Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Lacee úgye a tápot,és az RCA-t külön oldalon vitted el??????Tényleg ne keseredj el Én is szétszedett autóval mászkáltam pár napig......Hidd el az eredmény kárpotólni fog :D

1.6 16V!!!!!

Én biztos a kisebbet venném meg,mert sokkal sokkal egyszerübb berakni....62mm már elég sok :D

Hic!!!!!

Pénteken beállítottam az első szettet is....Vagyis Agressor András állította el csütörtökön,csak nekem úgy nem annyira tetszett :D Vagyis az ő zenéi nagyon szépen szóltak,de az enyémek sehogysem....Ezért pénteken elállítottam mindent,de szerintem most nagyon jó lett ;) Csináltam mindenről fényképet,így most már ha ilyen van csak megnézem a képet és visszatekerem :P De ha András nem állítgatja el akkok sehol se lenne az első..... :P de azért kiváncsi vagyok a Te erősítőddel hogy szól :)Jaaaaaaa meg átraktam a magas vezetékét a hangváltón...így lényegesen jobb lett ez is :D

Zsoltee csináltam képeket,csak még nem vagyok otthon.....ha haza érek felteszem :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

köszi :D :D

igen külön oldalon vittem el...

amúgy ma jött egy srác aki megvenné a gsi-t ... elvileg komolyan érdekli. Hifivel plussz 100e :D

a héten kiderül hova kerül a hifi ...

Lacee úgye a tápot,és az RCA-t külön oldalon vitted el??????Tényleg ne keseredj el Én is szétszedett autóval mászkáltam pár napig......Hidd el az eredmény kárpotólni fog ;)

1.6 16V!!!!!

Én biztos a kisebbet venném meg,mert sokkal sokkal egyszerübb berakni....62mm már elég sok

Hic!!!!!

Pénteken beállítottam az első szettet is....Vagyis Agressor András állította el csütörtökön,csak nekem úgy nem annyira tetszett :D Vagyis az ő zenéi nagyon szépen szóltak,de az enyémek sehogysem....Ezért pénteken elállítottam mindent,de szerintem most nagyon jó lett Csináltam mindenről fényképet,így most már ha ilyen van csak megnézem a képet és visszatekerem De ha András nem állítgatja el akkok sehol se lenne az első..... :P de azért kiváncsi vagyok a Te erősítőddel hogy szól :)Jaaaaaaa meg átraktam a magas vezetékét a hangváltón...így lényegesen jobb lett ez is :D

Zsoltee csináltam képeket,csak még nem vagyok otthon.....ha haza érek felteszem :P

Link to comment
Megosztás:

köszi :D ;)

igen külön oldalon vittem el...

amúgy ma jött egy srác aki megvenné a gsi-t ... elvileg komolyan érdekli. Hifivel plussz 100e :D

a héten kiderül hova kerül a hifi ...

??? Eladod az ótód?

Eddig úgy vettem ki, viszonylag hosszabb távra tervezted.... :P

Link to comment
Megosztás:

Az első szettet nem tudom lefényképezni ;)

Az ilyen massive sk6

Massive%20SK6%20Pack.jpg

100W / 200W folyamatos / maximális terhelhetőség, selyem magas, külső hangváltó, 42mm-es beépítési mélység! Neo mágnes, 4Ohm impedancia

Ehhez szettben kellett volna kapnom,egy massive P200.2es erősítőt,de sajnos mikor vettem már vége volt az akciónak...de mivel még fent volt az oldalon és volt 1pár hangszóró így adtak hozzá egy FLI 400S erősítőt.....

FLI400S:AB osztályú 2 csatornás erősítő, 2x100W RMS, max 400W zenei teljesítmény, 100dB jel/zaj, THD < 0,05%, 30 - 20.000Hz frekvencia átvitel, beépített LP / HP szűrők, Bass Boost

DSC03983.jpg

Mélynyomó Massive PW 12 steg II :30cm-es mélysugárzó, 200W RMS és 400W zenei terhelhetőség, duplatekercses, impedancia: 2x4 Ohm, 92dB jel/zaj viszony, 15mm XMAX, MICA filled Poly Cone membrán Kapton cséve, Stage 2, Performance sorozat.

És hozzá szettben egy monoblock erősítő,ami massive P500.1: 1 csatornás erősítő, 500 watt RMS @ 1 Ohm, 1x1000 watt zenei teljesítmény, subsonic filter, opcionális remote Bass Level, Lowpass: 40 - 180 Hz / 18dB, nikkelezett csatlakozók, világító Massive Logo.

DSC03981.jpg

DSC03957.jpg

Nem sok hely maradt kétoldalt :P

DSC03974.jpg

DSC03977.jpg

Rengeteg kábel van,sose hottem volna...ezt majd megpróbálom szebben is megoldani,de még mindig hajlok valami szép beépítés felé :D

DSC03953.jpg

Link to comment
Megosztás:

Rockford tápkábel,és testkábel,rockford tápelosztó,rockford,ANL biztosítékház,sal kondi.....

DSC03965.jpg

maradt kábel bőven,így szinte bárhova lehetne csinálni egy rendes beépítést :D

DSC03966.jpg

Hosszabb a kábel még a motortérben mert nem tudom milyen aksi lesz majd késöbb......

DSC03956.jpg

Link to comment
Megosztás:

Most már tényleg csak az asztalosmunka kell..... :D .... de hol az akkusaru? ;)

Holnap lefotózom az én beépítésem is, már csak azért is, mert igen hamarosan átépítés lesz..... meg kell örökíteni. :D

Meg fel kéne már tölteni mindent az oldalamra is..... :P

István, mikor lesz kész a végleges ládád? Kíváncsi vagyok, azzal milyen lesz..... :D

Píííísta projektje is komolyra fordult...... pedig most se rossz......

Link to comment
Megosztás:

Most már tényleg csak az asztalosmunka kell..... :D .... de hol az akkusaru?

Holnap lefotózom az én beépítésem is, már csak azért is, mert igen hamarosan átépítés lesz..... meg kell örökíteni. :D

Meg fel kéne már tölteni mindent az oldalamra is.....

István, mikor lesz kész a végleges ládád? Kíváncsi vagyok, azzal milyen lesz.....

Píííísta projektje is komolyra fordult...... pedig most se rossz......

Arra még nem volt energiám ;) A beépítésre kell egy igazán jó ötlet,és akkor neki is esek...de eddig egyse volt olyan ami igazán praktikus is volt meg szép is...vagyis egyet találtam,de az nagyon komoly munkát igényel :P

0921.jpg

0918.jpg

0916.jpg

img_1097.jpg

Ez így nagyon komoly :P

Szerintem még 2 hét :D remélem nem akarod elvenni ezt tőlem :D :D

Mi lesz Pistának?????? :D

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg nagyon szépen van megoldva :D

Dehogy veszi el :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy mem necces, hogy szétrázza a verdát a zene??? De most komolyan...gondolom a sok rezgéstől elég sok csavar szép lassan lelazul vagy mittomén...előfordul(hat) ilyen???

Milyen csavart?Kárpit csavar nem necces,de ez ellen is lehet tenni,csak pénzbe kerül.......Minden nem kívánt rezgést meg lehet szüntetni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.