Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

lecci vlaszoljatok a kerdesemre

ok, de azért dolgozni is szabad? ;)

Az, hogy "elnyomja" a mély a magasat, v. fordítva, nem a wattoktól függ. Lehet, hogy pont a szub lesz kevés, mert az erősítő nem tudja kihajtani a túl kemény hangszórót..... ne parázz előre, majd kiderül....

Másrészt, mindig a gyengébb láncszemhez kell állítani a többit. Egyébként, lehet, hogy neked pont az fog tetszeni, hogy a szub erősebben szól.....

Link to comment
Megosztás:

Mert nem bírtad volna elviselni,ha megint az Én autom mögött kulogsz kötélen ;) :lol:

hat én biztos nem vontattam volna csak azért mert a bovden elszakadt ...

astrával 2 napig jartam mire ki tudtam cserélni ...... :lol: nagyon szépen muxik a valto kupplung nélkül is és nem is recseg

Link to comment
Megosztás:

Hogy ne legyen má' olyan off - a távirányítómat meg nem adtad oda, Anti!!! Most jutott eszembe, bazzzzz, hogy Zoli elvben neked adta oda..... vagy nem? ;)

Jah...Zoli mondta is...bakker én meg elfelejtettem...közben Coupe meg kérdezte, hogy te nem adtál e nekem lóvét...gondolom azt meg Te felejtetted el... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Király...meddig kell járatni??? ;)

1000 km és max 3e-nél elváltani.. :lol:

Hic: Csüt. vagy péntek jösz ki?

Sonique:

lett dekopírod? ha nem, és még kell, tudok adni.. de csak holnap.. mert mindjárt indulok dodozni....

De nem nagy durr... igaz nem is tesco gazdaságos.. abból már kettőt kinyírtam... :lol: :lol:

Szal egy kis Kinzó gépem akad...(jó ez az oldal.. jó dumái vannak a csávónak :)

Link to comment
Megosztás:

1000 km és max 3e-nél elváltani.. ;)

Hic: Csüt. vagy péntek jösz ki?

Sonique:

lett dekopírod? ha nem, és még kell, tudok adni.. de csak holnap.. mert mindjárt indulok dodozni....

De nem nagy durr... igaz nem is tesco gazdaságos.. abból már kettőt kinyírtam... :lol: :lol:

Szal egy kis Kinzó gépem akad...(jó ez az oldal.. jó dumái vannak a csávónak :lol:

köszönöm szépen élnék a lehetöséggel

Link to comment
Megosztás:

Már bent is van a ládában ;) :( :lol:

azt hittem gyari ladikoval 1üt rendelted :lol:

milyen láda lett hozza végül ?

te és már mi az hogy a kissebik steg kész ? annak is valami baja volt ?

és akkor most nem audiosystemmel hajtod ezt a hangszorot ........ sajna én már teljesen elvesztettem a fonalat nalad merre is tartassz és mit mire cserélsz ..... kivancsi leszek ez birja e 1 honpnal tovabb :) B) :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

azt hittem gyari ladikoval 1üt rendelted :lol:

milyen láda lett hozza végül ?

te és már mi az hogy a kissebik steg kész ? annak is valami baja volt ?

és akkor most nem audiosystemmel hajtod ezt a hangszorot ........ sajna én már teljesen elvesztettem a fonalat nalad merre is tartassz és mit mire cserélsz ..... kivancsi leszek ez birja e 1 honpnal tovabb :) B) :P :lol:

A gyári láda nem jó hozzá...legalábbis a többieknek ez volt a tapasztalat.Megvan a reflex láda terv(az Én kocsimba tervezve),amiben jól érzi magát,de erre most nem lesz pénzem :lol: Most a massivehoz vett zárt ládában van,ekkora a gyári zárt ládás ajánlás is.

A kryptont AS F2-500 hajtom,a magasat a steg 75.2vel szeretném(ennek volt az érzékenység állító potija rossz)A mélyközepet meg a steg 120.2vel fogom hajtani ;) Most csak a 120.2 hajtja az első szettet

Hátra meg amíg nincs pénzem egy jobb akksira,kapok kölcsön egy marathon akksit :(

Link to comment
Megosztás:

köszönöm szépen élnék a lehetöséggel

Kb. Délig alszok... ha minden igaz,utána is itthon (newpest) maradok a hátsómon..

Este viszont 90%-ék hogy kinézek a lurdiba...(Stefan hoz nékem olajat)

Hogy legyen? Hogy érsz rá? Melózól? Lurdi? Árpád híd?..vagy majd telcsi.. ;)

Majd valamikor nekem is kell... de per pillanat nincs kedvem játszani a másik oldalra a kiemelő gyűrűvel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kb. Délig alszok... ha minden igaz,utána is itthon (newpest) maradok a hátsómon..

Este viszont 90%-ék hogy kinézek a lurdiba...(Stefan hoz nékem olajat)

Hogy legyen? Hogy érsz rá? Melózól? Lurdi? Árpád híd?..vagy majd telcsi.. ;)

Majd valamikor nekem is kell... de per pillanat nincs kedvem játszani a másik oldalra a kiemelő gyűrűvel :lol:

lurdyhoz elhozod nekem teljesen tökéletes

Link to comment
Megosztás:

Szerintem lemaradtam egy kicsit: honnan ez a nyomó, mit tud és mennyiért?

Ígéretes darabnak tűnik.... ;)

Surányitól,65e forint(csak a sub)....1000W RMS 1500W zene teljesítmény....Amit hallottam másnál:Nagyon szép hangja van:Reflex,és zárt ládában is nagyon pontos,(tényleg előről szól)terhelhető......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.