Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Csak zárójelben jegyzem meg: iszonyat mennyire jól megszólal ez a fejegység a korábbi MNC-hez képest! :)

Beállítottam az LPF szűrőt és hangerő függvényében (és a saját fülem kedve szerint) hozzálőttem a mélyládámat és annak erősítőjének bemeneti szintjét és kipróbáltam pár zenével.

Eddig nem rezonált a kocsin kivülről semmi, most azt hiszem elő kell vadásznom az öntapadós szivacsokat... :D

...és ha még ez a rohadt BT is menne totál boldog lennék. :lol:

A BT-hez nem tudok hozzá szólni,az Én fejegységem nem tudja ezt a funkciót :lol: (130e ért) viszont a pioneer nem csak a neve miatt kerül annyival többe :D

Mi történt veled JOhnny,hogy autóba zenét faragsz?Azt mondtad semmi értelme :D

Link to comment
Megosztás:

A BT-hez nem tudok hozzá szólni,az Én fejegységem nem tudja ezt a funkciót :lol: (130e ért) viszont a pioneer nem csak a neve miatt kerül annyival többe :lol:

Mi történt veled JOhnny,hogy autóba zenét faragsz?Azt mondtad semmi értelme :)

Jaaaaaaaaaaaaaa és az MNC egy vicc :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Majd amikor neked kell segítség emlékeztetlek a köcsögségedre... :lol:

Hallod eszembe jutott hogy az enyémbe is van Bluethoth de csak akkor tudom használni ha veszek Bluethoth tartozékját (adaptert) ami fogadja és küldi az adatokat és ez meg továbbitja a fejegységnek. Nekem JVC KD-G731-em van

Link to comment
Megosztás:

Nem találok hozzá használatit,pedig elolvastam volna,hátha valamit nem veszel észre...... :lol:

Az LG lapján fent van az angol és a magyar is,mindent a leírás szerint csinálok,de sajna nem műxik.

Az LG support válaszolt, de csak jan 3 után tudnak érdemben segíteni.

Link to comment
Megosztás:

Pont az a bajom,hogy nem tudok hozzá kapcsolódni!

Megnyomom a BT gombot és nem csak annyit ír ki: BT Initial 5mp-ig és ennyi....

Bár nekem Sonym van, de az eljárás hasonló. Simán megnyomni nem elég a BT gombot, folyamatosan nyomni kell, míg a BT jelzés nem kezd villogni a fejen.(nálam kb. 20mp) Akkor lehet kapcsolódni a telóval.

Link to comment
Megosztás:

Próbáltam egy SE W595-tel és egy nokia 2700-val, de semmi... :D :)

Csak zárójelben jegyzem meg: iszonyat mennyire jól megszólal ez a fejegység a korábbi MNC-hez képest! :P

Beállítottam az LPF szűrőt és hangerő függvényében (és a saját fülem kedve szerint) hozzálőttem a mélyládámat és annak erősítőjének bemeneti szintjét és kipróbáltam pár zenével.

Eddig nem rezonált a kocsin kivülről semmi, most azt hiszem elő kell vadásznom az öntapadós szivacsokat... :D

...és ha még ez a rohadt BT is menne totál boldog lennék. :)

ugye ugye? :D

Erről sem esik a leírásban...

Megpróbálom majd...hátha...

Én is nemrégiben küzdöttem a problémával, de nekem se úgy működik, mint a használati írja... igaz nekem nem ez van, pedig ezt is nézegettem, a lényeg, hogy az enyém se úgy működik, mint a használati írja... őszintén szolva, már most se emlékszem hogy kellett :D próbálkozz úgy hogy ha benyomod a gombját, akkor tekered a hangerő gombot, hátha hoz uj funkciókat. Nekem vhogy így sikerült.

Link to comment
Megosztás:

Egy kis segítségre lenne szükségem!

Vettem egy LG LCS 700BRS fejegységet, minden jól is működik egy dolgot kivéve: sehogy nem sikerül a Bluetooth részét üzembe helyzenem...

%7Boption%7Dhttp://www.tehnomax.me/AUTO%20TEHNIKA/AUDIO%20VIDEO%20TEHNIKA/images/LG%20Audio%20Video%20Tehnika%20LSC%20700%20BRS.jpg%7Boption%7D

Elolvastam az angol és magyar nyelvű manualt is, de hiába követtem a leírást, nem sikerül a telefonnal megtalálni magát a fejegységet.Többféle telefonnal is próbáltam.(nokia,SE)

Alapból már a connetion menüt nem találom a készülékben.Megnyomom a BT gombot és csak annyit ír ki 2-3mp-re, hogy BT intial és ennyi.

Valaki találkozott már hasonló problémával?

Ha van tanácsotok mit kellene tennem vagy mit csinálok rosszul ossza meg velem...

Szia!

Ne haragudj, hogy beleszólok, de belelestem a használatiba.

Hát nem igazán egyértelműen írják le, de meg kell keresni a menüben a "BT"-t, majd azon belül a Connection-t.

Vagy a másik értelmezés, hogy a '"BT" gomb megnyomásával belépsz egy menübe, majd ott keresed meg a Connection-t.

Így nem próbáltad?

Link to comment
Megosztás:

ugye ugye? :D

Én is nemrégiben küzdöttem a problémával, de nekem se úgy működik, mint a használati írja... igaz nekem nem ez van, pedig ezt is nézegettem, a lényeg, hogy az enyém se úgy működik, mint a használati írja... őszintén szolva, már most se emlékszem hogy kellett :) próbálkozz úgy hogy ha benyomod a gombját, akkor tekered a hangerő gombot, hátha hoz uj funkciókat. Nekem vhogy így sikerült.

Szia!

Ne haragudj, hogy beleszólok, de belelestem a használatiba.

Hát nem igazán egyértelműen írják le, de meg kell keresni a menüben a "BT"-t, majd azon belül a Connection-t.

Vagy a másik értelmezés, hogy a '"BT" gomb megnyomásával belépsz egy menübe, majd ott keresed meg a Connection-t.

Így nem próbáltad?

Próbáltam már úgy is,nem ment.

Ma leadtam a fejet a szakszervízben,hogy nézzék ők is meg.

Kimentem a boltba,ahol vettem a sajátom,ott van egy kirakott darab,ami müxik is.

Megkértem az eladót,hogy had próbáljam már ki...

BT megnyomtam: No connection,pici BT ikon villogni kezdett,telót indítottam,azonnal megtalálta.

Szal az enyém valszeg hibás,valami sw hiba lesz.Nekem alapból a BT gombra BT initial felírat jön elő...

Link to comment
Megosztás:

Próbáltam már úgy is,nem ment.

Ma leadtam a fejet a szakszervízben,hogy nézzék ők is meg.

Kimentem a boltba,ahol vettem a sajátom,ott van egy kirakott darab,ami müxik is.

Megkértem az eladót,hogy had próbáljam már ki...

BT megnyomtam: No connection,pici BT ikon villogni kezdett,telót indítottam,azonnal megtalálta.

Szal az enyém valszeg hibás,valami sw hiba lesz.Nekem alapból a BT gombra BT initial felírat jön elő...

Hát ilyen esetben már más a téma :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy kis problémám Seltronic KSE-SU1 fejegység bekötésével. Vagyis, hogy sikerült nagy nehezen bekötnöm, de néhány nap használat és 1 hét pihentetés elteltével már be sem lehet kapcsolni. Világít a bekapcsoló gomb, de megnyomásra nem reagál semmit.

Amúgy bekötni is csak úgy sikerült, hogy a sárga és a piros vezetéket összekötöttem, mert úgy vettem észre, hogy gyújtás során nem jelenik meg a 12V a piros vezetéken, de így legalább ment pár napig és a memória sem veszett el.

Szerintetek mi lehet a probléma? Esetleg a fejegység adta meg magát, vagy nem kap elég áramot? (biztosíték jó benne)

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv!

Tibi

Link to comment
Megosztás:

igen, még mindig össze vannak kötve.

Gyujtáson lenni kell feszültsének a piros és sárga vezetéken is. A magnó vzetékét kell összekötni, nem az autóban, remélem ezt nem keverted össze. Ha világít a gombja, akkor valószínűleg nem keverted össze, tehát a kocsiban nem ment ki bizti vagy vmi. Nem ismerem a márkát, és bocsi ezért, de ez ugy hangzik, mint egy nonameg gagyi, így melgehet, hogy meg is adta magát. Mondom NEM ismerem a márkát, és csak a neve hangzsának alapján mondom ezt, ha vmi prémium márka lenne akkor storno.

Az eljárás egyébként az szokott lenni, hogy fej berakása előtt vagy a gyári csatiban megcseréljük az állandó (+) - t a gyujtáson kapcsolt (+) - al, vagy a fejhez kapott csatiban kötjük keresztbe, és akkor úgy működik mint egy gyári, gyujtásra kapcsol, ha nincs gyujtás kikapcsol, de pl nekem is össze van kötve a magnó sárgája a pirossal. Ekkor ugye te kapcsolod ki be amikor te akarod. A gyári magnókat is be lehet kapcsolni gyujtás nélkül is... igazábol még ezt nem is próbáltam nem gyári fejjel, hogy működne e.

Link to comment
Megosztás:

Gyujtáson lenni kell feszültsének a piros és sárga vezetéken is. A magnó vzetékét kell összekötni, nem az autóban, remélem ezt nem keverted össze. Ha világít a gombja, akkor valószínűleg nem keverted össze, tehát a kocsiban nem ment ki bizti vagy vmi. Nem ismerem a márkát, és bocsi ezért, de ez ugy hangzik, mint egy nonameg gagyi, így melgehet, hogy meg is adta magát. Mondom NEM ismerem a márkát, és csak a neve hangzsának alapján mondom ezt, ha vmi prémium márka lenne akkor storno.

Az eljárás egyébként az szokott lenni, hogy fej berakása előtt vagy a gyári csatiban megcseréljük az állandó (+) - t a gyujtáson kapcsolt (+) - al, vagy a fejhez kapott csatiban kötjük keresztbe, és akkor úgy működik mint egy gyári, gyujtásra kapcsol, ha nincs gyujtás kikapcsol, de pl nekem is össze van kötve a magnó sárgája a pirossal. Ekkor ugye te kapcsolod ki be amikor te akarod. A gyári magnókat is be lehet kapcsolni gyujtás nélkül is... igazábol még ezt nem is próbáltam nem gyári fejjel, hogy működne e.

Csak azoknak van egy olyan funkciója ilyenkor, hogy 1 óra után kikapcsol magától. Elég kellemetlen, mikor egy bekapcsolva felejtett rádió miatt merül le valahol távol otthontól az akksi...

Link to comment
Megosztás:

Gyujtáson lenni kell feszültsének a piros és sárga vezetéken is. A magnó vzetékét kell összekötni, nem az autóban, remélem ezt nem keverted össze. Ha világít a gombja, akkor valószínűleg nem keverted össze, tehát a kocsiban nem ment ki bizti vagy vmi. Nem ismerem a márkát, és bocsi ezért, de ez ugy hangzik, mint egy nonameg gagyi, így melgehet, hogy meg is adta magát. Mondom NEM ismerem a márkát, és csak a neve hangzsának alapján mondom ezt, ha vmi prémium márka lenne akkor storno.

Az eljárás egyébként az szokott lenni, hogy fej berakása előtt vagy a gyári csatiban megcseréljük az állandó (+) - t a gyujtáson kapcsolt (+) - al, vagy a fejhez kapott csatiban kötjük keresztbe, és akkor úgy működik mint egy gyári, gyujtásra kapcsol, ha nincs gyujtás kikapcsol, de pl nekem is össze van kötve a magnó sárgája a pirossal. Ekkor ugye te kapcsolod ki be amikor te akarod. A gyári magnókat is be lehet kapcsolni gyujtás nélkül is... igazábol még ezt nem is próbáltam nem gyári fejjel, hogy működne e.

Nekem blau van benne,annak át sem kellett kötni semmit,és jól működik.Még gyújtásra is úgy reagál,mint a gyári,és gyújtás nélkül is müxik.

De valahol mintha olvastam volna,hogy a blau majdnem olyan elvű,mint a gyári cucc(ezt is lehet állítani,hogy mennyi idő múlva kapcsoljon ki).

Link to comment
Megosztás:

Nekem blau van benne,annak át sem kellett kötni semmit,és jól működik.Még gyújtásra is úgy reagál,mint a gyári,és gyújtás nélkül is müxik.

De valahol mintha olvastam volna,hogy a blau majdnem olyan elvű,mint a gyári cucc(ezt is lehet állítani,hogy mennyi idő múlva kapcsoljon ki).

Blaubol eléggé sok fej eleve gyárilag van kocsikban, szóval nemkizárt. :D Jó hogy van ez a szabványos ISO csati... méretileg szabványos, de a vezetékek nem ugyan ugy vannak bennük :)

Link to comment
Megosztás:

Végre eljutottam odáig, hogy beraktam a ládát is. Bekpcsolom tekergetem ide oda, hangerő nincs csak zizegés torzítás...aztán véletlenül balanszoltam, egyből lett ülésmasszírozás. A láda egy különkamrás kéthangszórós bandpass, amit mutattam is már, és a két hangszóró külön van rákötve az erősítőre, és így szórakozni kell azoknak is a bekötésével. Eredmény: tullőttem a célon :D A láda erősítőjét igencsak visszább kell venni, mert zizeg minden, még az első szélvédőnél is zizeg a tető.... bent meg a fülem néha bedugul. Visszavettem az erősítőn is, meg a fejen is lentebb vettem a sub kimeneten, és így viszonylag jól is szól :) Ha lesz kedvem, akkor építek egy ilyen ládát még, csak pont a fele lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.