Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Coupe, hozd el azt a csodaszarvast, megnézem és megcsinálom. Gariba sajna törött cucc nem oks.... de ha javítható, ingyen megcsinálom, ezen ne múljon. :D

Csak egy másik csavar kell hozzá,jó lesz majd Pistának :D ;) :P Mikor eltört már működött rendesen,nem érintkezett rendesen a testkábel....

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Node ha kettő van és nem használja :D

Használt cuccoktól még mindig tartok,ráadásul kölcsön azért se nagyon szeretném,mert nem mindegyiknek egyforma a bekötése...Most is azért nem hagytam ki a kondit,mert ha levágom a sarukat,és bekötöm az erősítőbe,akkor kezdhetem újra saruzni,ha olyan a kondi.....Majd kialkudunk valamit,neked úgy is kelleni fog ;)

Link to comment
Megosztás:

Egy mélyládához meg egy erősítőhöz egyébként nem muszáj kondenzátor... Két erősítőnél már ajánlott. Szerintem... ;)

Erről elég komolyan megoszlanak a vélemények hogy kell vagy sem.....De ha kell is inkább teljesítménytől függ,nem darabszámtól..... :D

Link to comment
Megosztás:

Erről elég komolyan megoszlanak a vélemények hogy kell vagy sem.....De ha kell is inkább teljesítménytől függ,nem darabszámtól..... :D

Egyértelmű hogy egy 2000Wos monoblokknak már kell kondi, de én a földön járok, nem úgy mint ti megszállottak és egy 4csatornás mondjuk 360W összteljesítményű erősítőről beszéltem. A XPRO8000 is elvolt kondi nélkül és nem huhogott meg torzított semikor. ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyértelmű hogy egy 2000Wos monoblokknak már kell kondi, de én a földön járok, nem úgy mint ti megszállottak és egy 4csatornás mondjuk 360W összteljesítményű erősítőről beszéltem. A XPRO8000 is elvolt kondi nélkül és nem huhogott meg torzított semikor. ;)

Pistának pl villog a lámpája,ha komolyabb ne mán van...erre pl jó a kondi.Nekem nem villogott.Nálam sincs 2000W csak 400rms :D

Link to comment
Megosztás:

Erről elég komolyan megoszlanak a vélemények hogy kell vagy sem.....De ha kell is inkább teljesítménytől függ,nem darabszámtól..... :D

Így van. Az, hogy kell-e kondi, a következőktől függ:

- mekkora a max. áramfelvétel - nem az átlag, hanem a csúcsok illetve az átlag aránya (mekkor áramlökés lehet)

- mekkora az akku áramleadási képessége (a belső ellenállása, nem pedig a kapacitása)

- mekkora a tápkábel keresztmetszete

Link to comment
Megosztás:

Használt cuccoktól még mindig tartok,ráadásul kölcsön azért se nagyon szeretném,mert nem mindegyiknek egyforma a bekötése...Most is azért nem hagytam ki a kondit,mert ha levágom a sarukat,és bekötöm az erősítőbe,akkor kezdhetem újra saruzni,ha olyan a kondi.....Majd kialkudunk valamit,neked úgy is kelleni fog ;)

Ha az egyik Balázskáé, akkor lehetséges, hogy simán nekem adja :D

Link to comment
Megosztás:

tiéd ;) egyébként még az ArchiCad-et sem adtam oda :D

az újság is kell ?

Ha kidobnád, inkább add oda. A garázsban csinálunk hifis polcot, és ha valakinek kell valami (teszt ilyesmi) akkor böngészhet... :P

Pár szám nekem is megvan, kb. amikor az "autóHifi"-ből "Mobil" lett, akkor hagytam abba a vételét....

Link to comment
Megosztás:

Ha kidobnád, inkább add oda. A garázsban csinálunk hifis polcot, és ha valakinek kell valami (teszt ilyesmi) akkor böngészhet... :P

Pár szám nekem is megvan, kb. amikor az "autóHifi"-ből "Mobil" lett, akkor hagytam abba a vételét....

kidobni nem szoktam de legyen nálad inkább :D majd keresek párat ;)

Link to comment
Megosztás:

régen rendszeresen vettem az újságot és ma rájuk akadtam

Én nem vettem egy újságot sem... muteromék papírgyárban dolgoznak és a megsemmisítésre váró újságok között mindíg volt pár CD amit haza tudtak hozni... Volt valami hifi magazin is... de ha emlékeim nem csalnak az inkább házimozi teszt cd... nem autóhifi... :D

Megpróbálom előkeríteni, mer nemtom holvan azt kiderül... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.