Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ezért kérdeztem, hogy eredeti zenei dvdt próbáltál-e már ? :rolleyes:

elolvastam mégegyszer és rájöttem hogy a kérdés a dvd-s koncertekre vagy klippekre irányult. Egyszer hallgattam benne egy nagyjából jó minőségnek mondható eredeti Madonna élőkoncertet, nem volt rossz... De elsősorban inkább sima zenére vettem a dvd az benne csak egy + funkció.

3 fej volt amiközt nagyonsokat variáltam, hogy melyik legyen AVX33, AVX44 és Alpine 9884

Link to comment
Megosztás:

elolvastam mégegyszer és rájöttem hogy a kérdés a dvd-s koncertekre vagy klippekre irányult. Egyszer hallgattam benne egy nagyjából jó minőségnek mondható eredeti Madonna élőkoncertet, nem volt rossz... De elsősorban inkább sima zenére vettem a dvd az benne csak egy + funkció.

3 fej volt amiközt nagyonsokat variáltam, hogy melyik legyen AVX33, AVX44 és Alpine 9884

Tuti beszereznék pár zenei dvdt :rolleyes:

És a többi összetevő ? Mi van még a fejegység mellett ? :)

Link to comment
Megosztás:

Tuti beszereznék pár zenei dvdt :rolleyes:

És a többi összetevő ? Mi van még a fejegység mellett ? :)

asszem majd én is beszerzek.

Igazából semmi nagy dolgot nem akarok, szóval ilyen hangnyomás meg versenyek stb nem érdekel. Lassan csak annyi hogy elszeretném érni hogy legyen egy szép hangú hifim, de még hátra van jó pár lépés :)

Egyelőre ami most bentvan az egy jbl komponens szett a gto 5665 vagy vmi hasonló, egy spl erősítő mt 504 (na ez ami cserés lesz nemsokára) meg egy impact sub. Kellene húzzak külön tápot még a fejnek, meg az ajtóban megkell csinálni az átvezetés egy vastagabb kábelnek. És ami vszeg a legfontosabb lenne kellene egy kiemelő keret a komponens szettnek hogy vmilyen szinten felém nézzen a hangszóró mert a gyári hely elég tré.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.