Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Na szép volt!!!

Mondom Pistámnak, egykor indulnom kell, mert fél kettőre megyek ebédre anyósékhoz, erre félreértésből kettőre emlékszik.... de sebaj, 10-11-re ha ideér, mondom, nincs gond.....

majd megjelenik 13:30-kor.... :D :) :)

(akkor értem oda anyósomékhoz :) )

Itt volt Pista....Mondtam neki hogy valamikor lurdyba össze rakjuk neki,mert sose fog sehova elmenni időben...Oda meg kijön :D

Azt néztem hogy kell még neki vezeték,mert úgye 2 erősítő lesz....Nem tudom milyen a másik,de ha sarus,akkor abból kell kettö.....Kell még egy test kábel a kondinak,meg egy az erősítőnek......Mennyi kábel maradt neki eldugva?Mert a sötétben nem sok felesleges kábelt láttam :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

miért is mert mindenki hazabeszél....

annyival nem szol szebben mint amilyen csunya :D :) :D :) :) :D

Majd ha kész van a Te rendszered,meg az enyém is,akkor megnézzük... :D Megycseréljük a 2 fejegységet :D

Nekem se tetszett,mikor megvettem....De most már nincs vele bajom,sőt..... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Majd ha kész van a Te rendszered,meg az enyém is,akkor megnézzük... :) Megycseréljük a 2 fejegységet :)

Nekem se tetszett,mikor megvettem....De most már nincs vele bajom,sőt..... :rolleyes:

nem félek hogy a pio alul maradna .. inkabb mas a hangja de ez izlés kérdése és nem minöség

Link to comment
Megosztás:

igen tom hogy van usb is ...

ido ido ?!?!

venni kéne 1 et az gyorsabb :)

nem az a típus vagyok... :rolleyes: meg ráadásul ha készen lesz akkor piacra is szeretném dobni, mert több olyan része is van - tervben :) - amitől teljesen egyedi és kifejezetten carpc-s környezetbe való...

Link to comment
Megosztás:

....Na szép volt!!!

Mondom Pistámnak, egykor indulnom kell, mert fél kettőre megyek ebédre anyósékhoz, erre félreértésből kettőre emlékszik.... de sebaj, 10-11-re ha ideér, mondom, nincs gond.....

majd megjelenik 13:30-kor.... ;) :) :)

(akkor értem oda anyósomékhoz :D )

Vazze, azért másfél órát kéne rá számolni, úgyis lesz vagy kettő-három.... :D :D :D....

Ott van fent, hogy kettőre emlékeztem :D

És mivel csökkentettem a mai napra rendelt célokat az belefért volna tán így is.

Elviszem tőled a cuccokat és be lesz majd aplikálva a Lurdynál.

Kölcsönkapjuk a pákát ? :rolleyes: :)

Link to comment
Megosztás:

Be lehet applikálni Pista cuccait a Lurdynál. Ami kell:

- páka (ezt kölcsönadhatom)

- akkus csavarhúzó és 4x20-as, vagy 3,5x15-ös önmetsző csavarok (valahogy rögzíteni kell a dolgokat)

- kábelek (van még maradék kábelem, Pista anyagaiból is, meg amúgy is)

- saruk (van ez is egy pár. Szerintem a kábeleket elő kellene készíteni otthon, méretre, hogy a Lurdynál már csak szerelni kelljen)

- 80A bizti (ezt hozzál Coupe, mert most 60-as van bent Pistának)

Amit be kell építeni:

Impact monoblokk, ez sorkapcsos/sarus bekötésű

Sherwood A100x2, ez is sorkapcsos - VAGY - DLS Reference 100 (ezen még gondolkodom) ez kábeles bekötésű

BOA kondi - ehhez is kell a kábelre szem

És kell még egy rendes tápelosztó blokk, 25-ös kábelhez (az van behúzva, hálistennek nem szaroztam az elején), ideális esetben 1->3 kiosztású.

Ha még ráértek vele kb. egy hetet, akkor adok még egy saruzott testkábelt, meg plusz egy vagy kettő saruzott tápkábelt is, mert ezek kikerülnek az autómból, lévén nincs már benne három erősítő.....

Link to comment
Megosztás:

Ilyen lett:

Még picit finomítok rajta.

Hát ez így képen nagyon király!!!

Mélységre is ok? Én attól tartottam egy kicsit....

Pepe, most már akkor tuti, hogy nem lenne gond berakni az eladó szettemet, mert ennél épp egy kicsit kisebb a magashangszórója, tehát az is beférne :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én ezt raktam bele a B Vectrámba:

Fejegység: Sony Xplōd MEX3600 FM/CD/MP3/BT/USB/AUX, távirányítóval

Erősítő: JBL GT5-A604 4 csatornás erősítő

Első ajtókban: JBL CS2165C + magas hangszóró

Hátsó ajtókban: JBL GT5-502 + magas hangszóró

Mélyláda: JBL CS1204 hangszórós JBL láda

SAL 1 farad kondenzátor

SAL kábelszett

SAL aranyozott akkusaruk

itt még dobozolva

Jól szól ha tömören, röviden akarom jellemezni :rolleyes:

Nem egy olcsó szett de jól szól nagyon!

Link to comment
Megosztás:

audison vrx 2.150 EX CS belülröl

20081217634_1024.jpg

20081217635_1024.jpg

a láda amit csinaltam volna az MTX hez .........de....nem volt jol bemarva az összeillesztés igy ezt földhözvágtam mert ragasztóval

sehogy sem ment össze buktam 3,800ftot :rolleyes: amatör lapszabászat.hu

20081218641_1024.jpg

audison kiprobalva hidban is , szép fehér leddel

20081224655_1024.jpg

20081224657_1024.jpg

szépen szol és böven elég az MTX 5812-44 hez, 480watt 2ohm on az audison és ugy érzem hogy sokkal

szebben szol mind a helis e10 digital monoblock ... igy lehet hogy inkabb 2db vrx et kéne beépitenem

@HiC

atveszed a helixet ha lecserélem vrx-re ??

viszont az audison elmegy akár egy lapradiátornak is olyan szépen melegszik ...

a helixnek mivel digitalis meg sem kottyan ... de hat ez a hatrány az AB class nál, viszont sokkal pontosabb

20081224658_1024.jpg

Link to comment
Megosztás:

viszont az audison elmegy akár egy lapradiátornak is olyan szépen melegszik ...

a helixnek mivel digitalis meg sem kottyan ... de hat ez a hatrány az AB class nál, viszont sokkal pontosabb

Az Audisonhoz létezik tuning hűtés, nem pont a VRX2.150-hez, mert azt első szetthez szokták, de a VRX1.500-hoz van ilyen. Specifikáció szerint hajthatod hídban két ohmon, szóval ha hűtöd, akkor nem lehet gond vele.

Link to comment
Megosztás:

Az Audisonhoz létezik tuning hűtés, nem pont a VRX2.150-hez, mert azt első szetthez szokták, de a VRX1.500-hoz van ilyen. Specifikáció szerint hajthatod hídban két ohmon, szóval ha hűtöd, akkor nem lehet gond vele.

mind1ikhez ugyan az a hütő kitt valo ... kaptam egy katalogust is az arösitöhöz minden benne van

nem sos a helix majd még én is osztok szorzok

igen egy vrx 1.500 nak jobban örülnék de az már 1000watt 2ohm on

a 2,250 meg 840w 2ohm

majd valamelyiket esetleg ha....

Link to comment
Megosztás:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.