Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

te nekem eddig is volt zene bona a kocsimba meg erölködö meg ilyenek ...

Zenebona az volt.... :P :)

Most meg már hifi lesz.... Pio 9800BT, Emphaser ECP26Neo, Helix E10 egy 1F kondi támogatásával, most meg a T8512.... :P.... :lol:

Nézned kéne valami rendes végfokot az Emphaser hajtásához, meg rendes kábelekre cserélni a tyúkbeleket és kész is vagy.. :lol:

Megjegyezném, hogy az E10-hez MINIMUM ajánlott kábelméret 25-ös. Ha hozzáveszel még párszáz Watt teljesítményfelvételt (ld. első szett), akkor kijön, hogy min. 35-ös táp kell. Annyi azért elég, szerintem.

A 10-es kábel egyébként fain, hogy bent van, mert így behúzónak tudod használni. :lol: Csak jól össze kell forrasztani majd az újjal - nehogy eltörjön behúzásnál a forrasztás, mert akkor ott vagy, ahol a part szakad.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Zenebona az volt.... :P :)

Most meg már hifi lesz.... Pio 9800BT, Emphaser ECP26Neo, Helix E10 egy 1F kondi támogatásával, most meg a T8512.... :lol:.... :lol:

Nézned kéne valami rendes végfokot az Emphaser hajtásához, meg rendes kábelekre cserélni a tyúkbeleket és kész is vagy.. :lol:

Megjegyezném, hogy az E10-hez MINIMUM ajánlott kábelméret 25-ös. Ha hozzáveszel még párszáz Watt teljesítményfelvételt (ld. első szett), akkor kijön, hogy min. 35-ös táp kell. Annyi azért elég, szerintem.

A 10-es kábel egyébként fain, hogy bent van, mert így behúzónak tudod használni. ;) Csak jól össze kell forrasztani majd az újjal - nehogy eltörjön behúzásnál a forrasztás, mert akkor ott vagy, ahol a part szakad.

na azért az elötte lévö sem tasco gazdaságos volt csak hát 2002 ben ennyire telt ..

az egy Deh-p80mp mac attack 4075 dld "kék" 500watt, az elsö szett szededett vedett volt mondjuk :o

már nézegettem kábeleket ...de qrva hidegvan most hogy neki álljak :P elsö szetthez ottvan a mac 4075 ös :P max majdcsak 2csatit hasznalok

egy ilyen kabel szett pont elég

http://cgi.ebay.de/DIETZ-KABELSET-35-mm-FU...emZ260282386511

23092.jpg

Link to comment
Megosztás:

...

elsö szetthez ottvan a mac 4075 ös :lol: max majdcsak 2csatit hasznalok

...

Vagy megveszed tőlem a Phonocar aktív váltóm és aktívban hajtod a magasat / mélyet....

Vagy veszel még egy pár Emphaser ECP66 kick hangszórót, és ajtópanelbe rakod az ECP26 mélyközéppel....

Van pár lehetőség :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor ma meeting lesz nálam, vagy mi? :P :lol:

De ne húzzuk soká, mert nyolc körül már fürdetés van, és Anikó morog, ha ilyenkor szórakozok.....

Na, megyek, viszem is a papucsát.... :lol: :) :P

Lurdy helyett ma Hic-hez megyünk...zsííííííííííííííír...fel is írom CS-re... :P :lol: :o

Link to comment
Megosztás:

köszi, de ilyen kategóriásom van, és felfelé szeretnék lépni :lol:

Akkor az meg nem ócó..... :) :lol:

Ezt árulja a srác már 1-2 hete: Rainbow CS265. Nem hiszem, hogy ennyiért jobbat kapsz. Újonnan 44k. Ehhez van egy pár kick pluszba, a kettő együtt már nagyon komoly lenne. Ajtópanelt csináltatsz legfeljebb.

Esetleg DLS R6A - 38k. Bár ez már az új változat, nekem még a Morel féle van, ez kicsit más.

Vagy újonnan:

MTX THS652 - vagy RF P162S - ezek 28k, de ez az alja.

Rainbow CSX265, - 32k

Morel TE6.2 - 50k - ez már vitán felül áll.

50k-n felül már nem vennék hangszórót, csak ha nagyon komoly terveim vannak vele, és az autót is legalább 3-4 évre tervezném.

Link to comment
Megosztás:

az Anl

és hogy a haz hogy nez ki nem érdekel

de valoszinu nem az lessz hanem ez

...

Ez nem mini ANL? Mert elég kicsinek tűnik......az is megy 200A-ig, nem gond, csak mondom....

Inkább ILYET.

Az enyém is ilyen, csak nincs benne csilivili ampermérő.

ENNÉL már a szállítás is baráti.

EZ MEG nekem kif. tetszik, bár asszem ez mini ANL szintén. Ez 5 rugó se lenne az egész, hazaszállítva.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.