Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ma sikerült kinyírni a SAL kondit.......Villogott össze vissza,mondom megnézem mi lehet.....Kicsit lazának éreztem a test vezetéket,meghúztam,de a csavar összetört és leesett a feje..... :D Ezzel elértem hogy már csak az RCA kábeleim SAL.ok.....nekem ezekkel a cuccokkal nincs szerencsém.Gondolom javítható,de ezek után már nem kell...Szóval van egy SAL kondim eladó ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Ma sikerült kinyírni a SAL kondit.......Villogott össze vissza,mondom megnézem mi lehet.....Kicsit lazának éreztem a test vezetéket,meghúztam,de a csavar összetört és leesett a feje..... ;) Ezzel elértem hogy már csak az RCA kábeleim SAL.ok.....nekem ezekkel a cuccokkal nincs szerencsém.Gondolom javítható,de ezek után már nem kell...Szóval van egy SAL kondim eladó :P :D

1000 :D

Link to comment
Megosztás:

Ma sikerült kinyírni a SAL kondit.......Villogott össze vissza,mondom megnézem mi lehet.....Kicsit lazának éreztem a test vezetéket,meghúztam,de a csavar összetört és leesett a feje..... :P Ezzel elértem hogy már csak az RCA kábeleim SAL.ok.....nekem ezekkel a cuccokkal nincs szerencsém.Gondolom javítható,de ezek után már nem kell...Szóval van egy SAL kondim eladó :D :D

Most megint fogsz valamit venni 30000 Forintért :D

Andris lehet, hogy még ma ad nekem egy kondenzátort, köll ? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.