Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

ebben a szettben (van több is) ami az Antinak kell 10es táp van,és ebben az árban benne van természetesen a bizti ház is biztivel....

Ha van 16-os, vagy 20-as szett is, akkor inkább azt kéne, szerintem. Az az erősítő 50-60A-t lehúzhat, ha megküldi - ne méretezzük pengeélre.... :D

Link to comment
Megosztás:

Ha Istvánra hallgatsz, és 35-össel kábelezel, akkor jó sok lesz.... (min. 18-20 csak a táp)

Ha TUTIRA nem akarsz fejleszteni, akkor 20-25-ös kábelt húzol be, arra elég lesz a fele is.

RCA-t adunk neked, Coupenak van még jó kis SAL. (eggyel nekem is jön, megígérte az AS erősítőhöz, azt is megkapod)

Hangszórókábel nem vészes.

Viszont, lehet, hogy jó lenne az az ajtópanel, amit régebben linkeltetek CS-ről. Ha még megvan. Akkor nem kell izgulni, bemegy-e, vagy sem a hangszóró.....

Nem rám hallgat,mások mondták neki..... :lol: :D

Oda adom azt a sal kábelt,de valahogy a remote vezeték vége nincs meg :lol: Gondolom mikor szedtem ki,akkor kiszakadt....de szerintem javítható.....

Kell a mélyláda?

Link to comment
Megosztás:

Nem rám hallgat,mások mondták neki..... :D :lol:

Oda adom azt a sal kábelt,de valahogy a remote vezeték vége nincs meg :lol: Gondolom mikor szedtem ki,akkor kiszakadt....de szerintem javítható.....

Kell a mélyláda?

A kábelt add is oda akkor Antinak majd, annyival is előrébb vagyunk :D

A ládát még nem népesítettem be, egy duplatekercsest szeretnék majd bele, de amíg nincs Helix, addig minek.

Azért majd kifizetem, mert tervezek vele :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kábelt add is oda akkor Antinak majd, annyival is előrébb vagyunk :D

A ládát még nem népesítettem be, egy duplatekercsest szeretnék majd bele, de amíg nincs Helix, addig minek.

Azért majd kifizetem, mert tervezek vele :lol:

Anti sokra nem megy vele,és kell még 1...de oda adom neki :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát jó karcos...ez csak egy neten talált kép...igazából nem is gondolkoztam rajta, hogy eladnám, nem is tom az árát...De ha sokat ér isten vele... :D

gondoltam arra is, hogy bevetni ezt is a sorba, és ezzel kenni vagy az első szettet vagy a ládát...van ennek értelme, hogy külön szedni az első szettet a ládától erősítő szinten???

Ha nem, akkor mennyit adnál érte??? :lol: :lol: nekem kábelek is jók... :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát jó karcos...ez csak egy neten talált kép...igazából nem is gondolkoztam rajta, hogy eladnám, nem is tom az árát...De ha sokat ér isten vele... :lol:

gondoltam arra is, hogy bevetni ezt is a sorba, és ezzel kenni vagy az első szettet vagy a ládát...van ennek értelme, hogy külön szedni az első szettet a ládától erősítő szinten???

Ha nem, akkor mennyit adnál érte??? :lol: :D nekem kábelek is jók... ;)

Big Mac menü szinten gondolkoztam, de a kábelek is mehet. Valamit kitalálunk :lol:

Egy profi SAL RCA kábeled már van is a jóvoltomból. :lol: ;) :D (speciel, az tényleg jó kábel, szerintem)

De persze meg lehet csinálni, hogy ez hajtsa az első szettet, a láda meg hídban valami jobbfajta, kéttekercses szubot, csak ennek a hangminősége nem tudom, megüti-e a Sherwood szintjét. Lehet, hogy jobban jársz, ha kihagyod. Ki kéne próbálni, mit tud......

Link to comment
Megosztás:

Big Mac menü szinten gondolkoztam, de a kábelek is mehet. Valamit kitalálunk :lol:

Egy profi SAL RCA kábeled már van is a jóvoltomból. :D :lol: :lol: (speciel, az tényleg jó kábel, szerintem)

De persze meg lehet csinálni, hogy ez hajtsa az első szettet, a láda meg hídban valami jobbfajta, kéttekercses szubot, csak ennek a hangminősége nem tudom, megüti-e a Sherwood szintjét. Lehet, hogy jobban jársz, ha kihagyod. Ki kéne próbálni, mit tud......

De tényleg nagyon karcos ám... :D

De ha kőőőő, akkor kábelekért cserébe tényleg szívesen odaadom...

Link to comment
Megosztás:

De tényleg nagyon karcos ám... :D

De ha kőőőő, akkor kábelekért cserébe tényleg szívesen odaadom...

Majd feldobjuk valahogy :lol:

Rendben, akkor veszek neked még egy olyan RCA-t, plusz adok biztosítéktartót is, biztit és kábelsarukat. Majd leegyeztetjük :lol: Hangszórókábelt akkor ezek szerint találtál - most már tényleg csak a tápkábel marad. Nézünk valami jóárasítottat... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Majd feldobjuk valahogy :D

Rendben, akkor veszek neked még egy olyan RCA-t, plusz adok biztosítéktartót is, biztit és kábelsarukat. Majd leegyeztetjük :lol: Hangszórókábelt akkor ezek szerint találtál - most már tényleg csak a tápkábel marad. Nézünk valami jóárasítottat... :lol:

:lol:

Pénteken ha kijössz, akkor oda is adom, ha gondolod... :D

Link to comment
Megosztás:

HIC!!!

Az RCA-t is neked kellene adnom,mert a remote vezetéket meg kellene csinálni....az egyik oldalon megvan,de a másikon nincs....

Jó az úgy, ahogy van. Nem fog kelleni a remote szál, mert majd a másik pár RCA-n lévőt használjuk, és meg van oldva a probléma. :D

Tényleg, milyen fejegysége van Antinak végül? Van rajta szub kimenet, vagy legalább 2 pár RCA?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.