Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Na már meg is volt, de nem kapcsolódik be a magnó, amikor öszedugtam a két csatit akkor volt egy kis melegedés meg füstölés :S Nagyon jó :S

Biztositék ki ment, kicseréltem, azóta se jó :S

Nézegettem és jól láttam hogy a két áram nem egyezik, mert az egyikbe egyik helyen piros van másikba sárga, nem hibáztatlak, te jóindulatból küldted amire hálás vagyok, csak most nincs magnóm :D

Mivel nagyon nincs pénz és zenét minden vezetésnél hallgatok ezért vennem kell egy olcsót, néztem MNC, sztetek jó, akár hosszú távra is, az Evolutionra gondolok:

Nálam a kék-fehér vezeték okozott ilyen problémát....kommunikálni próbált a fej valakivel, mert szép füstöt eregetett..... :) ha nincs motoros antennád nyugodtan szűntesd meg

Mondjuk én kivettem a tüskét és odébb raktam egy nem használt pinre.

Ellenőrizted a vezetékeket, hogy melyik mire megy, vagy csak bekötötted és összedugtad? :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Nálam a kék-fehér vezeték okozott ilyen problémát....kommunikálni próbált a fej valakivel, mert szép füstöt eregetett..... :) ha nincs motoros antennád nyugodtan szűntesd meg

Mondjuk én kivettem a tüskét és odébb raktam egy nem használt pinre.

Ellenőrizted a vezetékeket, hogy melyik mire megy, vagy csak bekötötted és összedugtad? :D

Pont hogy motoros antennám van, de ahhoz nem kell magnóhoz vezeték, mert van külön felnyitó meg lenyitó kapcsolója

a két csatlakozót nem ellenőriztem, mert állitolag új, csak kikellett pótolni mert egyik rövid volt mint a másik.

Azonos színeket összekötöttem, szerencsére megegyeztek, sárga-sárga, piros-piros, barnát nem, azt leszigeteltem, egyedül a hangszoró kábeleinél volt eltérés, de azonos pár szint, azonos pár színnel, összedugtam kapott áramot és melegedett meg füst de akkor már késő volt hogy széthúztam

Úgy megijedtem, nagyon jól jött, de csak is én lehetek hibás :S

Utána megnéztem és tényleg az volt a probléma hogy a piros tüske a sárga aljzatra ment, másik meg úgyanigy

Link to comment
Megosztás:

Enyém meg Panasonic, 2 hónapja vettem :S De ilyenre hiába van gari, ha leégettem :S Már hivtam szervizest, azt mondta drágább lenne akkor a javitása mint egy másik, mondom tők jó :)

Pedig azt is én kötöttem be :S

Én is nagyon sajnálom, azthittem jó lesz :/

Most nézhetek másikat, nem tudsz egyet véletlenül nagyon olcsóba??

Ezek után még ajánlani sem merek! :D

De nem tudok...bár apámnak van otthon egy Sony Xplode kazettás rádiója...de azt még csak ki sem próbáltuk, csak valaki odaadta neki...de mivel apám jobban szereti a gyári recsegőt, nem lett berakva...

Ha lenne lóvém, akkor cserélném a fejegységemet egy usb-sre és akkor a mostani eladó lenne...de valszeg a zsebláz miatt csak egy fm transzmitter leszen...

Az is majd valamikor...

Link to comment
Megosztás:

Pont hogy motoros antennám van, de ahhoz nem kell magnóhoz vezeték, mert van külön felnyitó meg lenyitó kapcsolója

a két csatlakozót nem ellenőriztem, mert állitolag új, csak kikellett pótolni mert egyik rövid volt mint a másik.

Azonos színeket összekötöttem, szerencsére megegyeztek, sárga-sárga, piros-piros, barnát nem, azt leszigeteltem, egyedül a hangszoró kábeleinél volt eltérés, de azonos pár szint, azonos pár színnel, összedugtam kapott áramot és melegedett meg füst de akkor már késő volt hogy széthúztam

Úgy megijedtem, nagyon jól jött, de csak is én lehetek hibás :S

Utána megnéztem és tényleg az volt a probléma hogy a piros tüske a sárga aljzatra ment, másik meg úgyanigy

Akkor nem kell Neked a kék-fehér.

Az ellenőrzést úgy értettem, hogy összedugott csatinál olyan színű vezeték jön ki, mint amilyen bemegy?

A piros-sárga felcserélésével nem csinálsz kárt, legfeljebb minden kikapcsolásnál elfelejti a programozást. Mindkettő +12V, csak az egyik kapcsolt, a másik fix.

Az enyém túlélte anno a füstöt......

Lőhetnél egy képet a csatik mostani állapotáról.

Link to comment
Megosztás:

Ezek után még ajánlani sem merek! :)

De nem tudok...bár apámnak van otthon egy Sony Xplode kazettás rádiója...de azt még csak ki sem próbáltuk, csak valaki odaadta neki...de mivel apám jobban szereti a gyári recsegőt, nem lett berakva...

Ha lenne lóvém, akkor cserélném a fejegységemet egy usb-sre és akkor a mostani eladó lenne...de valszeg a zsebláz miatt csak egy fm transzmitter leszen...

Az is majd valamikor...

Kazettás tuti hogy nem :D Minimum egy usb-s, nem muszáj ha nem cd-s csak lehesen zenéket hallgatni :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem kell Neked a kék-fehér.

Az ellenőrzést úgy értettem, hogy összedugott csatinál olyan színű vezeték jön ki, mint amilyen bemegy?

A piros-sárga felcserélésével nem csinálsz kárt, legfeljebb minden kikapcsolásnál elfelejti a programozást. Mindkettő +12V, csak az egyik kapcsolt, a másik fix.

Az enyém túlélte anno a füstöt......

Lőhetnél egy képet a csatik mostani állapotáról.

Most már nem, mert kint van az autóba és sőtét van, de holnap csinálok, mást nem tudtam volna elb*szni :/

Az a baj hogy nekem sincs pénz, és ami volt az is elromlott :)

Link to comment
Megosztás:

Most már nem, mert kint van az autóba és sőtét van, de holnap csinálok, mást nem tudtam volna elb*szni :/

Az a baj hogy nekem sincs pénz, és ami volt az is elromlott :)

Ahogy brekeke is írta, a piros-sárga felcserélésével nem mehet tönkre a rádió. Az csak a kapcsolt-állandó 12 V-ot adja. Ha felcseréled mex nem jegyzi meg az eltárolt adókat. Mondjuk nem ártana egy bizti vagy a piros szálra, vagy a sárgára.

A fénykép tényleg segítene mert így látatlanba...

Amíg nem megy a cucc, addig a hangszórós csatit se dugd össze.

szerk.: látom ez egybe csati, nem lehet csak a hangszórókat kihúzni

Link to comment
Megosztás:

Ahogy brekeke is írta, a piros-sárga felcserélésével nem mehet tönkre a rádió. Az csak a kapcsolt-állandó 12 V-ot adja. Ha felcseréled mex nem jegyzi meg az eltárolt adókat. Mondjuk nem ártana egy bizti vagy a piros szálra, vagy a sárgára.

A fénykép tényleg segítene mert így látatlanba...

Amíg nem megy a cucc, addig a hangszórós csatit se dugd össze.

szerk.: látom ez egybe csati, nem lehet csak a hangszórókat kihúzni

Akkor nem tudom mi lett vele :S lehet még vmelyik kábel felvan cserélve, de hogy adhatnak a boltba ilyen iso-t ki :S??

Igen ez egybe van :/

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem tudom mi lett vele :S lehet még vmelyik kábel felvan cserélve, de hogy adhatnak a boltba ilyen iso-t ki :S??

Igen ez egybe van :/

nem biztos hogy az iso-val van a gond

ezek szerint neked nem volt benne az iso csati a kocsiban? (milyen opel is az?)

a kék kábel egyik felét mindenképp vedd ki a csatiból (sztem az vágta ki)

a panának mi a típusszáma?

Link to comment
Megosztás:

nem biztos hogy az iso-val van a gond

ezek szerint neked nem volt benne az iso csati a kocsiban? (milyen opel is az?)

a kék kábel egyik felét mindenképp vedd ki a csatiból (sztem az vágta ki)

a panának mi a típusszáma?

De volt benne Iso csati, csak előző tulaj levágta, gondolom nem akart átalakitót venni, mert összevoltak szigetelezve a kábelek :S

Opel vectra, de aláírásba benne van :)

a kék csati vissza van hurkolva másik foglalatba :S gondolod hogy az vágta volna ki??

És ilyenkor kuka :S??

Panasonic CQ-RX103N

Eléggé égettet szaga van :S

Link to comment
Megosztás:

De volt benne Iso csati, csak előző tulaj levágta, gondolom nem akart átalakitót venni, mert összevoltak szigetelezve a kábelek :S

Opel vectra, de aláírásba benne van :D

a kék csati vissza van hurkolva másik foglalatba :S gondolod hogy az vágta volna ki??

És ilyenkor kuka :S??

Panasonic CQ-RX103N

Eléggé égettet szaga van :S

Az a kék hurok egész pontosan hova megy? A másik foglalatba, vagy ugyanannak a foglalatnak másik pin-jére? Vannak vele szemben vezetékek, amik a rádióból jönnek?

Ugye nem mondod, hogy úgy dugtad össze, hogy azt a hurkot benne hagytad? :)

Link to comment
Megosztás:

Az a kék hurok egész pontosan hova megy? A másik foglalatba, vagy ugyanannak a foglalatnak másik pin-jére? Vannak vele szemben vezetékek, amik a rádióból jönnek?

Ugye nem mondod, hogy úgy dugtad össze, hogy azt a hurkot benne hagytad? :)

Tőlem kapta a csatikat és az a kék hurok gyárilag van megcsinálva. Igaz, hogy az apa csatit a JVC lejátszómhoz kaptam. Gondolom azért adták, hogy olyan autóba is beépíthető legyen a muzsikáló doboz, amiben nincs gyárilag ISO csatlakozás.

Szerk.: De most néztem meg a képen, hogy pont az aljzat csatival van a gond. Azt meg egy elektronikai boltban vette, és azon kívül, hogy egy levágott vezetéket pótoltam, nem lett változtatva rajta semmi.

Itt a kép:

PICT0002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ami olyan vezetékszigetelővel van bevonva, azt pótoltam ki.

Link to comment
Megosztás:

De volt benne Iso csati, csak előző tulaj levágta, gondolom nem akart átalakitót venni, mert összevoltak szigetelezve a kábelek :S

Opel vectra, de aláírásba benne van :)

a kék csati vissza van hurkolva másik foglalatba :S gondolod hogy az vágta volna ki??

És ilyenkor kuka :S??

Panasonic CQ-RX103N

Eléggé égettet szaga van :S

a rádióból ami kijön:

fekete - test

piros - kapcsolt +12V

sárga - folyamatos +12V

kék-fehér - el.antenna

barna-fekete - távirányító

(http://safemanuals.com/user-guide-instruct...NIC/CQRX103N-_I)

a kapott csatihoz úgy kéne kötni, hogy:

rádió - csati

fekete - fekete

piros - citromsárga

sárga - narancssárga (v. piros)

kék-fehér - kék (ha kell neked)

sárga-fehér - semmi

ha így vágta ki, akkor ott más gebasz van, lehet hogy az iso autó felöli kötése a rossz (mondjuk nekem sem egyeztek a színek mikor rákötöttem az iso-t, miután a tolvaj kitépte a régi rádiót)

Link to comment
Megosztás:

Az a kék hurok egész pontosan hova megy? A másik foglalatba, vagy ugyanannak a foglalatnak másik pin-jére? Vannak vele szemben vezetékek, amik a rádióból jönnek?

Ugye nem mondod, hogy úgy dugtad össze, hogy azt a hurkot benne hagytad? :)

Másik foglalatba megy bele aztmondta pszilaj gyárilag úgy volt, de vele szembe az aljzatba nincs semmi

Link to comment
Megosztás:

ha így vágta ki, akkor ott más gebasz van, lehet hogy az iso autó felöli kötése a rossz (mondjuk nekem sem egyeztek a színek mikor rákötöttem az iso-t, miután a tolvaj kitépte a régi rádiót)

Egyeznek a színek, mert az autó kábelei meg a magnó kábelei összevoltak szigetelve és minden rendben müködött, most meg semmi.

Link to comment
Megosztás:

Elméletileg majdnem az összes iso csatlakozónál a színek azok mindig ugyan azt jelentik ugye? Szóval a kék általában az elektormos annterna, a piros-sárga a feszültség, fekete-földelés stb.

Mostanában kötögettem sony-t,lg,és kenwood fejeket és nem volt eddig gond ezzel a réssze.

Legutoljára vettem a kocsiba is isot mert az az előző tulaj kivágta, na majd én veszek , bekötöm és fejcserénél nincs ez a ide-oda kötözgetés hanem csak összedugom a 2 csatit és kész.

Még jó ,hogy nem kötöttem be mert amit legutoljára szereztem sony fejet annak meg ugyanúgy el volt vágva az iso csatija, nekem meg sajna nem volt külön arra keret h vegyek egy újat hozzá.

Na de majd legközelebb, és akkor végre egy utolsót kötögetek :)

Link to comment
Megosztás:

egy olyan kérdésem lenne ,hogy elméletileg ha a pirosat kötöm csak be (kapcsolt12v) akkor csak akkor szólal meg ha gyújtás alatt van a fej ha a sárgát akkor elméletileg bármikor tudom hallgatni?

Mi van akkor ha a sárga és a pirosat összeköti az ember és úgy köti a fejhhez?

Ismerősöm szerint neki így van , baja eddig nem volt , de én nem bízok ebben a megoldásban, inkább megkérdezek több embert.

a rádióból ami kijön:

fekete - test

piros - kapcsolt +12V

sárga - folyamatos +12V

kék-fehér - el.antenna

barna-fekete - távirányító

(http://safemanuals.com/user-guide-instruct...NIC/CQRX103N-_I)

Link to comment
Megosztás:

egy olyan kérdésem lenne ,hogy elméletileg ha a pirosat kötöm csak be (kapcsolt12v) akkor csak akkor szólal meg ha gyújtás alatt van a fej ha a sárgát akkor elméletileg bármikor tudom hallgatni?

Mi van akkor ha a sárga és a pirosat összeköti az ember és úgy köti a fejhhez?

Ismerősöm szerint neki így van , baja eddig nem volt , de én nem bízok ebben a megoldásban, inkább megkérdezek több embert.

nincs baj, ha csak az egyiket kötöd be, de akkor két lehetőséged van

1, (kapcsolt 12V) csak gyújtás alatt szól a dolog, ekkor kulcskivételnél kikapcsol, de elfelejti a beprogramozott adókat

2, (folyamatos 12V) akkor is szól a rádió, ha kiveszed a kulcsot, így manuálisan kell kikapcsolni a rádiót

Amit linkeltem manual (itt van az előzményben) abban van 3 kis auto ISO-A-B feliratokkal. Na azokon a módokon tudod bekötni a 12V-okat. Ha az egyiken nem jó, rápróbálsz egy másikra. Asszem a B lesz jó neked.

A rádióhoz iso csatit (nem sony-iso, hanem csak kábel-iso, tehát a sony kábeleire kell rákötni) kapsz kb 1000Ft-ért. Asszem nekem is van egy 500-ért a tied lehet.

Link to comment
Megosztás:

Elméletileg majdnem az összes iso csatlakozónál a színek azok mindig ugyan azt jelentik ugye? Szóval a kék általában az elektormos annterna, a piros-sárga a feszültség, fekete-földelés stb.

Mostanában kötögettem sony-t,lg,és kenwood fejeket és nem volt eddig gond ezzel a réssze.

Legutoljára vettem a kocsiba is isot mert az az előző tulaj kivágta, na majd én veszek , bekötöm és fejcserénél nincs ez a ide-oda kötözgetés hanem csak összedugom a 2 csatit és kész.

Még jó ,hogy nem kötöttem be mert amit legutoljára szereztem sony fejet annak meg ugyanúgy el volt vágva az iso csatija, nekem meg sajna nem volt külön arra keret h vegyek egy újat hozzá.

Na de majd legközelebb, és akkor végre egy utolsót kötögetek :)

Kék-fehér (vagy fekete) az elektromos antennáé, a kék simába az a kapcsoló szál, amit az erősitőbe szoktak bekötni

Link to comment
Megosztás:

Szia!!!!

Bocs hogy nem válaszoltam,csak nem igazán van időm fórumozni....Müködik amit leírtál...Biztos hogy észre lehet venni a 40W különbséget,ha másból nem is,abból biztos hogy hamarabb fog torzítani a mély,mert elfogy a kraft.Ha erősítő fogja hajtani a szetteket,akkor lehet már nem lesz hangosabb a mély,sőt kevés is lehet.ha állítasz a bemeneti feszültségen,azt éred el,hogy már fél hangerőn megkapja a 2-4V amit a fejegység tud,felette meg torzíthat.De ezek elméletek,és a valóságot látni hallani kell :)

Link to comment
Megosztás:

Szia!!!!

Bocs hogy nem válaszoltam,csak nem igazán van időm fórumozni....Müködik amit leírtál...Biztos hogy észre lehet venni a 40W különbséget,ha másból nem is,abból biztos hogy hamarabb fog torzítani a mély,mert elfogy a kraft.Ha erősítő fogja hajtani a szetteket,akkor lehet már nem lesz hangosabb a mély,sőt kevés is lehet.ha állítasz a bemeneti feszültségen,azt éred el,hogy már fél hangerőn megkapja a 2-4V amit a fejegység tud,felette meg torzíthat.De ezek elméletek,és a valóságot látni hallani kell :D

Jaaaaaaaaaaaaa

És a 2erősítőnek nem ártana valami vastagabb tápkábel sem,bár nem emlékszem irtad vagy sem,hogy most milyen van benne.De álltalában mindenki ezen spórol :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.