Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Rohadt, szemét maximalizmusod :D ;) :P :D

Ez tényleg így van...de véleményem szerint ha csinálok valamit,akkor azt lehetőségeimhez mérten a legprofibban kell megcsinálni.....Ha esetleg több pénzt emészt fel,mint amennyit kellene :D akkor kicsit több időt kell várni,hogy meglegyen.De a végeredmény az hogy úgy is meglesz :D

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg így van...de véleményem szerint ha csinálok valamit,akkor azt lehetőségeimhez mérten a legprofibban kell megcsinálni.....Ha esetleg több pénzt emészt fel,mint amennyit kellene ;) akkor kicsit több időt kell várni,hogy meglegyen.De a végeredmény az hogy úgy is meglesz :P

Én csak azt szeretném, hogy ne kelljen azt mondanod a végén : nem érte meg :D

Link to comment
Megosztás:

Mindenre van rendes megoldás.....ezek között nem szerepel az ajtó szétvágása :P ;)

Szerepelhet, csak a kárpitot nem kéne úgy hagyni, ahogy azt Pistával csináltuk :D

De ez nem lefutott kör....

ITTEN VAN A MEGOLDÁS!

Csak gyorsan le kéne rá csapni....

(mielőtt kukacoskodnál Pista, legfeljebb veszünk bele egy pár ua. hangszórót, csak mélyközepet, az ócsóbb)

Link to comment
Megosztás:

Szerepelhet, csak a kárpitot nem kéne úgy hagyni, ahogy azt Pistával csináltuk :D

De ez nem lefutott kör....

ITTEN VAN A MEGOLDÁS!

Csak gyorsan le kéne rá csapni....

(mielőtt kukacoskodnál Pista, legfeljebb veszünk bele egy pár ua. hangszórót, csak mélyközepet, az ócsóbb)

Fölegg Pistát ismerve,veszélyben van az első szett,rács nélkül :P :D

Ezt a cuccot meg látni kellene élőben :D mert lehet hogy silányul van megcsinálva ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mármint ez most rendeljük meg ? :D

Az ára nem rossz, amennyiért ez hazajön, annyiért itthon nem kapod meg. Szerintem. De utánanézhetsz annak is...

Lehet, hogy nem tökéletes, de a szétvágott kárpit azért keményebb ;)

Nézhetünk szimpla hangszórós verziót is.

Link to comment
Megosztás:

coupe, mi a vélemény a tesztzenékről?

gondolom tegnap a lurdyparkoló azoktól zengett. :D

Tegnap bagdadi piac volt........ :D ;) :P

Coupe autója lassan referencia beépítés jelleget vesz fel. Még egy kis asztalosmunka kéne, és tényleg az lehetne..... :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap bagdadi piac volt........

Coupe autója lassan referencia beépítés jelleget vesz fel. Még egy kis asztalosmunka kéne, és tényleg az lehetne..... :P

Attól még nagyon messze van :D Agressor Andris kocsijában a zene,határozottan szebben szól :D Az első szettje tökéletes.Legalábbis arra a zenére amit hallgat.....

Gondolkodok is rajta,de egyenlőre nincs olyan ötletem,ami tetszene és praktikus is lenne.

Hic ha lacee választott erősítőt,a másikat próba képpen kölcsön kérhetem az első szettnek?Ez a FLI annyira nem szimpi,és szerintem jobban szólna a massive,ha nem az lenne hozzá ;)

Eskü mostmár kezd érdekellni...

Képeket valaki nem tudna linkelni? :P :D

Nem írtam ki CD-re,majd ma :D Képeket még nem csináltam,de hétvégén pótolom :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.