyet még nem láttam, mert más technológia (szénporos elektrolit van benne) ezért kevésbé hajlamos erre. Ráadásul az újabbaknál már az elektronika is védi a kondit. Csúnya lenne, ha pl. fordított bekötésnél felrobbanna, mint az elkók...... ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Csinálj nekem biztonsági másolatot majd plíz. :D

Szoktam hallgatni sokat Tátrait meg a Latin cd-ket.

Persze, nem probléma. Majd küldöm a cd-ket postán :D

Én a 20-80Hz szinuszos mérőhangokat szeretem csak igazán. :D ;)

XRay! Ne gatyázz, minek neked kondi? Csak egy jó tápkábel kell a 4-es blokktól a kocsiig.... :D :P :D

Link to comment
Megosztás:

Egyértelmű hogy egy 2000Wos monoblokknak már kell kondi, de én a földön járok, nem úgy mint ti megszállottak és egy 4csatornás mondjuk 360W összteljesítményű erősítőről beszéltem. A XPRO8000 is elvolt kondi nélkül és nem huhogott meg torzított semikor. :D

Azt nem tudhatod.... a pilács nem pislogott este ritmusra a piros lámpánál? Mert nekem a Focusba a Sherwood A100x4 megrángatta a fedélzeti tápot rendesen, és még túl nagy hangerő se kellett hozzá. Ezért kell a kondi. Azt a teljesítmény-hullámzást nem hallod meg, max. érezni lehet a különbséget, pl. a kickdob dinamikájában.

De egyébként Pistánál is szépen elpöcög az EA480 kondi nélkül, és nem rossz az eredmény, abszolút értékben sem. Csak azt mondom, 10k nem olyan nagy pénz, annyit még be lehet áldozni a dinamika-nyereségért.

Link to comment
Megosztás:

De egyébként Pistánál is szépen elpöcög az EA480 kondi nélkül, és nem rossz az eredmény, abszolút értékben sem. Csak azt mondom, 10k nem olyan nagy pénz, annyit még be lehet áldozni a dinamika-nyereségért.

Van is egy jó SAL kondim eladó 9000ért :D ;) :P :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.