Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

B....a meg....

Addig fantáziáltam, hogy vettem egy erősítőt.... :P .... :P .... :D .... :D :D

Na nem az XS100-at, egy szolidabb fajtát. Precision Power 2150AM old school SQ (sound quality) erősítő. 2x150W RMS 12V-on, 0.02% THD (!!!!). Szolid 600W RMS-t zavar le 4 ohmra, ha hídba kötöm.... 12V-on..... na, majd meglátjuk, ha kivégzi a Kicker XPL-em, baltával verem szét :D ;) .... Ha meglesz, körbeviszem, mint a véres kardot :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Mondjuk én alapvetően örülök, hogy nem harckocsit gyűjt, mert már abból is lenne egy dandárja, aztán törhetnénk a fejüket miként beszéljük le arról, hogy nehogy elfoglaljon valami banánköztársaságot :D ;) :P

jah de lehet h Anikó jobban örülne ha szalvétát gyűjtene :D

Link to comment
Megosztás:

jah de lehet h Anikó jobban örülne ha szalvétát gyűjtene :P

Sztem Anikó annak örülne, ha semmit se gyűjtenék :D :D ;)

Egyébként nem vót drága, mert a 600 dolláros erősítőt ennek az összegnek a töredékéért vettem meg.... :D

(igaz, kívülről kicsit leharcolt, de akár egy új fényezés is belefér.... :D )

Link to comment
Megosztás:

Én is copódtam a kocsiban a zenével. ;)

Előjött egy jelenség ami abban nyilvánult meg,hogy csak akkor szólt a mélyláda amikor kedve volt hozzá. :P

Először megnéztem az EMPHASER csatit,hogy minden rendben van-e? Rendben volt.

Átnéztem az összes csatlakozást az erősítő körül és jó volt minden.

Megnéztem a testelést az is jó volt. Megnéztem az akkunál a rákötést. Ott volt egy kis virágzás a csatin. Itt visszább vágtam a vezetéket és újra bekötöttem.

Aztán rájöttem,hogy valamiért visszacsúszott az RCA kábel az rmt szállal és az volt kontakthibás.

Kicsavaroztam a küszöb burkolatot és adtam naki bagyobb "henk" szálat.

Aztán érdekes módon jó lett. :D

Nagyon idegesítő volt,hogy csak balkanyarban volt mélyhang a kocsiban.

Az emberek meg hülyének néztek volna,hogy körözök mint keselyű a dög felett.

Lehet,hogy bepróbáok majd egy S U Z U K I-s hangszrót a kocsiba.

A swiftekben ilyen "új generációs" Panasonic hangszórók vannak amikben belül van a mágnes és kívül a tekercs.

Ez miatt nagyon kicsi a beépítési mélységük.

16 centis és sztem nagyon jól szól.

Egy próbát megér. :D

Link to comment
Megosztás:

B....a meg....

Addig fantáziáltam, hogy vettem egy erősítőt.... :D ....

Na nem az XS100-at, egy szolidabb fajtát. Precision Power 2150AM old school SQ (sound quality) erősítő. 2x150W RMS 12V-on, 0.02% THD (!!!!). Szolid 600W RMS-t zavar le 4 ohmra, ha hídba kötöm.... 12V-on..... na, majd meglátjuk, ha kivégzi a Kicker XPL-em, baltával verem szét ;) :D .... Ha meglesz, körbeviszem, mint a véres kardot :D :P

Akkor most már kénytelen leszel rendet rakni a garázsba...Lassan nem férnek el a régi cuccaid :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sajna Dynamatot nem. Sima bitumenlapot, amit a karosszériások használnak, azt viszonylag jó áron.

Szeretném dynamattal megcsinálni...elég sok jót olvastam róla.

Ma leszedtem a hátsó rendszámot,gondoltam megcsinálom hogy ne zörögjön....De ha nincs fent a rendszám akkor is ugyanúgy zörög.A hátsó ajtót sos meg kell csinálni :D

Link to comment
Megosztás:

Bitumenlap segít a zörgésen?

Az nem csak hangszigetelésre való, hogy a hang minél jobban a kocsiban maradjon, ezáltal tisztábban és szebben szóljon? :D

A dynamat nem egy bitumen lap....Kicsit több annál.Csökkenti a menetzajt, növeli a zenehallgatás dinamikáját......

Link to comment
Megosztás:

De nem is a műanyagok zörögnek.....Nekem pl a Tető,a hátsó ajtó(csomi ajtó),és a két hátsó sárvédő ami necces.Ezeket mindenféleképpen meg kellene csinálni......

Tető? :D

Akkora hangnyomás van a kocsidban hogy horpad a lemez a zenétől és az zörög? ;)

Link to comment
Megosztás:

magyarul hangszigetel... de nem zörgéstelhárít... :D

"ORIGINAL" és az "XTREME"

Ajtó lemezének merevítésére tevezték. A kimerevített ajtólemez nem csak a külső zajokat tompítja, de nem engedi membránként megszólalni az ajtó palástját, így az ajtóba épített hangszórónk dinamikája jelentősen megnő.

5.jpg

"DYNALINER"

A padló vagy a tetőlemez alacsony frekvenciás rezgéseit tompítja, nagyon jól ragasztható.

"TRUNK KIT"

Nagyobb teljesítményű mélysugárzók esetén ajánlott használata. 40 - 65 Hz között különösen nagy hatásfoknövekedést eredményez. 50Hz-nél kb. 3dB-es szintnövekedés is elérhető!

2.jpg

Tehát is is....... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.