Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Én az elmúlt 6 évben csak használt hifi cuccokat vettem.

Előtte meg csak újat, aztán rájöttem, hogy nagyon drága mulatság :)

Na mindegy, a 6 év alatt kétszer fürödtem be, pedig tudhatjátok, mennyi mindent veszek össze. Ebből most az egyik legutóbb tulajdonképp a saját hibám miatt, (bár még ma sem értem pontosan miért és hogyan vágta haza a fejegységem a PPI erősítő..... ), de végülis legalább most van egy jó (használt) Pio fejem :rolleyes: :) :)

sokkal jobban megéri a hasznalt de magasabb kategoriás cumot vennei mert annyit sporolsz hogy a kockázat elenyészö mellette :D

Link to comment
Megosztás:

Miért pont ez szimpatikus neked ? :rolleyes:

GsiTominak van valami hasonló nemde ?

+ Anti pedzegette valami hasonló vételét.

Ő, igazából már megvan kb 2 hónapja, nemtom kikapcsolt állapotban elég szolidan néz ki, nem sok csicsa, elég sokat tud. Még az avx33-at néztem mikor vettem, de aztán végül ez mellett döntöttem.

Meg itt irnak egy ilyen teszteredményt, ami ugye mindenkinek mást jelent de vmilyen viszonyítási alap talán. Egyébként elég sokat olvasgattam róla, de magyar oldalakon sok véleményt nem találtam.

http://www.argep.hu/main.asp?suche=avx44&x=0&y=0

Link to comment
Megosztás:

én 1x probalgattam egy medi markt ban de nagyon fura ez a hozza nem érek meg ide oda simogatom kezelés

Nekem is furi a simogatós dolog és vezetés közben elég nehéz a hangosítás meg halkítás rajta, a többi funkció meg okés. De pl én csak kimondottan távirányítóval használom, azt meg lehet úgy hogy oda sem néz az ember.

Link to comment
Megosztás:

Ő, igazából már megvan kb 2 hónapja, nemtom kikapcsolt állapotban elég szolidan néz ki, nem sok csicsa, elég sokat tud. Még az avx33-at néztem mikor vettem, de aztán végül ez mellett döntöttem.

Meg itt irnak egy ilyen teszteredményt, ami ugye mindenkinek mást jelent de vmilyen viszonyítási alap talán. Egyébként elég sokat olvasgattam róla, de magyar oldalakon sok véleményt nem találtam.

http://www.argep.hu/main.asp?suche=avx44&x=0&y=0

Jahaaammmm :rolleyes:

És zsoktál rajta zenei dvdket nyomatni ? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.