Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Coupe! Örülök annak amit írtál - a lényeg, hogy tényleg tetszik, és úgy érzed, megérte a plusz kiadás. Ennél több nem kell :P

Redi! Nem akarlak kecsegtetni, de a te autódba kb. sokkal kevesebből meg lehet csinálni hasonló feelinget... :D Neked megvan már a kábelezés - először az első szettet rendberakjuk, akkor már majdnem jó lesz. Aztán rábeszéllek egy erősítőre, azzal már tuti lesz. Aztán megcsináljuk neked a ládát és azzal már TUTI lesz! A fejegységre meg nem kell költened, mert az nagyon rendben van :D És ezt az egészet lehet apránként, és az összes kiadás nem lesz több mint 60-80k, tehát csődbe se fogsz menni. A te kocsid légtere kisebb, ezért kisebb teljesítménnyel is meg tudjuk csinálni olyasmi dinamikát, mint Coupénál. Milyen jó a háromajtós GSi, mi? :D

Zsoltee! Ok, ha bent marad a fa, akkor lehet vékonyabb az üvegszál, ez igaz. Arra vigyázz, hogy a fához nem feltétlen fog ám úgy ragadni, mint gondolod, és ezért könnyen megrepedhet. Próbáld meg bealapozni a fát valamivel, amihez jobban tapad talán az epoxi. Semmiképp se legyen fűrészporos, szemcsés a felülete, mert az szétkapja az epoxi, mint foxi a lábtörlőt ;)

Link to comment
Megosztás:

Zsoltee! Ok, ha bent marad a fa, akkor lehet vékonyabb az üvegszál, ez igaz. Arra vigyázz, hogy a fához nem feltétlen fog ám úgy ragadni, mint gondolod, és ezért könnyen megrepedhet. Próbáld meg bealapozni a fát valamivel, amihez jobban tapad talán az epoxi. Semmiképp se legyen fűrészporos, szemcsés a felülete, mert az szétkapja az epoxi, mint foxi a lábtörlőt :D

Max ha lejön odaragasztom pillanatragasztóval. Tod ilyen 25Ftossal. Az biztos megfogja... ;)

Link to comment
Megosztás:

na itt a tökéletes munkadarab, biztos örültek a lakók mert tegnap este fúrtam és vágtam.

amúgy ez egy 13 mm vastag keret és még így is beleér a mágnes.

mindegy bekaphatja, akkor is ezt a hangfalat akarom bele rakni ha szét kell robbantanom az egész ajtót miatta.

DSC01116_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

na itt a tökéletes munkadarab, biztos örültek a lakók mert tegnap este fúrtam és vágtam.

amúgy ez egy 13 mm vastag keret és még így is beleér a mágnes.

mindegy bekaphatja, akkor is ezt a hangfalat akarom bele rakni ha szét kell robbantanom az egész ajtót miatta.

Ha a gyári kerettel befér az 52-53mm (mert befér), akkor 61mm-hez elvben csak elég kéne legyen a 8mm plusz... :D

Biztos, hogy 61 az a 61? Piiista 65mm mély szettje simán becuppant egy 19mm-es plusz gyűrűvel (ja. meg némi lemezmunkával. Az a baj, hogy a fémen a lyuk szerintem nálad is kisebb, mint a mágnes, és ott akad el a dolog. Kisflex megoldja. Ha meg az is kevés, akkor most már komolyan el kéne gondolkodni az üveg vezetősínjének hátrébb hegesztésén..... vagy, marad az ajtópanel készítés.

De hogy ne hidd, hogy csak neked van szívás - vettem egy első szettet! ;)

6779.jpg

DLS Reference R6. Még nem próbáltam be, de az írás szerint 68mm. De sajna nem ilyen, mint a képen, csak hasonló, mert akkora bazi nagy mágnes van rajta, hogy komoly kétségeim vannak, megúszom-e barkács nélkül, pedig a G Astra barátibb, mint az F....

Na, ezzel az infóval Redi alkupozíciói javultak Neokick ügyben.... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.