Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Hogyne lenne. Azon jeleníti meg a rádió kijelzéseit, ha gyári a cucc. Ám esetünkben ez elhanyagolható, mert amúgy sem fogja mutatni az adatokat, mert nem gyári fej lesz benne. Ilyenkor szokták elvágni a TID felé menő szürke/piros vezetéket (ha jól emlékszem), hogy amikor bekapcsolod a rádiót, akkor ne tűnjön el a dátum a kijelzőről.

Ez a dolog engem is érdekelne,mert ha bekapcsolom a rádiót,nekem is eltűnik a dátum.Mit is kell pontosan elvágni?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

G-nél nem tudom, hogy melyik lehet az. F-nél, ha jól emlékszem piros/szürke a rádió csatlakozójában.

TECH2-vel nem lehet inaktívvá tenni? Mert, ha jól emlékszem ismerősömnek utólagos beszereléskor aktiválni/engedélyeztetni kellett. Igaz, ő CDR 500-at tett be utólag, de aktiválásig minden működött, ám csak vaktában, ugyanakkor a kijelzőn mindig látható volt a dátum, idő és a hőmérséklet.

Link to comment
Megosztás:

Csak a magnó keretét kell kiszedni. Leszeded a hátuljáról a csatikat és olyan rádiót teszel bele amilyet csak akarsz... :)

Aha, köszönöm szépen!

Annyit még elmondanál, hogy a gyári magnó keretét, hogy kell kiszedni? :-)

Csak a magnóból kiindulva, ennek is van speciális kiemelőszerkezete, vagy valami szerszám, amit csak az OPEL használ?

Köszönöm!

Üdv,

Norbi

Link to comment
Megosztás:

Aha, köszönöm szépen!

Annyit még elmondanál, hogy a gyári magnó keretét, hogy kell kiszedni? :-)

Csak a magnóból kiindulva, ennek is van speciális kiemelőszerkezete, vagy valami szerszám, amit csak az OPEL használ?

Köszönöm!

Üdv,

Norbi

Amikor a magnót kihúzod marad mögötte egy fém tok. A tok elején körbe találsz ilyen kis fém fülecskéket, amik ki vannak hajtogatva. Csavhúzóval visszahajtogatod őket, mozgatod a tokot, jól látszik mi tartja vissza, majd az egész tokot kihúzod. A hátulján vannak csavarral rögzítve a csatik. Lecsavarozod őket és a kezedben a sima ISO csatlakozók.

Igazából nekem úgy bele volt gyógyulva, hogy a magnóval együtt kijött a tok is... :)

Link to comment
Megosztás:

Amikor a magnót kihúzod marad mögötte egy fém tok. A tok elején körbe találsz ilyen kis fém fülecskéket, amik ki vannak hajtogatva. Csavhúzóval visszahajtogatod őket, mozgatod a tokot, jól látszik mi tartja vissza, majd az egész tokot kihúzod. A hátulján vannak csavarral rögzítve a csatik. Lecsavarozod őket és a kezedben a sima ISO csatlakozók.

Igazából nekem úgy bele volt gyógyulva, hogy a magnóval együtt kijött a tok is... :)

Köszönöm a segítséget, holnap neki is állok! :-)

Kellemes Húsvétot!

Norbi

Link to comment
Megosztás:

Somogyival vigyázni kell... :)

Különben vannak közte elég tűrhető cuccok. Olcsó kategória, nem szabad sokat várni tőle. Én vettem 5ért egy reflex ládát 25ös méllyel és eléggé meg voltam vele elégedve (árához képest). Én kimondottan ezt a erősítő+cső típusút nem ajánlom mert ez tényleg gagyi. (nem a milliomos kis hülyegyerek szól belőlem akinek százezreket ér a cucc a kocsiban). Érdemesebb körülnézni , ki lehet fogni 8-10 körül már sokkal job minőségű és hangú cuccot.

Persze ez csak magánvélemény, senkinek nem akarok a pénztárcájában turkálni, és persze mindenkinek más az igénye.

Link to comment
Megosztás:

(nem a milliomos kis hülyegyerek szól belőlem akinek százezreket ér a cucc a kocsiban).

Azért ez így elég durva hozzáállás...Szerintem meg pont hogy kis pénzből nem lehet normális zenét összehozni.....Én nem érzem magam milliomos hülyegyereknek.....de elég sokba kerültek a cuccok a kocsiba...pedig csak az első szett és a mélynyomót vettem újonnan.... :)

Link to comment
Megosztás:

Azért ez így elég durva hozzáállás...Szerintem meg pont hogy kis pénzből nem lehet normális zenét összehozni.....Én nem érzem magam milliomos hülyegyereknek.....de elég sokba kerültek a cuccok a kocsiba...pedig csak az első szett és a mélynyomót vettem újonnan.... :)

És mégse tartok sehol..... :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azért az elvárások is mások.

Nekem SAL Orange 16os szettem van + egy Blaster BL1000 erősítő + SAL Tornado300-as mélyláda.

SAL, meg szar, de az enyém és tudok rajta normálisan zenét hallgatni és kb 40e volt az egész hifim.

Majdan később ha aktuális lesz, pattan bele az Alpine cuccokból álló hifi, de az még nagyon nagyon nagyon messze van. :) De egyébként nekem ez is tökéletes, mert szól és lehet zenét hallgatni a kocsiban és pont. :)

Link to comment
Megosztás:

Természetesen senkit nem szerettem volna megsérteni, és tisztában vagyok azzal ,hogy kis pénzből nem nagyon lehet komoly harsonát építeni.

De mint mindenki tudja , van olyan réteg aki simán a csúcskategóriát teszi a verdába 18évesen. tuti sokat dolgozott érte. Nem sokkal de egy jópárral találkoztam kint tuningon.

Link to comment
Megosztás:

Természetesen senkit nem szerettem volna megsérteni, és tisztában vagyok azzal ,hogy kis pénzből nem nagyon lehet komoly harsonát építeni.

De mint mindenki tudja , van olyan réteg aki simán a csúcskategóriát teszi a verdába 18évesen. tuti sokat dolgozott érte. Nem sokkal de egy jópárral találkoztam kint tuningon.

Te Budapesti vagy, láthatnád naponta a városba, hogy kb minden 10-15. ember 'kőkeményen' meg dolgozott az X5öséért, vagy a Q7-ért....és sorolhatnám.... :)

Link to comment
Megosztás:

Azért ez így elég durva hozzáállás...Szerintem meg pont hogy kis pénzből nem lehet normális zenét összehozni.....Én nem érzem magam milliomos hülyegyereknek.....de elég sokba kerültek a cuccok a kocsiba...pedig csak az első szett és a mélynyomót vettem újonnan.... :)

az én ládám kb30 ezerbe állt meg, pedig saját magam építettem, és lehet hogy még szar is, mert tul mélyre megy... de még nem volt időm sokat próbálgatni, mert nincs mibe próbálgatni, mert....

Te Budapesti vagy, láthatnád naponta a városba, hogy kb minden 10-15. ember 'kőkeményen' meg dolgozott az X5öséért, vagy a Q7-ért....és sorolhatnám.... :)

... évek óta gyüjtögetek saját verdára, de talán most tavasz végén nyár elején :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

1 Farad-os kondi bekötésében kérnék segítséget.

Fej :JVC KD-G511 vagy Alpine IDA-X200

Első szettem :MTX Thunder T8.6

Láda :JBL GTO 1204BP

Erősítő a ládához :JBL GTO 601.1

Első szetthez még nincs erősítőm egyelőre...

Elég-e egyáltalán 1 Farad-os kondi és hogy kell bekötni...(mit hova,miért)(a ládának 30-as táp megy)

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

1 Farad-os kondi bekötésében kérnék segítséget.

Fej :JVC KD-G511 vagy Alpine IDA-X200

Első szettem :MTX Thunder T8.6

Láda :JBL GTO 1204BP

Erősítő a ládához :JBL GTO 601.1

Első szetthez még nincs erősítőm egyelőre...

Elég-e egyáltalán 1 Farad-os kondi és hogy kell bekötni...(mit hova,miért)(a ládának 30-as táp megy)

Előre is köszi.

ha még nem vetted meg akkor szerintem vegyél inkább kondi telepet, amiben sok kis kondigyuri van, nem egy nagy :)

Link to comment
Megosztás:

A kondi már megvan ajándékba kaptam... :)

Kevés lesz??? :)

a több kondibol álló telep jobban szuperál.

a sok kisebb kondi nagyobb löketet tud adni az erősítőnek ha kell a bassushoz.

ugy gondold el, hogy pl a szélvédőt egy nagy fúvóka, vagy a két kisebb gyári fúvóka mennyi idő alatt, és mennyire tudja vízzel teleköpni.

rákötni meg szrintem semmi ördöngősség nincs benne, csak polaritásra figyelj, és mehet egyből az erősítőre is, de erről a többiek ugyis mesélnek holnap már :D

Link to comment
Megosztás:

a sok kisebb kondi nagyobb löketet tud adni az erősítőnek ha kell a bassushoz.

ugy gondold el, hogy pl a szélvédőt egy nagy fúvóka, vagy a két kisebb gyári fúvóka mennyi idő alatt, és mennyire tudja vízzel teleköpni.

Ezt még azért gondold át,mert elég nagy hülyeséget írtál... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.