Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Coupe, gratulálok. Ezt nem fogod már cserélgetni, szerintem.....

Minden tiszteletem Dettié! :lol: Dehát ez az asszonysors.... tűrni a férfiak marhaságait.... :) :lol:

Anti!!!

Sonique-nak van az a Pio feje, az tökéletes, az egyetlen szépséghibája, hogy US rendszer, tehát a páratlan frekiket (pl. Danubius 103.3, Juventus 89.5 stb.) nem fogja, csak a párosakat (Sláger 100.8 és tsai.) - ellenben olcsó ahhoz képest, amit tud.

Viccelődést félretéve, a Coupe féle FLI ideális lenne arra, ha esetleg csak szubot akarsz hajtani vele. Elég kraft van benne.

Ha viszont csak kicsi, de jó zenét akarsz, akkor lehet, hogy a Soundstream erősítőm neked való. Nem olyan erőmű, mint Coupe cuccai, viszont kicsi és négycsatornás, tehát viszi a szettet és a szubot is. Van Vaterán egy DLS gyári (!) láda, az autóalkatrészek között 10 ezer pénzért, az ideális lenne hozzá. Már csak egy első szettet kell szerezned és meg is vagy.

Link to comment
Megosztás:

Szal roxy-t lehet rajta hallgatni (96.4) de rádió 1-et pl nem? (103.9)

:lol:

Jajjjj de lassú vótam má' megin....

Igen, ez az összes baja. Mondjuk én nem hallgatok rádiót, max. reggel Slágert meg este Jazzy-t, de a Jazzyre már pont nem jó... (90.9)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.