Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Első tud USB-t ha jól látom.

Az a baj,legalábbis nekem,hogy az usb nem az előlepon van,hanem hátul........Így kell venni egy hosszú USB vezetéket,és ki kell vezetni hátulról.....Ez már macerás szerintem.......Bár Én nem használok Pendrive-ot....

Itt is az a kérdés,hogy akarsz fejleszteni a jövöben,vagy sem...Mert Pl az elsőnek csak 1 pár RCA kimenete van :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az a baj,legalábbis nekem,hogy az usb nem az előlepon van,hanem hátul........Így kell venni egy hosszú USB vezetéket,és ki kell vezetni hátulról.....Ez már macerás szerintem.......Bár Én nem használok Pendrive-ot....

Itt is az a kérdés,hogy akarsz fejleszteni a jövöben,vagy sem...Mert Pl az elsőnek csak 1 pár RCA kimenete van :)

Hali.

Nekem jobb lenne a hátul usb,mert akkor beteném a kesztyütartóba a pendriveot, és nem zavar senkit.

A terv a követkeö: elöre egy 16 os szett, hátul pedig egy láda egy 4 csatornás erösitövel.

Erröl lenne hajtva a szett, és a láda is.

Ennyit szeretnék.

De hogy mi lesz belölle...

Minnél több annál jobb :rolleyes:

Mondjuk én nem vennék új fejegységet - többet -, mazsoláznék a használtak közül inkább :)

Hali.

Attol félek hogy kifogok egy fost aztán leshetek.

Bár lehet körülnézek a használt piacon is...

Köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Nekem jobb lenne a hátul usb,mert akkor beteném a kesztyütartóba a pendriveot, és nem zavar senkit.

A terv a követkeö: elöre egy 16 os szett, hátul pedig egy láda egy 4 csatornás erösitövel.

Erröl lenne hajtva a szett, és a láda is.

Ennyit szeretnék.

De hogy mi lesz belölle...

Akkor az elsőt már el is felejtheted :)

A többibe meg nincs USB,legalábbis nem láttam :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

....Hali.

Attol félek hogy kifogok egy fost aztán leshetek.

Bár lehet körülnézek a használt piacon is...

Köszi a válaszokat.....

Ahogy István megjegyezte, körvonalaznod kellene a koncepciót, hogy mit szeretnél a kocsidba és utánna nézelődni, többiek biztos segítenek :)

Blaupunkt felegység kb. 4 év alatt adta meg magát - lehet, hogy javítható lenne még és valamennyire még működik most is -, mondjuk 1-2 éves cucc szerintem vállalható :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ahogy István megjegyezte, körvonalaznod kellene a koncepciót, hogy mit szeretnél a kocsidba és utánna nézelődni, többiek biztos segítenek :)

Blaupunkt felegység kb. 4 év alatt adta meg magát - lehet, hogy javítható lenne még és valamennyire még működik most is -, mondjuk 1-2 éves cucc szerintem vállalható :rolleyes:

Hali.

Találtam használtba egy Alpine cda 9884R-t 40 ért.

Pioneer deh-6000 ub-t 33 ért

Az Alpine valahogy szimatikusabb, irtam az eladónak...

Remélem meg van még neki és nem, a világ végén van.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Találtam használtba egy Alpine cda 9884R-t 40 ért.

Pioneer deh-6000 ub-t 33 ért

Az Alpine valahogy szimatikusabb, irtam az eladónak...

Remélem meg van még neki és nem, a világ végén van.

Nekem is 9884R van...szerintem jó cucc,bár 9887R kellett volna vennem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Miben más az különben ?

ui: úgyis cserélni fogsz :)

Ez messze nem biztos..* Bass Engine Pro, 2, vagy 3 utas aktív keresztváltó * 6 csatornás időkorrekció, * Ennyivel tud többet,mint az enyém,meg más a kijelzője...Viszont ahoz hogy müködjön az Imprint rendszer kalibrálás kell venni Egy ilyet 43e-ért

Viszont az enyémhez,hogy tudja szinte azt amit a 9887R Egy ilyet kell venni 40e-ért És plussz az Imprint rendszer kalibráláshoz ilyet 10e ért......

Tehát ha az ésszerűséget nézzük akkor teljesen felesleges lenne lecserélni,mert a másik lényegesen drágább :) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.