Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Surányitól,65e forint(csak a sub)....1000W RMS 1500W zene teljesítmény....Amit hallottam másnál:Nagyon szép hangja van:Reflex,és zárt ládában is nagyon pontos,(tényleg előről szól)terhelhető......

Gratula! :lol:

Ez komolynak tűnik, gondolom monoblock erősítővel hajtod.

Az autó szerkezeti elemeit (ponthegesztés, csavarozás) azért nézd át mégegyszer, valszeg vesekő problémák sem lesznek ezután....... ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gratula! :(

Ez komolynak tűnik, gondolom monoblock erősítővel hajtod.

Az autó szerkezeti elemeit (ponthegesztés, csavarozás) azért nézd át mégegyszer, valszeg vesekő problémák sem lesznek ezután....... ;) :lol:

Nem, old-school módon "sima" AB osztályú sztereo végfok nyomja, hídban. AS Twister F2-500.....

Az autó meg lehet, hogy szétesik, de van pillanatragasztó, meg gyorskötöző.... :) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv

Csinált már valaki kiemelő keretet ajtókárpitba úgy hogy a körülötte lévő rész utánna kárpitozva lett?

Eldöntöttem hogy nem üvegszálazok, hanem marad a kárpitozás.

A kiemelőkeretet meg tudom csináltatni, pár fakarika lesz egymáson, hozzáragasztva és csavazorva a kárpit gyári falemezéhez, viszont azzal bajban vagogy hogy formát hogyan csináljak hozzá, tehát kell valami anyag, amivel a magasságbeli különbséget szép ívvé lehet alakítani és amire nem mondja azt a kárpitos hogy naviddafrancba...

Valakinek ötlet? Púrhabra gondoltam, hogy odafújon felpuffad és megfaragom, csak csiszolni sztem azt nem igazán lehet és nem lenne jó ha látszanának a faragás nyomok a kárpitban. ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv

Csinált már valaki kiemelő keretet ajtókárpitba úgy hogy a körülötte lévő rész utánna kárpitozva lett?

Eldöntöttem hogy nem üvegszálazok, hanem marad a kárpitozás.

A kiemelőkeretet meg tudom csináltatni, pár fakarika lesz egymáson, hozzáragasztva és csavazorva a kárpit gyári falemezéhez, viszont azzal bajban vagogy hogy formát hogyan csináljak hozzá, tehát kell valami anyag, amivel a magasságbeli különbséget szép ívvé lehet alakítani és amire nem mondja azt a kárpitos hogy naviddafrancba...

Valakinek ötlet? Púrhabra gondoltam, hogy odafújon felpuffad és megfaragom, csak csiszolni sztem azt nem igazán lehet és nem lenne jó ha látszanának a faragás nyomok a kárpitban. ;)

Épp most csináltam 1 kiemelőkeretet. Igaz nekem 1 kicsit másilyen igényeim vannak, ha eladom szeretném eredetibe visszaalakitani mert a hifit azt viszem. Csinálj 1 olyan alapot monduk rétegelt lemezből amilyen az ajtókárpi alapja a hangszórórács alatt, csavarozd rá a kiemelő keretet, de fontos hogy az egészen átmenjen a 3 v 4 db csavar mert máshogy nem fogod tudni felfogatni. Csúnya ha látszik 1 csavar. 4-5 helyen csavarj bele 1 rövidebb csavart kvázi stiftnek, hogy a ráfújt purhabot kicsit merevitse. Ha ez kész faragd le snicccccerrel majd csiszold finomra de előtte a purhabban lévő lyukakat( ha van ) fel kell tölteni vagy purral vagy kittel. Hangszórókárpitot javaslok hozzá mert megfelelően nyúlik, ragasztása egyszerű palmatexel történik. Ha van még kérdésed akkor nagyon szivesen segitek, mert már csináltam 1 pár kiemelőt.

Link to comment
Megosztás:

Épp most csináltam 1 kiemelőkeretet. Igaz nekem 1 kicsit másilyen igényeim vannak, ha eladom szeretném eredetibe visszaalakitani mert a hifit azt viszem. Csinálj 1 olyan alapot monduk rétegelt lemezből amilyen az ajtókárpi alapja a hangszórórács alatt, csavarozd rá a kiemelő keretet, de fontos hogy az egészen átmenjen a 3 v 4 db csavar mert máshogy nem fogod tudni felfogatni. Csúnya ha látszik 1 csavar. 4-5 helyen csavarj bele 1 rövidebb csavart kvázi stiftnek, hogy a ráfújt purhabot kicsit merevitse. Ha ez kész faragd le snicccccerrel majd csiszold finomra de előtte a purhabban lévő lyukakat( ha van ) fel kell tölteni vagy purral vagy kittel. Hangszórókárpitot javaslok hozzá mert megfelelően nyúlik, ragasztása egyszerű palmatexel történik. Ha van még kérdésed akkor nagyon szivesen segitek, mert már csináltam 1 pár kiemelőt.

Láttam CS-n megprobáltak lebeszélni erről a megoldásról :lol: Érdemes rájuk halgatni ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Láttam CS-n megprobáltak lebeszélni erről a megoldásról :lol: Érdemes rájuk halgatni ;) :lol:

Az hogy a cs-n mit mondanak, hiába értenek hozzá, nem érdekel... tapasztalati ember vagyok aki szereti a dolgokat a saját kezével megcsinálni, és azt ki is próbálni. Miért kellene a csordával együtt mennem, csak azért mert azt mondják hogy ez meg az a jó, és úgyis meg fogom bánni? Csak azért mert megnyertek néhány versenyt? Én nem akarok versenyt nyerni, és egyáltalán versenyre sem akarok menni, csak zenét hallgatni. Ott van pld Bakai Gábor. Ha ismerősen cseng a neve, akkor az azért van mert Ő irja a TUNING magazinban az autohifis cikkeket, és nem mellesleg dolgozott 1 pár évet az autohifis szektorban ( Hifiközpont, Soundmaster studio ) kb 9 éve ismerem és a barátom. Az Ő instrukciói alapján épitettem az előző autómat is, és épitem ezt is. Az Ő Mercedesében is mdf-s purhabos panel van JBL GTI hangszórókkal, és hangzásbiróként tevékenykedve, szakértő kategóriában bent volt a legjobb hangú autók között. Kovács Tominak ( Hifiközpont ) Impala ss -ben is ilyen volt. Szintén nagyon jó hangú autó volt. Vagy a Pontiac Tempest szintén referencia hangja volt. Hangsúlyozom a cs-n azt nem értik meg, hogy én nem versenyezni akarok, hanem zenét hallgatni, ellenben azt mondom lehet hogy nekik van igazuk( de mi van akkor ha ez az én installomra nem igaz... ), mert Ők csak jót akarnak.

Link to comment
Megosztás:

Mindegy miből van az ajtópanel, a lényeg, hogy maximálisan merevnek kell lennie. Ha akarja valaki, papírból is megcsinálhatja, amennyiben képes a szerkezetet (pl. MDF-ből) lehetőleg maximális merevségűre elkészíteni. Ilyen szinten tökmindegy, hogy a végső formázás üvegszállal, vagy purhabbal történik.... szerintem....

Link to comment
Megosztás:

jelentem végre 35ös connection kábelröl kapja végre a powert a monoblokkom .. ;)

szép lassan de csak összerakom ... a tetöben vezettem el a kábelt ott van böven hely

és igy nem kellett szenvednem az installal

annál inkább a tuzfalon atpréselni .. de mivel nekem nincs kmora spiralom

és ott jött be idáig a 10es kábel és a kmjelado kábele ... igy megprobaltam oda be rakni és

szerencsére még befért ugy hogy maradt neki még gumiszegély is hogy ne kezdje ki a kábelt a fém....

igy egy kicsit több kábel kellett de az 5,5méter pont elég lett ...

tagnap befejeztem az MTX 8500 hoz készitett reflex ládát már csak egy kis csiszolás kell neki

és karpitozni ....

viszont hogy a vezetö oldalon hogy lehet a hangszoro kabelt be vinni az ajtoba no azt nem tom

sehogy nem férek hozza belülröl a kábelköteghez ami kimegy a kasztnibol :lol:

be pipulok azt rá kötöm a szar gyári kábelre...

bár már minden elöre van kábelezve ......de itt az ajtonal kicsit megtorpantam

audison fantom táp is bekötve már csak rá kell dugni az VRX et hatul és muxik ....

neki igy megmaradt a 10es táp hátul külön .... bár most 35+10 röl kapja az kondi + erösitö a powert :lol:

Link to comment
Megosztás:

viszont hogy a vezetö oldalon hogy lehet a hangszoro kabelt be vinni az ajtoba no azt nem tom

sehogy nem férek hozza belülröl a kábelköteghez ami kimegy a kasztnibol ;)

Ha m i meg tudtuk csinálni Lantival,akkor neked biztos hogy menni fog :lol: :lol:

Az ajtóból ki tudod szedni a csatit annyira hogy meg tud fúrni,a többi már gyerek játék :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha m i meg tudtuk csinálni Lantival,akkor neked biztos hogy menni fog :lol: :lol:

Az ajtóból ki tudod szedni a csatit annyira hogy meg tud fúrni,a többi már gyerek játék :lol:

nem a csatival van a gond hanem hogy a vezetö oldalon sehol nem férek hozza ahoz a részhez ahol a kábel ki jön ...

belülrül minden utban van ;)

Link to comment
Megosztás:

nem a csatival van a gond hanem hogy a vezetö oldalon sehol nem férek hozza ahoz a részhez ahol a kábel ki jön ...

belülrül minden utban van ;)

Az G Astrán is elég suck.... nőgyógyászati módszerekkel kötözgettem én is ott.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.