Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Vagy egy ilyen beférne az első ajtóba talán:

http://www.earthquakesound.com/components/...871aef449bd.jpg

Adatok:

* 6.5" High-performance sub

* 4-Ohm

* 200 Watts Max

* 100 Watts RMS

Ez nem gyenge. . . elore gyari helyre bemegy egy ilyen? Es mennyiert vesztegetnek egy ilyet? Meg mi a tipusa?

kepert sorry :lol:

Módosítva : rpeti
képpel nem idézünk
Link to comment
Megosztás:

Mutatok egy menőt:

Kicx ICQ 5.2 ami 13cm 6.2 ami 16,5cm

Teljesítmény, W 100 Watt

Max power, W 220 Watt

Frequency átvítel, Hz 70-20 000

Hangváltó passive 12 dB/oct

X-over vágás, Hz 3400

Attenuator 0/-3dB

Érzékenység, dB/W/m 90

Ellenálás, Ohms 4

Beépítési mélység 2,17"(55mm)

Súly, g 700

http://n1.vatera.hu/photos/4e/1d/d755_1_big.jpg

Itt nézzetek szét, egyik legjobb termék minőségben, árban ....

http://www.tutihifi.hu/kereso.php?kat=0178&csop=0204

Link to comment
Megosztás:

Egy kis segítségre lenne szükségem!

Vettem egy LG LCS 700BRS fejegységet, minden jól is működik egy dolgot kivéve: sehogy nem sikerül a Bluetooth részét üzembe helyzenem...

LG%20Audio%20Video%20Tehnika%20LSC%20700%20BRS.jpg

Elolvastam az angol és magyar nyelvű manualt is, de hiába követtem a leírást, nem sikerül a telefonnal megtalálni magát a fejegységet.Többféle telefonnal is próbáltam.(nokia,SE)

Csatlakoztatás vezeték nélküli Bluetooth technológiával

A párosítás megkezdése előtt ellenőrizze, hogy a telefonon be van-e

kapcsolva a Bluetooth-funkció. Lásd a telefon használati útmutatójában.

A párosítás összekapcsolja ezt a készüléket és a Bluetooth -telefont; a

műveletet csak egyszer kell elvégezni. Ha a csatlakozatás sikeres, a

készülék regisztrálja a telefont (Device 1-5) és a készüléken a villogó

jelzés kikapcsolódik. A párosítás folyamata a telefon típusától függően

eltérő lehet. A PIN KÓD 1234.

KÉSZÜLÉKENON

1. Lépjen a menübe.

2. Keresse meg a “CONNECTION” menüt.

3. Keresse meg az elérhető Bluetooth-

telefonokat.

4. Jelölje ki a csatlakoztatni kívánt telefont.

5. Csatlakoztassa a telefont.

6. Válassza a “CONNECTION” menüt.

BT

A készülék

hangerőszabályozó gombját

Nyomja meg a

hangerőszabályozó gombot

A készülék

hangerőszabályozó gombját

Nyomja meg a

hangerőszabályozó gombot

Nyomja meg a

hangerőszabályozó gombot

Alapból már a connetion menüt nem találom a készülékben.Megnyomom a BT gombot és csak annyit ír ki 2-3mp-re, hogy BT intial és ennyi.

Valaki találkozott már hasonló problémával?

Ha van tanácsotok mit kellene tennem vagy mit csinálok rosszul ossza meg velem...

Link to comment
Megosztás:

Egy kis segítségre lenne szükségem!

Ha van tanácsotok mit kellene tennem vagy mit csinálok rosszul ossza meg velem...

Sikerült kapcsolodni?? Fejegységbe kapcsold be a bt-t, telefonba is, telefonba keresd meg a fejegységet, és csatlakoztass 1234 kódot fogja kérni. Ezután párositva lesz a két készülék. Utána probálj meg vkit hívni és ha minden jó akkor búgást a hangszoróba fogod hallani. Mennyiért vetted és megkérdezhetem hány pár RCA kimenetje van?

Link to comment
Megosztás:

Sikerült kapcsolodni?? Fejegységbe kapcsold be a bt-t, telefonba is, telefonba keresd meg a fejegységet, és csatlakoztass 1234 kódot fogja kérni. Ezután párositva lesz a két készülék. Utána probálj meg vkit hívni és ha minden jó akkor búgást a hangszoróba fogod hallani. Mennyiért vetted és megkérdezhetem hány pár RCA kimenetje van?

Pont az a bajom,hogy nem tudok hozzá kapcsolódni!

Megnyomom a BT gombot és nem csak annyit ír ki: BT Initial 5mp-ig és ennyi....

Link to comment
Megosztás:

Pont az a bajom,hogy nem tudok hozzá kapcsolódni!

Megnyomom a BT gombot és nem csak annyit ír ki: BT Initial 5mp-ig és ennyi....

Nekem is LG-m van! Mengnyomod a gombot es teloval elkezded kereni ki fogja irni a radio tipusat katt ra es elkezdheted parositani. Nem tudom milyen telefonod van nekem omniam van be tudom allitani, csak telefonalni akarok tehat kihangosito kent hasznalom vagy stereo akarmi ilyenkor folyamatos kapcsolatba van es amit elinditok a telon zenet azt jatsza ugye a fejegysegen.

Mondjuk ez pont ellentetje a gyari leirasnak amit en irtam , de nekem igy sikerult amugy Nekem LG LAC7710 tipusu lejatszom van.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is LG-m van! Mengnyomod a gombot es teloval elkezded kereni ki fogja irni a radio tipusat katt ra es elkezdheted parositani. Nem tudom milyen telefonod van nekem omniam van be tudom allitani, csak telefonalni akarok tehat kihangosito kent hasznalom vagy stereo akarmi ilyenkor folyamatos kapcsolatba van es amit elinditok a telon zenet azt jatsza ugye a fejegysegen.

Mondjuk ez pont ellentetje a gyari leirasnak amit en irtam , de nekem igy sikerult amugy Nekem LG LAC7710 tipusu lejatszom van.

Próbáltam egy SE W595-tel és egy nokia 2700-val, de semmi... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Próbáltam egy SE W595-tel és egy nokia 2700-val, de semmi... :lol: :lol:

1. Tehat ha a telefonnal kezded el keresni a fejegyseget akkor se talalja ?

2. Ha gyari leirast koveted figyelj arra, hogy eszkoz mindenki szamara lathato legyen , nemegyszer belefutok en is ebbe a kis apro hibaba :)

Más ötletem nincs hirtelen...

Link to comment
Megosztás:

1. Tehat ha a telefonnal kezded el keresni a fejegyseget akkor se talalja ?

2. Ha gyari leirast koveted figyelj arra, hogy eszkoz mindenki szamara lathato legyen , nemegyszer belefutok en is ebbe a kis apro hibaba :lol:

Más ötletem nincs hirtelen...

1. nem találja egyik teló sem

2. simán engedélyezve van a láthatóság,mégsem műxik a dolog

Azt írja nyomja meg a BT gombot és lépjen a connetion menübe...de ezt sehogy nem tudom elérni,semmilyen menü nem jön elő... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy segítsek okostojás ? :) :D :D :D

Írtam értelmesssset én is :lol:

Amúgy nyugodtan emlékeztess :lol:)))))))

Ha nem tudsz segíteni,akkor legalább kussolj!

Tőled már az is nagy segítség...okostojás!

Egyébként azon agyaltam,hogy hétfőn úgyis megyek pestre kétnapos előszilveszterre,beugrok az LG magyarországhoz,hogy valaki adjon tanácsot,hogy én csinálok valamit rosszul vagy maga a fejegység hibás...

Link to comment
Megosztás:

Csak zárójelben jegyzem meg: iszonyat mennyire jól megszólal ez a fejegység a korábbi MNC-hez képest! :lol:

Beállítottam az LPF szűrőt és hangerő függvényében (és a saját fülem kedve szerint) hozzálőttem a mélyládámat és annak erősítőjének bemeneti szintjét és kipróbáltam pár zenével.

Eddig nem rezonált a kocsin kivülről semmi, most azt hiszem elő kell vadásznom az öntapadós szivacsokat... :)

...és ha még ez a rohadt BT is menne totál boldog lennék. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha nem tudsz segíteni,akkor legalább kussolj!

Tőled már az is nagy segítség...okostojás!

Egyébként azon agyaltam,hogy hétfőn úgyis megyek pestre kétnapos előszilveszterre,beugrok az LG magyarországhoz,hogy valaki adjon tanácsot,hogy én csinálok valamit rosszul vagy maga a fejegység hibás...

Ez egy szabad ország, azt csinálok, amit akarok / persze bizonyos, törvényi megkötésekkel / :lol: :lol:

Amúgy pájonir rulez :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.