Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Tető? ;)

Akkora hangnyomás van a kocsidban hogy horpad a lemez a zenétől és az zörög? :P

Zörög :D :D :P :D ,de ez annyira nem jellemző...Csak akkor ha olyan szám szól,aminél kegyetlen nagy ne mán van :D

A belső világítások mondták be az unalmast.Kiestek az izzók a foglalatból :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hát nekem a kárpitok, meg az egyéb műanyagelemek rezegtek a kocsiban, de azt még nem vettem észre hogy az ajtó külső borítása berezonált volna...

Mondjuk nekem nem is volt komoly hangcucc benne... DB kupán láttam már érdekes dolgokat... ;)

Én mikor lefényeztettem a kocsit,akkor kicseréltem az összes patentot is....Így egészen idáig abszolút nem zörgött semmi a kocsiban....Gondolom ezek miatt sem zörögnek a kárpitok,még most se igazán...Inkább a kasztni elemek,meg a csomagtér róló.Az táncol a mélyre,viszont nem tudok vele semmit se csinálni :D

Link to comment
Megosztás:

Tető? ;)

Akkora hangnyomás van a kocsidban hogy horpad a lemez a zenétől és az zörög? :P

Hát, ha tolod a kakaót akkor mozogni kell a gyári tetőnek.... kombinál meg pláne.... különben hol a dinamika? :D

Ezt tudni kell egy rendes hifinek, de nem ez a jellemző. Amikor normál hangerőn hallgatod, akkor tényleg csak a műanyagok zörögnek.

- Nekem fel van dobva pár bitumenlap már a tetőlemezekre, de így is simán megdobogtatom..... Ha ellentartok 1-2 helyen kézzel, akkor már nem annyira. Sztem. két réteg bitumen helyrerakná.

- Az oldalsó sárvédő, (ami nálam 1,5m hosszú) dupla bitumenlap + 10cm hangelnyelő szivacs. Az nem szól.

- Hátsó ajtóban nekem gyakorlatilag nincs levegő, csak szivacs, de szól. Oda kell még bitumen, bár igazság szerint a zsanér meg a zár nincs a helyzet magaslatán.

- Az ajtó maga nem vészes nekem, de most kerül bele új hangszóró, oda feldobok most bitument. Engem a súly kevéssé érdekel :D

- Ablak zörög az ajtóban. Állítani kellene a síneken.

- Műszerfal alatt itt-ott. Ez nem vészes és nagy szopás lenne megcsinálni, nem foglalkozom vele.

- Belső világítás állandóan zörög - elég szar konstrukció, simán van centis játéka, hát persze, hogy megszólal. Az izzó nekem még nem esett ki.

- Belső visszapillantó tükrön talán kéne kicsit szorítani, az hagyján, hogy rezeg, de volt már rá példa, hogy Prodigy hallgatásnál egyszer csak a térdemet láttam benne..... pedig érzésre nem laza.... :D

Link to comment
Megosztás:

Én mikor lefényeztettem a kocsit,akkor kicseréltem az összes patentot is....Így egészen idáig abszolút nem zörgött semmi a kocsiban....Gondolom ezek miatt sem zörögnek a kárpitok,még most se igazán...Inkább a kasztni elemek,meg a csomagtér róló.Az táncol a mélyre,viszont nem tudok vele semmit se csinálni :D

Coupe!

Kéne nekem is egy marék patent. Maradt még neked, vagy beszéljek Dinivel?

Link to comment
Megosztás:

- Belső világítás állandóan zörög - elég szar konstrukció, simán van centis játéka, hát persze, hogy megszólal. Az izzó nekem még nem esett ki.

Ez az F astrában is ilyen.....Utálom is.Tényleg legalább 1 centis holtjátéka van,és igazán nem is tudom mit kellene vele csinálni.......Néha zörög néha nem :D Az izzók meg azért estek ki,mert az se túl jó megoldás...összébb kellett nyomni a kis fém érintkezőket.....

Link to comment
Megosztás:

A használt,szart se ér.45ft/db a csergőben az új...Használt van pár darab,ha jól emlékszem :D

Akkó' aggyá, jó lesz az nekem. (kb. 4-5 van eltörve biztosan....)

Belsőtér világítás mögé be kell gyömöszölni szivacsot. Kérdéses, hogy hogyan fog állni, de ha nem mozog, nem zörög.

Kárpitoknál egyébként a szivaccsal bélelés be szokott válni, csak akkor van gond, ha túlzásba viszed, és nem fogják már meg a patentok..... akkor jön a faragás.... :P Térplasztika.... :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkó' aggyá, jó lesz az nekem. (kb. 4-5 van eltörve biztosan....)

Belsőtér világítás mögé be kell gyömöszölni szivacsot. Kérdéses, hogy hogyan fog állni, de ha nem mozog, nem zörög.

Kárpitoknál egyébként a szivaccsal bélelés be szokott válni, csak akkor van gond, ha túlzásba viszed, és nem fogják már meg a patentok..... akkor jön a faragás.... ;) Térplasztika.... :D :D

Nem kokányolunk.....Minőségre törekszünk.....Inkább spórolok hozzá pénzt,és megcsinálom 1x..mint hetente szétszedni,és összerakni.....4-5 patent mindig van nálam..... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.