Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

De Anti nem akarja szerintem megvenni :)

ha neki nem kell akkor nekem kell :lol:

bár azt nem tudom h vegyek egy újat vagy egy használtat. 25nél többet semmiképp sem áldozok rá nem akarok komoly hifit max egyszer kap egy erősítőt ládikával de az se a hűbammeg kategória lesz :lol:

igazság szerint a fejegységre is sajnálom a pénzt de magától bekapcsol a mostani és majd becarok, másrészt meg mindig villog a kijelző és sötétben epilepsziás rohamom lesz tőle...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

De annál nagyobb szeretettel... :lol:

Mééé drágán adtam??? :lol: valami 8-10 pénz volt...azóta meg csak használódott...elavult...stb... :)

10e volt kábelek nélkül.....ami + 2500ft volt.....ezért adom 9000ért,mert használtam kicsit..Jó így? :P :P

Gelko neked is felajánlom hogy van egy car300as gyárim,ha kell kölcsön :lol:

Link to comment
Megosztás:

10e volt kábelek nélkül.....ami + 2500ft volt.....ezért adom 9000ért,mert használtam kicsit..Jó így? :lol: :P

Gelko neked is felajánlom hogy van egy car300as gyárim,ha kell kölcsön :P

Jóóóóóóóóóó hát...de remélem be is tudjuk ma passzírozni...mert valami régi tok még a mostani alatt van... :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Sonique!!!!!

Jó lett a karika...vigyen az enyémet is????? :lol: Látom nem bírtad ki hogy ne szedd szét az erősítőt :lol

Felhívtam a vaterás fickót,aki az erősítőt árulta...Azt mondta holnapra itt lesz :P

hihi :P :o :)

én nem vágok ki még 1 et az biztos ..... nem 1xrü menyit kell takaritani utána ....

miért ne szedném szét ... szeretem tudni mit is vettem ...

megveszed azt az audison-t ??

pedig gondoltam rá tegnap le csapom :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

hihi :o :lol: :)

én nem vágok ki még 1 et az biztos ..... nem 1xrü menyit kell takaritani utána ....

miért ne szedném szét ... szeretem tudni mit is vettem ...

megveszed azt az audison-t ??

pedig gondoltam rá tegnap le csapom :lol: :P :lol:

Már megvettem :P ,a a karikát meg az asztalos percek alatt kivágja........Ráérek még vele,mert csak akkor szeretném szétszedni az ajtót,ha megcsinálom a bitumenezést.......

Link to comment
Megosztás:

Én nem szedtem szét,de találtam képet az audison belsejéről :lol: :lol: :P

Levettem linkre...Teeee balek... :)

http://ampguts.realmofexcursion.com/Audiso...209/inside1.jpg

http://ampguts.realmofexcursion.com/Audiso...209/inside2.jpg

már rég megneztem hogy nez ki ez is belülröl

van egy oldal ahol csak erösitök vannak belülröl fotozva ...de helix e10 nem volt ..

egyébként most egy ilyenre hajtanék inkább

image_1969_35_v1.jpeg

image_1969_40_v1.jpeg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.