Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Mágnes méretétől függ. Az 50 átlagos hangszóróra vonatkozik. A tiéd nem átlagos....

ami nalam bent van magnat az igencsak atlagos és a mágnes nem fér el ....

vagyis negyven pármilliméter fér be max 40-44mm és kész ....

nalam nem a magnes nagy hanem a kosár szélessége ...

....más:

végre behuztam a 2RCA kábelt /iimpact refence, Audison balanced/ hangszoro kábel is elöre hoztam /neotech UPOFC Speaker Cable Nes-5006/

és a fantom tápnak a kábelét is

hat nem sok hely maradt a küszöbboritásnak de valahogy csak fel fogom tudni rakni ;)

már csak a + tápot kéne végre behuznom ....de erre még nem szantamrá magam

@Coupe ti végül a gyari csatiban csinaltatok likat a hangszorokábelnek ugye ?

no azt hogy kell kivenni ? az ajtobol ? vagy hogy oldottátok meg ?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

@Coupe ti végül a gyari csatiban csinaltatok likat a hangszorokábelnek ugye ?

no azt hogy kell kivenni ? az ajtobol ? vagy hogy oldottátok meg ?

Az ajtóból belülröl kell nyomni a csati hátulját,és akkor kipattan.Pont akkora hely van,hogy egy 1.6os kábelt be lehet húzni ;) Vigyázni kell mikor kifúrod a csatlakozót,hogy ne fúrd át a vezetékeket is.Na ez nálam nem sikerült :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na mi vóóót a HI-FI versenyen meséjjjj mááá... B)

Sonique neked meg sok bóóódogat... :P

Nem volt nagy szám,viszont voltak jó dolgok is...Ültem egy fekete leonba,amibe fájt a zene,és nem kaptam levegőt ;) :lol: :lol: :Dkicker szett az ajtóban és ha jól emlékszem 4db dl122 sub :lol:

Volt egy honda MTX sub volt benne,egy akksi hátul,egy kondi,és a kijelzőn volt hogy 3V-ra eset a feszültség :) :(

Majd ha haza jöttem a melóból akkor rakok fel képeket is......

Link to comment
Megosztás:

Nem volt nagy szám,viszont voltak jó dolgok is...Ültem egy fekete leonba,amibe fájt a zene,és nem kaptam levegőt :lol: :lol: :lol: :Dkicker szett az ajtóban és ha jól emlékszem 4db dl122 sub :)

Volt egy honda MTX sub volt benne,egy akksi hátul,egy kondi,és a kijelzőn volt hogy 3V-ra eset a feszültség :( B)

Majd ha haza jöttem a melóból akkor rakok fel képeket is......

És tanultál új dolgokat? Vagy ez inkább a pénzről és a beépítésről szólt??? Bele lehetett ülni az autókba vagy csak kívülről hallgattátok a puffogást... ;)

Link to comment
Megosztás:

A szivacs nem feltétlen "szivacs". Pl. a "polifoam" és zártcellás habok nem szívják a vizet. Csak oda kell figyelni, milyen az anyag.

Háát.. ez konkrétan szivacs szivacs ;) :lol:

Mondjuk ezen elgondolás miatt ragasztottam fel úgy, hogy ne az ablak felé lógjon ki, hanem a másik oldalra..

Amúgy meg ha jól rémlik azon a részen épp zárt a hangváltó, és műanyag a háza.. nem hinném, hogy baja legyen..

De Köszi szépen Roló a figyelmeztetést.. legközelebb ha arra járok, lehet lecserélem valami másra..

mate1990: 44mm ezek alapján röhögve bemegy..(legalábbis be kellene neki..)

Link to comment
Megosztás:

És tanultál új dolgokat? Vagy ez inkább a pénzről és a beépítésről szólt??? Bele lehetett ülni az autókba vagy csak kívülről hallgattátok a puffogást... ;)

Bele lehet ülni...ezeknek a versenyeknek ez is a célja...Sőt aki versenyzik annak szabályzat szerint is kötelessége egész nap bárkinek megmutattni a kocsiját :lol:

Link to comment
Megosztás:

Majd ha haza jöttem a melóból akkor rakok fel képeket is......

:lol:

DSC04131.jpg

Sonique!! Neked ilyen van?

DSC04132.jpg

Szerintem kicsi volt neki a láda és kevés a fesz. mert elég kopogós volt a hangja....Itt mutatott a kondi 3V-ot :lol: Érdekes...volt mikor 1V alá is esett a feszültség ;)

DSC04133.jpg

DSC04134.jpg

A vectra beépítés

DSC04136.jpg

Carpower C2

DSC04139.jpg

Renault Twingo

DSC04138.jpg

DSC04140.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na mi vóóót a HI-FI versenyen meséjjjj mááá... :lol:

Sonique neked meg sok bóóódogat... :lol:

jahh köszi .. jo beteg voltam itthon ... ;)

te mentél most olyan 20 perce haza a kerepesin ... mert a vissza pillantobol mintha te mentál volna átta a keresztezödésen ... és már csak egy csikot mega hangot hallottam :lol:

Link to comment
Megosztás:

te coupe azon a felsö képen tök 1értelmüen latszik hogy 12,5volt van rajta ...

a 3,5v teljesen képtelenség sztem .....

azon a képen is ott van az 1 es csak alig latszik nagyitasban ki lehet venni .... sztem

A felső képen tényleg annyi van...de az alsón 3.4V...Ha nem vagyok ott Én se hiszem el...de tényleg annyi volt....... ;)

Link to comment
Megosztás:

Na nálam minden kábel, és biszbasz...

István...mikor szeretnél flexelni??? Csak a kecóprojekt után, vagy utána sem??? ;) :lol:

miért nem mondtad hogy bontjuk a vectrát nem bovdent viszek akkor hanem flexet :lol:

yahh ott a lik a pedál mellet az erösitökábelnek ... ott jon be a vems és mellette még elfértek tök 1xrüen

szal ne henkeld vissza még azt a fekete dobozt teljesen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezek szerint összeállt a vas?

Na, Coupe, milyen a kábel? Ár/érték arányban szerintem meggyőző :lol:

milyen kábel!?!? :lol: ;)

yahh:

az impact reference RCA egyébként nagyon jo darab ...

most hogy végre beépitettem és hallhato a kölömbség...

van 2x5 m rca kábelem

very low cost :lol:

Link to comment
Megosztás:

milyen kábel!?!? :lol: ;)

yahh:

az impact reference RCA egyébként nagyon jo darab ...

most hogy végre beépitettem és hallhato a kölömbség...

van 2x5 m rca kábelem

very low cost :lol:

Anti pont a tápkábelt vitte el tőlem :lol:

35-ös, sztem korrekt darab, kib....tt olcsón a www.prodigyaudio.hu-tól

Link to comment
Megosztás:

Ezek szerint összeállt a vas?

Na, Coupe, milyen a kábel? Ár/érték arányban szerintem meggyőző ;)

Én is ilyet vettem most :lol: Viszont szerintem annak ellenére hogy 35ös,nem sokkal vastagabb a roki kábelnél......De nekem úgy is lesz hátul akksi szóval jó lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na nálam minden kábel, és biszbasz...

István...mikor szeretnél flexelni??? Csak a kecóprojekt után, vagy utána sem??? :lol: :lol:

Én flexelni biztos nem fogok...beszéld meg Zsolttal neki mikor lenne jó,mert az utcán elég nehéz lesz áramot szerelni.Vagy vársz míg beköltözünk,és ott megcsináljuk :lol: Április 26.a utáni héten,szabin vagyok...így hétköznap is ráérek ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Én flexelni biztos nem fogok...beszéld meg Zsolttal neki mikor lenne jó,mert az utcán elég nehéz lesz áramot szerelni.Vagy vársz míg beköltözünk,és ott megcsináljuk :lol: Április 26.a utáni héten,szabin vagyok...így hétköznap is ráérek ;) :lol:

mit kéne flexelni a vectran a hifi miatt ?? meg minek ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.