Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Nekem lenne egy olyan kérdésem mire is kell ez az ajtópanel?

Ha csak arra, hogy mélyebb hangszóró is beférjen, akkor vegyél egy hőlégfújót, és a kárpitot domborítsd kifelé, és akor befér még 70mmes hangszóró is, a rácsra meg kitalálhatsz többféle dolgot, de tuti olcsóbban jössz ki 10x mint egy ajtópanel legyárttatásával, és így még szinte gyári kinézetű is marad a kocsi.

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy pár kiemelőkeretet 15ezerért gyártanának le, 16cm-s hangszóróhoz. Amit csak rá kell csavarozni és ragasztani a gyári kárpitra. Szerintem ennél nem olcsóbb a hőlégfúvós megoldás. ^_^

15ezer? és csak az ajtókárpitra lenne rárakva? Furcsa végeredménye lenne annak, ráznámagát csörögne stb.

Főleg ha elrontod még vehetsz kárpitot is!

Hőlégfújó 2500Ft

Kipróbáltam egy tartalék kárpiton, képeket is raktam fel róla nemrég, óvatosan ésszel meg lehet csinálni, igaz a rácsra még nem találtam ki én se semmit, csak tervek vannak, nem értem még rá, illetve még nem vettem hangszórót.

Az átalakítás után méregetem, és 70mm mély hangszóró is belemenne így már. Nem egyszerűbb, mint megvenni a kész cuccot ez tény, és el is lehet baszni ha elalszol közbe, de közel se kerül 15ezerbe.... és ha szépen sikerül a rács akkor szinte gyári hatása lesz, igazábol a kárpiton nem is lehet észrevenni, hogy alakítva volt, csak a rácsnál lesz esetleg feltünő a módosítás, de én csak felvetettem egy megoldást.

Link to comment
Megosztás:

15ezer? és csak az ajtókárpitra lenne rárakva? Furcsa végeredménye lenne annak, ráznámagát csörögne stb.

Hőlégfújó 2500Ft

Kipróbáltam egy tartalék kárpiton, képeket is raktam fel róla nemrég, óvatosan ésszel meg lehet csinálni, igaz a rácsra még nem találtam ki én se semmit, csak tervek vannak, nem értem még rá, illetve még nem vettem hangszórót.

Az átalakítás után méregetem, és 70mm mély hangszóró is belemenne így már. Nem egyszerűbb, mint megvenni a kész cuccot ez tény, és el is lehet baszni ha elalszol közbe, de közel se kerül 15ezerbe.... és ha szépen sikerül a rács akkor szinte gyári hatása lesz, igazábol a kárpiton nem is lehet észrevenni, hogy alakítva volt, csak a rácsnál lesz esetleg feltünő a módosítás, de én csak felvetettem egy megoldást.

Te miről beszélsz? Szerinted mindegyik F Astrában amiben kiemelő keret van és a kárpit van azzal megtoldva rezeg és csörög? :D Az hogy szarul csinálod meg és szar lesz a végeredmény is, egy dolog, de ezek normálisan kivitelezett fa merevítésű, üvegszálból készült kiemelőkeretek, amiket masszívan oda lehet rögzíteni a kárpithoz és az nem mozog és nem csörög.

Hőlégfúvót meg hol kapsz 2500Ftért? Az szerintem hajszárító inkább. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Te miről beszélsz? Szerinted mindegyik F Astrában amiben kiemelő keret van és a kárpit van azzal megtoldva rezeg és csörög? :D Az hogy szarul csinálod meg és szar lesz a végeredmény is, egy dolog, de ezek normálisan kivitelezett fa merevítésű, üvegszálból készült kiemelőkeretek, amiket masszívan oda lehet rögzíteni a kárpithoz és az nem mozog és nem csörög.

Hőlégfúvót meg hol kapsz 2500Ftért? Az szerintem hajszárító inkább. ^_^

Ez a kiemelő keret csak a kárpithoz van rögzítve, vagy a lemezhet is? Csak azért tartózkodnék tőle, mert maga a keret hiába beton stabil, de csak ha a kárpitra rakod az ott fog mozogni. Nem egy tul masszív sajna az F astrák ajtókárpitja. Akármelyik tescoba metroba coraba tudsz venni 2500ért max az akciót kell kifognod.

Link to comment
Megosztás:

Ez a kiemelő keret csak a kárpithoz van rögzítve, vagy a lemezhet is? Csak azért tartózkodnék tőle, mert maga a keret hiába beton stabil, de csak ha a kárpitra rakod az ott fog mozogni. Nem egy tul masszív sajna az F astrák ajtókárpitja. Akármelyik tescoba metroba coraba tudsz venni 2500ért max az akciót kell kifognod.

Csak a kárpithoz. A kárpit meg ha jól emlékszem 10db patenttel és 8db csavarral az ajtóhoz. Na ha az ott mozog, akkor az nem a kiemelő keret hibája, hanem új patentot kell rakni ( amit elvileg minden leszerelés után meg kéne tenni ^_^ ). :D

Link to comment
Megosztás:

Csak a kárpithoz. A kárpit meg ha jól emlékszem 10db patenttel és 8db csavarral az ajtóhoz. Na ha az ott mozog, akkor az nem a kiemelő keret hibája, hanem új patentot kell rakni ( amit elvileg minden leszerelés után meg kéne tenni ^_^ ). :D

Két astránk van, egyikben én vettem le életében először az ajtókárpitot, igaz nekünk a gagyi faceliftes van, és csak 5 csavarral van rögzítve, bolhák száma, az kb 10 körül lehet, és sajna nekem már akkor is zizegett mozgott a gyári hangszórótól. Tettem pár helyre szivacsot, meg vastagabb hab alapú fólia van a gyári helyett, így sokkal jobb lett a hangzás, és kevesebb a zörgés. (igaz jobboldali ajtóban vmi úgy elkezdett az utóbbi időben zörögni,hogy elnyomjaa zenét) Én ezekből a tapasztalatokbol indultam ki, így nekem szerintem nem lenne olyan jó az a megoldás.

Ha megcsináltattad, akkor majd tegyél már fel képet róla, mert az érdekelne, hogy a kárpitban lévő ívnél hogy oldják meg, és ha kivitelezhető itthonilag, akkor egy olyan verziót lehet építek, ami az ajtóra is rá van fogatva. :D

Link to comment
Megosztás:

A gyári hangszóró az ajtóra van fogatva, annak mi köze a kárpit zizegéséhez?

Egyébként próbáltam keresni képet, olyan kiemelőről, de a srác aki mondta hogy csinál nekem, levette az oldaláról azt az F Astra kárpit képet és már nem találtam meg. Nekem meg nem lesz már olyanom. ^_^

Link to comment
Megosztás:

A gyári hangszóró az ajtóra van fogatva, annak mi köze a kárpit zizegéséhez?

Egyébként próbáltam keresni képet, olyan kiemelőről, de a srác aki mondta hogy csinál nekem, levette az oldaláról azt az F Astra kárpit képet és már nem találtam meg. Nekem meg nem lesz már olyanom. ^_^

Rázza az egész ajtót, főleg a fólia zizeg be tőle.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy külön lehet e kapni iso csatlakozót? Nekem olyan kell ami gyárilag van az autókba. Sajna a b corsámba nincs és amikor fejegységet cserélek szét kell vágnom annak a csatlakozóját és egyenként átkötögetni a szálakat.

Sztem egyszerűbb lenne ha egy "anya" aljzatot szereznék és így legközelebb nem kéne vágdosnom hanem csak rácsatlakoztatomn és kész.

Ja a kérdés ,hogy lehet e külön ilyet kapni és ha igen akkor pl Bp-en belül hol?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy külön lehet e kapni iso csatlakozót? Nekem olyan kell ami gyárilag van az autókba. Sajna a b corsámba nincs és amikor fejegységet cserélek szét kell vágnom annak a csatlakozóját és egyenként átkötögetni a szálakat.

Sztem egyszerűbb lenne ha egy "anya" aljzatot szereznék és így legközelebb nem kéne vágdosnom hanem csak rácsatlakoztatomn és kész.

Ja a kérdés ,hogy lehet e külön ilyet kapni és ha igen akkor pl Bp-en belül hol?

Én a madaras tacskóban vettem pár száz forintért. :wacko: <_<

Link to comment
Megosztás:

Engem is érdekelne ilyen csatlakozó, mert nekem is szétvannak vagdosva a kábelek és ugyanaz a problémám. Azt az új csatlakozót hogy lehet a kábelekkel összeilleszteni??

A stekkerből olyan 15-20 centis madzagok lógnak ki. Összekötöd a megfelelőket az autóéval, leforrasztod, zsugorcsövet húzol rá és kész. <_<

Link to comment
Megosztás:

Autórádió ISO csatlakozó aljzat

Úgy is jó, ha külön van 2 aljzat, kell 1db amibe 5 vezeték van bekötve (táp), meg egy 8 madzagos (hangszórók)

Nem akarok bekavarni, de általában a fejegységeken van ilyen, amibe az ISO csati másikját kell beledugni.

Gyárilag ilyen van a kábelkötegen:

unas_199587.jpg

Ha egy ilyet beszerelsz, akkor lesz a gyári állapot visszaállítva... <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok bekavarni, de általában a fejegységeken van ilyen, amibe az ISO csati másikját kell beledugni.

Gyárilag ilyen van a kábelkötegen:

Ha egy ilyet beszerelsz, akkor lesz a gyári állapot visszaállítva... :wacko:

Igazad van! A rádió hátulján van a csapos fele.

radio_iso.jpg

Pont fordítva emlékeztem. Köszi a javítást <_<

ui.: javítottam a linket :(

Link to comment
Megosztás:

Most akkor melyiket vegyem <_<???

Nekem olyan magnóm van, amibe ilyet nagyot nem lehet bedugni, a másik végébe nemtudom, mert azt az előző tulaj levágta :S

Nekem a magnó hátuljába egy vékony kicsi megy bele, de a másik vége tuti ISO és akkor a két pár csatlakozót összedugom és kész??

Link to comment
Megosztás:

Most akkor melyiket vegyem <_<???

Nekem olyan magnóm van, amibe ilyet nagyot nem lehet bedugni, a másik végébe nemtudom, mert azt az előző tulaj levágta :S

Nekem a magnó hátuljába egy vékony kicsi megy bele, de a másik vége tuti ISO és akkor a két pár csatlakozót összedugom és kész??

Próbálj meg itt keresni olyat, ami olyan mint a rádiódé...

Hátha akkor tudunk segíteni... :wacko:

http://www.hqelektronik.hu/catlist/hu/cs_aut/1.html

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.