Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

és utána azt a kettőt már nem lehet megint kettőbe??? :huh:

Na ha nem...hát nem... :D

Hogyne lehetne, csak akkor kéttekercses hangszóró kell a szubra, akkor a Sherwood 2x250W nyomhatja..... De szerintem ne variálj sokat, elég bitangot lehet csinálni csak a Sherwooddal is. Arról volt szó, hogy nem spilázod túl a dolgot :D :)

Az AS elvileg foglalt már. Pistának lesz beépítve....

Apropó, mikor jössz a kábelekért?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hogyne lehetne, csak akkor kéttekercses hangszóró kell a szubra, akkor a Sherwood 2x250W nyomhatja..... De szerintem ne variálj sokat, elég bitangot lehet csinálni csak a Sherwooddal is. Arról volt szó, hogy nem spilázod túl a dolgot :D :)

Az AS elvileg foglalt már. Pistának lesz beépítve....

Apropó, mikor jössz a kábelekért?

Jó, csak kérdés szinten gondoltam...

Kábelek...hát kéne, de kicsit sok a dolgom mostanság...amikor meg tudtam menni neked nem vóóót jó...erősítő már nálam...úgyhogy csak a madzagok hiányoznak... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nefélj Anti, nem vagy nagyon lemaradva.. nekem is csak a bal oldalra kerűlt be a SAL szett :D

Sokat szívtam vele, mert nekem se sok időm van-volt mostanság..

Általában napi egy-egy órám volt vele játszani.

A szívás oka, a relative méretes mágnes, az 56mm beépítési mélység és az ablak sínje . Sajnos pont beleütközik a mágnes. Levágni a végét lehet le lehet, de nem sokat ér vele az ember, mert lemegy addig az ablak..

Ezért elösször egy 4-5 mm-es funérlapból vágtam egy gyűrűt a hangszóró aláá.. nagyon nem volt elég.. kb. a duplája kellett.. :lol:

Másnap elmentem, és vágattam 10mm es rétegelt lemezból egy darabot magamnak. (csak másnapra vágták le..)

Abból kivágtam szépen a gyűrűt...

Nah.. az nagyon pöpec is lett volna, a mágnes mögött még levegő is volt..

Igen ám, csakhogy így a kárpit volt a felejtős.

Az egyik oldalon a kesztyűtartó zseb íve akadt meg, a másik oldalon meg a rács nem fért volna fel..(ez volt a neccesebb, a zseb felöli oldal nem annyira.

Felmentem. kicsit lereszelgettem a gyűrű magasságából, illetve a szélét is amennyire lehetett a hangszóró pereméhez, hogy ne akadjon a zsebnél..... ráspoly rulez :D

El is ment az aznapi időm.. másnap próba.. a zsebnél kb jó volt,bár a hangszóró vas pereme még akadt..

Az "ajtózsanér" felöli oldal viszont nagyon felejtős volt.. megint felvisz megint reszelget..

Másnap le.. próba.. még mindig sok... felvisz.. sarokcsiszoló elő.. mert eszembe jutott, hogy van nekem ilyen öntapadós kis csiszkorongom.. próba.. k...va jó volt. vitte mint a vajat.. majdnem túl jól is..

De már nem az egész kör mentén szedtem lefelé, hanem csak sréhen, mert a zseb felöl kellett a magasság, a sín miatt..

Sajnos a másik oldalt nem lehetett leszedni közel nullára, mert akkor is már olyan szögben lett volna, hogy nem fért volna el a sin.

végűl kb. 8,7 illetve a keskenyebbik szélén 3-4 mm lett belőle.. így épphogy befért.

A hangszóró lemez peremét paraszt módon még így is meg kellett hajlítani kicsit . (a pereme felfekszik a fára.. csak nem úgy látszik..)

Mind a hangszóró és a fa, mind a fa és a müanyag gyűrű közé nyomtam egy kis szürke szilót..(ott nem látszik a szine), hogy kitömje az egyenletlenségeket.. (végűl az ajtó fém, és a műanyag közé is raktam kicsit.. )

Viszont a rács még nincs a helyén.. tartok tőle, hogy nagyobb hangerőn bele-bele fog verni a hangszóró pereme..

Kb. 2-3 mm lehet köztük...

Köv. project, a rács hátoldalán ahova esik a gumi, levagdostam a merevitéseket.. +1,5 mm :D

A hangváltót az ajtón felül lévő lukba raktam. "Hilti" szallaggal rögzítettem.

Alul volt egy luk, oda csavaroztam gumis alátétekkel,felül pedig a kilincs müanyagja alá raktam, illetve az ajtó pereméhez is beszorúl, mert raktam a vizszintes szakaszra egy fügőlegesen álló csavart.. ez pont frankon odafeszíti. ráadásnak illetve rezgésmentesítésnek raktam a szallagra kétoldalas ragasztót, ami középpen ilyen szivacsszerű...

A hangváltó mögé esik az ablak sin is.. erre a szakaszra szintén kétoldalas ragasztóval(de ez má sima papir vékony, és anyagú) felragasztottam egy keskeny szivacs réteget..(kb 10mm magas) erre fekszik fel a hangváltó csati felöli oldala.

Bekötöttem a vezetékeket, szépen elrendeztem, majd még a csati "teteje" és az ajtó kárpit felöli lemeze közé is raktam egy vékony szivacs réteget, hogy ne tudjon hozzáérni a lemezhez. (rezgés, esetleges zárlat..)

Kárpit fel.. fel is ment.. rács még nincs fent.. maaajd...

A magas egyenlőre még csak a gyári magasságában van, a tükörháromszögre kívűlről 2oldalassal felragasztva.. jobb lenne kicsit jobban megdöntve magam felé, de így se rossz..

Első benyomások:

Magas gyárihoz képest marha jó.. a gyáinál EQ 12khz-n (ez a legmagasabb beállítható :huh:) +6-on volt..(dB vagy csak viszonyszám pasz.)

Ennél az már sok.. max. 1-2-esen van. jó pont..

Mélyközép.. háát.. fura... mélye az tuti sokkal kevesebb van mint a gyárinak.. lehet csak be kell járatni? erről szól a bejáratás?

Szal mélybe nem megy úgy le mint a gyári, illetve valami még hiányzik.. mintha középtartomány kicsit kevés lenne... még nem tudom meghatározni...

próbálgatom..

Lehet csak az a fura, hogy olyan steril a hangja.. de mégis mintha hiányozna valami belőle..

Egyenlőre így marad.. nincs időm foglalkozni vele.. így hogy a másik oldalon még a gyári rendszer van, pont jó.. 3 utas Dolby szőőőrááánd..

Jobb -bal..és a mély hátúl :D

HIC báááácsiii!!

próbálgattam a csövet.. egész türhető, de majd valamelyik ládádat is kipróbálnám ha megoldható..

Sajna holnap megyünk le balcsira melózni, és csak vasárnap este jövünk haza.. utána majd valamikor megoldhatnánk ha lehet... :D

Nah ennyi a szófosás, mert lassan húúzhatok melózni :)

ui: uhh bááz.. mennyit írtam.. képek linkeken.. b..i képtár még döglödik...

Link to comment
Megosztás:

Laci4!

A szivacsokkal az ajtóban vigyázz!!!

Sajnos minimális mennyiségű víz képes beszivárogni (főleg ha régebbi az autó) és ha a szivacsot (is) éri, akkor lehetséges hogy felszívja magát, ami nem feltétlenül egészséges a hangszórónak, vagy a hangváltónak.......

Link to comment
Megosztás:

Laci4!

A szivacsokkal az ajtóban vigyázz!!!

Sajnos minimális mennyiségű víz képes beszivárogni (főleg ha régebbi az autó) és ha a szivacsot (is) éri, akkor lehetséges hogy felszívja magát, ami nem feltétlenül egészséges a hangszórónak, vagy a hangváltónak.......

A szivacs nem feltétlen "szivacs". Pl. a "polifoam" és zártcellás habok nem szívják a vizet. Csak oda kell figyelni, milyen az anyag.

Link to comment
Megosztás:

A szivacs nem feltétlen "szivacs". Pl. a "polifoam" és zártcellás habok nem szívják a vizet. Csak oda kell figyelni, milyen az anyag.

Ez kétségtelen, de a leírásban SZIVACS szerepel, ami bennem kétségeket ébresztett, erre reflektáltam.

Nem véletlen vannak az ajtó aljában gyárilag vízelvezető (kivezető) nyílások, a gyártók is számolnak az oda esetlegesen bejutó vízzel!

Pár hozzászólással ezelőtt Johnny kollega mondta, hogy a corsában megnézte az elsőszettet (Impulse) és annak bizony teljesen be volt rohadva a hangváltója...... :D

A DLS szetted ára mennyire képezi alku tárgyát....?? :huh: :)

Link to comment
Megosztás:

Ez kétségtelen, de a leírásban SZIVACS szerepel, ami bennem kétségeket ébresztett, erre reflektáltam.

Nem véletlen vannak az ajtó aljában gyárilag vízelvezető (kivezető) nyílások, a gyártók is számolnak az oda esetlegesen bejutó vízzel!

Pár hozzászólással ezelőtt Johnny kollega mondta, hogy a corsában megnézte az elsőszettet (Impulse) és annak bizony teljesen be volt rohadva a hangváltója...... :lol:

A DLS szetted ára mennyire képezi alku tárgyát....?? :) :D

Hát, mivel az a legkurrensebb cikk, fel kell kösd a gatyád.... :D :huh:

Várjunk még, Tomi023 tegnap jelentkezett ismét, ő az autóval együtt venné meg. Ez hétvégéig eldől...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.