Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Pár. De így is drága. Azért javasoltam mert hifi körökben ez A KICK.

Nekem egyébként ez a Kick van hátul:

Monacor NeoKick 165 (22716 Ft)

Ez tökéletes lenne neked is, csak egy baj van, hogy kéttekercses, azaz ha mindkét tekercset használod, akkor az impedancia 2 ohm. Szóval ehhez kell egy kis erősítő. Amúgy ez a hangszóró az ideálishoz közeli mélysugárzó mintapéldánya, de mivel a Monacor autóhifiben nem olyan nagy név, ezért elég olcsó is.

aha értem... ez a Kick szimpatikus lenne, csak nem akarnék nagyon elszállni az árakkal... nah még gondolkozok mi legyen, majd utánajárok kicsit pontosabban a lehetőségeknek... bár ahogy számolgatok, lehet idén már nem fog minden beleférni a büdzsébe...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

aha értem... ez a Kick szimpatikus lenne, csak nem akarnék nagyon elszállni az árakkal... nah még gondolkozok mi legyen, majd utánajárok kicsit pontosabban a lehetőségeknek... bár ahogy számolgatok, lehet idén már nem fog minden beleférni a büdzsébe...

Szerintem se kapkodd el. Ha már egyszer rászánsz pénzt, akkor inkább később csináld meg, de jól. Ez mindenre igaz :unsure: Addig még meg is hallgathatod nálam, hogy szól a zene...

Link to comment
Megosztás:

Pár. De így is drága. Azért javasoltam mert hifi körökben ez A KICK.

Nekem egyébként ez a Kick van hátul:

Monacor NeoKick 165 (22716 Ft)

Ez tökéletes lenne neked is, csak egy baj van, hogy kéttekercses, azaz ha mindkét tekercset használod, akkor az impedancia 2 ohm. Szóval ehhez kell egy kis erősítő. Amúgy ez a hangszóró az ideálishoz közeli mélysugárzó mintapéldánya, de mivel a Monacor autóhifiben nem olyan nagy név, ezért elég olcsó is.

Gondolom hozzászólok én is..... :unsure:

Hátra bármilyen nehéz berakható mert vagy 3mm-es vaslemez van, ami megratrja ha nehéz is. Hátul beépítőkeret nélkül kell hangszórót vásárolni, mert a keretre nincs szükség. 3 ponton csavarozható fel ami kevésnek tűnik de bőven elég. Ami nekem van hátul az 4.3kg. nem mozog, nem zizeg és még kiszakadni sem akar a helyéből.

Amit viszont kiveszek itt a szavatokból valami olyasmi, hogy mélynyomó nélküli rendszert terveztek.

Hm. Erre a válaszom hogy ha normálisan kell szóljon, akkor kell mélynyomó. Szub nélkül eléggé hiányosak a zenék a qp-ban. Ezt azért mondom mert én is úgy hallgattam amíg nem volt kész a láda.

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem a Pioneer oldalát:

Első szett: TS-C 1700 (54900) vagy

TS-A 172C (22490)

Kick külön nincs náluk, tehát vagy egy szettet veszel, és csak a mélyközepet használod (ez olyan félmegoldás), vagy esetleg mégiscsak csinálsz egy ládát, viszont ezzel a hangszóróval:

TS SW-124D (36900)

...és ezzel az erősítővel:

GM-3200T (26990)

Ez poénos extra-flat (82mm) szub, ezzel szinte bármilyen helyre bepasszírozhatsz egy ládát, pl. a csomagtartó hátuljába egy zárt ládát úgy, hogy alig venne el a helyből.... (nem úgy mint Andrisnál, ahol gyakorlatilag a hifi kitölti a csomagteret :unsure: ) ... Az erősítő a legkisebb a Pionál, de ehhez a szubhoz pont elég lenne, semmi extra. Ekkor hátulra semmi nem kerülne.

Ha kicsit komolyabbat akarsz, akkor esetleg:

GM 6200F (52990)

Ez négycsatornás és a szub mellett az első szettet is hajtaná....

Csak ötlet, gondolkodj el rajta.

Link to comment
Megosztás:

(nem úgy mint Andrisnál, ahol gyakorlatilag a hifi kitölti a csomagteret :unsure: )

Azért van még ott hely :D befér még 2db 38-as mély :D

Qp-ban az a gáz hogy sedan. Mindíg is ebbe az autótípusba volt nehéz zenét építeni.

ráadásul a mélynek át kell jutnia a hátsó ülésen. Ami igen nehéz. Ide azért kell nagyobb mély mert az ülés felfogja a mélyek 1 részét. Viszont nyitott csomagtartóval nem járhat az ember.....

A flat mély nem tudom milyen lehet......de ha vékony ládában lenne azt elég nehéz lenne rögzíteni hogy ne dőljön el állandóan. Vagy fel lehetne csavarozni a ládát a hátsó üléssor mögötti vasra. De Gondolom Velo, hogy nem kívánod szétfúrkálni a kocsit. Nekem azért lett olyan amilyen mert a 38-as mélyemhez dukált 1 100 literes láda. Ha meg már ez megvolt valami kinézetet is kellett produkálni. Hic-nek azért egyszerűbb a dolga.....1 tér. Nem akadályoz semmi. Anno a kombiban nekem sem volt probléma......de itt, igazi szívás.

Ha beteszel 1 nagy ládát....egyedül nem bírod kivenni. Ha meg kicsi akkor nincs elég mély. Ráadásul a pótkereket is elfelejtheted. :) Olyan ládát tanácsoltak nekem a qp-ba hogy reflex legyen és a nyílása a hátsó könyöklőnél legyen amit ugye le lehet hajtani :lol: Folyamatban van, ha kész beszámolok a fejleményekről.

visszatérve a hátsó hangszóróra.....

Nem tudom hogy mi lehet a gáz, de olyan mintha valami kútból szólna, pedig ki van szigetelve rendesen minden. Lehet, hogy a gyári rács fogja vissza ennyire?

Link to comment
Megosztás:

nah megvan a téli program :unsure: mindketten jottok velem hangcuccot próbálni

rájöttem ugyanis, hogy az Andrisnak tett kijelentésem (nem az a fontos, hogy jól szoljon hanem szépen látványos legyen) egy kicsit eltolódott a szóljon tényleg jól felé :)

Azért a szépen kinéző is tud jól szólni ám.....vagy nem emléxel a T&S-en a zenecsarnokra?

(azért az enyém is kezd alakulni, idő kérdése....meg beállításé)[size=3]

Link to comment
Megosztás:

Velo

Mielött nekiálsz csereberélni, kezd a fejegységgel. A QP és cabrióba gyárilag premium hangszórókat építettek.

Én hátul a cabrióban kicseréltem Sony Xplod-ra. Az kétutas. Az eredeti elég vaczaknak nézett ki, papír membrán meg a két utassága sem hihető a pici középső tölcsér hivatott nyomni a magasat.

Konkluzió: A sonyból több picit a magas, mint az eredetiben, de szerintem ugyanúgy szól mind a kettő.

Tudod, ronda de finom.

Nem sikerült a gyári hangszórókat beazonosítanom, de asszem blaupunktok. Persze cabrióba hátulra csak kicsi 13-as rakható és mindenképp csak az eredetivel megegyező méretben. QP-ba nem is tudom.

Ja, és ha Én fejegységet vennék, akkor mindenképp egy DVD olvasós és USB pendrive gondolkodnék.

Könyörgöm 2006van és nem óhajtok cd-ket irogatni, amikor ott az usb. DVD olvasó meg 4000Ft. Miért kell ezt autóhifiben vagyonokért mérni?

MP3-at amúgy is DVD archívok.

Link to comment
Megosztás:

Srácok mi a véleményetek erről a fejegységről ?

Azon kívül ,hogy igényes. Megéri az árát ? Esetleg össze lehet hozni a gyári kijelzőve és a kormánnyal ?

Előre is köszi... :unsure:

Arról, hogy megéri-e az árát, én nem tudok nyilatkozni. Ám a kijelzővel való összehozást szerintem el lehet felejteni, arra a VDO cuccain (abból is a prémiumok) kívül nem sok képes.

A kormányhoz meg van egy okos megoldás (VDO-nál csak 1 kábel az egész), ami igen sok termékhez jó, ami infrásan vezérelhető. Nekem ez van berakva. Magamnak kötöttem be, és jelenleg a térdem ill. bármi, ami 1 m-en belül van a tükröző felület a jeleknek, mert nem volt szívem megfúrni bármit is az infraled berakásához a fejegységgel szemközti oldalon.

A gyártónál amúgy van felsorolva típusspecifikus ketyere is, meg vezetékes távírányítós is, de itthon egyelőre csak ezt találáltam.

NFS-hez én is csatlakoznék! Sokat tud számítani egy fejcsere is!

Link to comment
Megosztás:

Srácok mi a véleményetek erről a fejegységről ?

Azon kívül ,hogy igényes. Megéri az árát ? Esetleg össze lehet hozni a gyári kijelzőve és a kormánnyal ?

Előre is köszi... :D

Szerintem k.jó. Mármint hifi szempontból - 3 pár 6,5V RCA!!!! Mennyekbe mennék, ha ilyen fejem lenne, mert nekem az MTX erősítők 8V-ig viszik a bemenetet... :unsure: De nincs... :) mert K DRÁGA!!! (123000)

Na igen lebuktam... mindig azt mondom, hogy a hifi nem olcsójánosok mulatsága, de én is a fogamhoz verem a garast.... :D :lol: :D :)

Amúgy a hangját még nem hallottam, de nagyon rossz nem lehet - megyek is Redivel próbálgatni télen, mert kijövök a rutinból...

Egyébként Andrisnál meglepődtem, mivel neki nagyon jó kategóriás Alpine feje van, és valahogy nagyon nem szól a közép-magas tartomány. De meg is beszéltük, hogy egyszer rászánjuk az időt és kiderítjük miért, mert szerintem a fej nem lehet ennek az oka... :D

Ja, és ha Én fejegységet vennék, akkor mindenképp egy DVD olvasós és USB pendrive gondolkodnék.

Könyörgöm 2006van és nem óhajtok cd-ket irogatni, amikor ott az usb. DVD olvasó meg 4000Ft. Miért kell ezt autóhifiben vagyonokért mérni?

MP3-ak amúgy is DVD archívok.

Na ja. Igaz ugyan, hogy az mp3 nem úgy szól, mint a CD, de ezt átlagos ketyerén nem szúrod ki. Tehát ha nem építesz audiofil rendszert, jók az ilyen fejegységek. Bár az előlapi USB oly csúf, hogy én inkább azt kihagynám. Vannak jó kis SD kártyás megoldások, ahol a CD slot alá teszed a kártyát, az előlap meg eltakarja. (pl. az Audi gyári nagy navigációja is ilyen, két SD kártyát is tud fogadni.)

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén már megint okosabb lettem, és be kellett lássam, hogy a hifi mítoszok nagy része tényleg igaz!

Már írtam az anyázósban, hogy eccer csak nagy zajok jelentek meg a zenében - kábelbabrálás/szakadásészrevevés/anyázás után kicseréltem az RCA kábelt, majd az erősítőt is megjavítottam (kábel szálszakadt, erősítő árnyékolás szakadt) - vettem új kábelt, összeraktam, aztán csodálkoztam... minden ok, csak kevesebb a magas, fedett lett a hangzás... :) mert ócsó RCA kábelt vettem... :unsure:

Na, a héten veszek is vmi. audiofil sz@rt, sokpénzért. Remélem lesz haszna....

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Na... kiderült, hogy nem a kábel volt a hibás, hanem az erősítő bemenete. Sajna csak tegnap, Blitz után volt időm, de megcsináltam, úgyhogy most már szól a kick is. Lesz még vele kis meló, mert csillapítani kell a két kis zárt dobozt, amiben a kick-ek vannak, meg asszem valahol még ki is fújnak. De ez már csak részletkérdés, ha meglesz, kezdődhet a beállítás!

A Blitzen meghallgattam Agressor26, meg Speed kocsiját is... Speed fejegysége nagyon király, mondjuk annyiba van, mint nekem a komplett hifi, de megéri a pénzét. Nagyon szépen szól, pedig minden más gyári és csak egy szub segíti. :wub:

Andris kocsijában meg határozott a fejlődés - mondom én, hogy csak be kell állítani! Egyre határozottabban az az érzésem, hogy a fő baj az, hogy a competition class minőségű szubhoz kevés az az első szett, szóval a szub csak nagyon takarékon kell járjon ahhoz, hogy az mély/közép érvényesülni tudjon. Sajna rohangáltam Blitzen mint a mérgezett egér, úgyhogy már megint nem állítgattuk be.... :P

Link to comment
Megosztás:

Az enyém meg már nem szólt akkor :wub:

Itt egy Pioneer Demo autó :P

http://www.soundfolies.com/team/team/0405_...5-1006-full.jpg

http://www.soundfolies.com/team/team/0405_...5-1005-full.jpg

http://www.soundfolies.com/team/team/0405_...5-1008-full.jpg

Nice Car... csak ugye, ezt sem Itthon építették :P

És ebben is annyit bír az erölködő, mint a tiédben???

Link to comment
Megosztás:

Következő hozzászólás :P

page47-1015-full.jpg

page47-1009-full.jpg

page70_1.jpg

Ezt meg nem szeretném kiszámolni, mibe fájt :wub:

a legfelső sor üti a 1.5 Millát, és ez magában még nem szól...

Talán a cucc árából az Anti féle projekt kijönne vagy 2-3szor :P

És ebben is annyit bír az erölködő, mint a tiédben???

Ezt minőségre építették, nem nyomásra...

Nyomásra pár teherautójuk van, 9db SUB van benne (az enyém előtti széria) és 36db erőlködő (ez stimmel)

Kiszámolni nem nehéz, 1 SUBra 4 erősítő jut, és bírja.

Nálam annyiban más a felállás, hogy másik tekercsek vannak az SUB-ban (előző 2x4OHM, ez 2x2OHM), és ezzel senki nem próbálkozott eddig... mindenhonnét olyan visszajelzések jönek, hogy a régi SUB-ból kellene szerezni egyet, azzal nem volt ilyen probléma.

Következő teszt az lesz, hogy tekercsenként külön erősítő 2 OHM-mal, vagy SUB 4OHM, és 2 erősítő hídba 4OHM B)

vagy veszek egy somogyi D Class erősítőt :lol:

(fallosz kezd telelenni - ezt a szezont már úgy is elbuktam)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

F Astra magas (ami a visszapillanto háromszöge mögé van dugva) arra mi a javaslat? Nekem most egy olyan van betéve ami vastagabb mint a gyári ergo a háromszög nincs a helyén és állandóan leesik meg hülyén is néz ki. Most annyira zavar, hogy le fogom vágni a magasakat, leszigszalagozom a vezetéket és igymarad :wub:

Link to comment
Megosztás:

F Astra magas (ami a visszapillanto háromszöge mögé van dugva) arra mi a javaslat? Nekem most egy olyan van betéve ami vastagabb mint a gyári ergo a háromszög nincs a helyén és állandóan leesik meg hülyén is néz ki. Most annyira zavar, hogy le fogom vágni a magasakat, leszigszalagozom a vezetéket és igymarad :P

Máshová kell tenni a magasakat. :wub:

Link to comment
Megosztás:

most már kezdem érteni, hogy miért vannak gondok az autójával :P

nem szeretnék pillanatragasztózni meg ilyesmit, sem kirakni a műszerfalra....az ott a kis háromszög mögött tökéletes lenne...ha ottmaradna :wub:

Akkor lehet hogy keresni kell külön egy kisebb csipogót, ha ragszkodsz a gyári helyhez, vagy a 3szögből kell kivágni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.