Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Ez messze nem biztos..* Bass Engine Pro, 2, vagy 3 utas aktív keresztváltó * 6 csatornás időkorrekció, * Ennyivel tud többet,mint az enyém,meg más a kijelzője...Viszont ahoz hogy müködjön az Imprint rendszer kalibrálás kell venni Egy ilyet 43e-ért

Viszont az enyémhez,hogy tudja szinte azt amit a 9887R Egy ilyet kell venni 40e-ért És plussz az Imprint rendszer kalibráláshoz ilyet 10e ért......

Tehát ha az ésszerűséget nézzük akkor teljesen felesleges lenne lecserélni,mert a másik lényegesen drágább :) :rolleyes:

pont erröl beszéltem minek vetteél egy olcsobb butább darabot ... pont a fejegységen sporoltál...

kábeleket meg milliokért vettél .. elöbb kellett volna fejeység és csak aztan erösitö meg a kábelek meg többi

.......szerintem .......

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

pont erröl beszéltem minek vetteél egy olcsobb butább darabot ... pont a fejegységen sporoltál...

kábeleket meg milliokért vettél .. elöbb kellett volna fejeység és csak aztan erösitö meg a kábelek meg többi

.......szerintem .......

Nem akarlak elkeseríteni,de az imprint technologia pont szart se ér :) Ezt olyanok mondták akik pio fejegységel versenyeznek......Szóval pont semmi értelme.......Azért ez messze nem alap fejegység :) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Csak az új ára 120e ft......annyit messze nem ér

De akár dobálgathatnám be az erősítő linkeket is,miket kellene venni... :D :rolleyes:

Ez elég komoly cucc,komoly minőséggel

2csatis steg

steg

Az utobbi kettőhöz pl teljesen felesleges,komolyabb fejegységet venni,atz erősítőn is mindent be tudsz állítani :D :)

De ezek mind mind pénz pénz pénz pénz :) :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ott van 1 hónaposan :)

Ha nem ismerném az emberkét,akkor ismét nem vennék használtat,de mint mondtam messze nem biztos hogy lecserélném a mostanit :D :D :)

A másik kérdés hogy miért adja el,mikor tavaly bajnok lett vele?Mégse olyan jó? :rolleyes: Ezt megkérdeztem tőle,remélem majd válaszol rá :)

Link to comment
Megosztás:

Ha nem ismerném az emberkét,akkor ismét nem vennék használtat,de mint mondtam messze nem biztos hogy lecserélném a mostanit :D :D :)

A másik kérdés hogy miért adja el,mikor tavaly bajnok lett vele?Mégse olyan jó? :rolleyes: Ezt megkérdeztem tőle,remélem majd válaszol rá :)

Fogadjunk, hogy lecseréled :)

Link to comment
Megosztás:

a használt cumoval nem tom mi bajod van

mondjuk én németektöl vettem ..de csak a sajár hülyeségem miatt ment ki benne egy beforrasztott bizti ami 1ft os javitás kb ...

Az,hogy ha mondjuk rossz benne az olvasó fej,vagy ugrál,akkor annyiba kerül a javítás mintha újat vennél......És mivel eddig használt cuccal nem volt szerencsém,így nem is nagyon változik meg erről a véleményem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az,hogy ha mondjuk rossz benne az olvasó fej,vagy ugrál,akkor annyiba kerül a javítás mintha újat vennél......És mivel eddig használt cuccal nem volt szerencsém,így nem is nagyon változik meg erről a véleményem :rolleyes:

hat ha a fej rossz akkor az már akkor kiderül mikor ki probalod ....

ha meg ebay en veszem és szar és paypal fizettem akkor vissza küld és pénz jön vissza ..

no kockázat

Link to comment
Megosztás:

Én az elmúlt 6 évben csak használt hifi cuccokat vettem.

Előtte meg csak újat, aztán rájöttem, hogy nagyon drága mulatság :)

Na mindegy, a 6 év alatt kétszer fürödtem be, pedig tudhatjátok, mennyi mindent veszek össze. Ebből most az egyik legutóbb tulajdonképp a saját hibám miatt, (bár még ma sem értem pontosan miért és hogyan vágta haza a fejegységem a PPI erősítő..... ), de végülis legalább most van egy jó (használt) Pio fejem :rolleyes: :) :)

Link to comment
Megosztás:

Én az elmúlt 6 évben csak használt hifi cuccokat vettem.

Előtte meg csak újat, aztán rájöttem, hogy nagyon drága mulatság :)

Na mindegy, a 6 év alatt kétszer fürödtem be, pedig tudhatjátok, mennyi mindent veszek össze. Ebből most az egyik legutóbb tulajdonképp a saját hibám miatt, (bár még ma sem értem pontosan miért és hogyan vágta haza a fejegységem a PPI erősítő..... ), de végülis legalább most van egy jó (használt) Pio fejem :rolleyes: :) :)

ma ki mész Lurdy ?? mert ha esetleg kinézek ki viszem a távirányt

Link to comment
Megosztás:

Fej: Sony Xplod Meh3600bt

USB előlapon (8 gigás megy vele), AUX bemenet előlapon, Bluetooth (kihangosítás, zene lejátszás stb...), 3 pár RCA kimenet, távirányító (van akinek számít nálam csak porosodik :rolleyes:), nem túl csicsás de nem is gagyi, sok beállítási lehetőség, szép hangzás és 40e a corában ha még tart az akció.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.