Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Jaja.. valszeg...

Kár,hogy jelentkezett ez a user.. gondoltam bepróbálkozok egy 25+posta árral :lol: :)

Amúgy vajon jó ár ez érte?

Avplanetnél találtam egy linket, csak nem tudom mikori..(van egy olyan érzésem,hogy nem mai..)

aszerint elég jó vételnek tűnik árban...

Jaja.. ezen én is filózok... igaz, elvileg garis a cucc, de akkor is :lol:

Nézőpont kérdése hogy jó vagy sem...Ennyiért kapnál újat,vagy komolyabbat használtan,ami nem tud Bluetooth-t...... :P Bluetooth headszetett meg lehet venni 5000ft-ért.....

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Nézőpont kérdése hogy jó vagy sem...Ennyiért kapnál újat,vagy komolyabbat használtan,ami nem tud Bluetooth-t...... :lol: Bluetooth headszetett meg lehet venni 5000ft-ért.....

Jaja.. csak most valahogy ilyen jött rám.. ha már veszek fejet, akkor tudja.. :) ilyen haszontalan funkciókra vagyok ráállva..

Nagy hifit egyenlőre úgyse tervezek.. bár már látom a végzetem,mert még a fejet se vettem meg, de már nézegetem a mélyládákat :lol:

Amit most szeretnék, mp3, blutót, meg nézzen is ki valahogy..

A sony-nak tettszik a külseje(olyan nem hivalkodó.. fekete talán... még passzolna is a középkonzolhoz.. van hozzá táv,valszeg újabb fejlesztés.. és full új 30ért(vagy 22ért gari nélküli új)

Viszont belső mikije van, és szerintem nem tud annyit mint a pio..

A Pio fél éves.. nincs hozzá alapból távja..(bár sztem ez ugyis keveset lenne használva :P) viszont külső mikije van(gondolom beszédérthetőség szempontjából jobb), többrétü a beállítása.. ha jól látom, tud olyat, hogy pl hátsó csatorna helyett egy mélynyomót küld meg..(jojo.. tom, ez ló..fax. asszem 70wattot ír..) de elsőre még meg is tenné..

BT-ben is okosabb.. megfelelő telcsivel visszajelzi még a térerejét, akksi állapotát is.. áttölti a telcsi könyvet is..

Éééééés 10 szinben lehet variáááállniii :lol: (maxi tunning hi-fi-sta vok :fetrengős:)

jah.. ui. utálom a fülbemászós BT állatokat :P

Link to comment
Megosztás:

Jaja.. csak most valahogy ilyen jött rám.. ha már veszek fejet, akkor tudja.. :lol: ilyen haszontalan funkciókra vagyok ráállva..

Nagy hifit egyenlőre úgyse tervezek.. bár már látom a végzetem,mert még a fejet se vettem meg, de már nézegetem a mélyládákat

Amit most szeretnék, mp3, blutót, meg nézzen is ki valahogy..

A sony-nak tettszik a külseje(olyan nem hivalkodó.. fekete talán... még passzolna is a középkonzolhoz.. van hozzá táv,valszeg újabb fejlesztés.. és full új 30ért(vagy 22ért gari nélküli új)

Viszont belső mikije van, és szerintem nem tud annyit mint a pio..

A Pio fél éves.. nincs hozzá alapból távja..(bár sztem ez ugyis keveset lenne használva :)) viszont külső mikije van(gondolom beszédérthetőség szempontjából jobb), többrétü a beállítása.. ha jól látom, tud olyat, hogy pl hátsó csatorna helyett egy mélynyomót küld meg..(jojo.. tom, ez ló..fax. asszem 70wattot ír..) de elsőre még meg is tenné..

BT-ben is okosabb.. megfelelő telcsivel visszajelzi még a térerejét, akksi állapotát is.. áttölti a telcsi könyvet is..

Éééééés 10 szinben lehet variáááállniii (maxi tunning hi-fi-sta vok :fetrengős:)

jah.. ui. utálom a fülbemászós BT állatokat

Ezek a dolgok mind feleslegesek,pláne ha utána tervezel mélyládát is.....A lényeg hogy 2pár rca legyen,mert ha veszel mélyládát később első szettet is akarsz :P

A fejegységről kizárt dolognak tartom hogy meghajtsál egy mélyládát :lol: :P

Annyit úgy se telefonálsz a kocsiba,hogy ez lényeges szempont legyen......hidd el jó a head szett is,és hiába utálod őket :o ,nekem is van.Sajnos muszáj,mert 10e re bűntettnek és adnak 3 pontot :P

Mindentől függetlenül jó fejegység ez,csak szerintem olcsón adja ;) :lol: Ráadásul én nem szeretem a használt cuccokat,csak ismerőstől vennék ilyet.

Link to comment
Megosztás:

Olyan vagyok mint Anti.. bár erre nem mondtad, hogy NE VEDD MEG!! :lol: Csak megvettem.. remélem nem bánom meg..

Ez az első tunning -extra , luxus cucc a kocsiban.. mondjuk 5év után megérdemlem, érdemli...

Amúgy 2 pár rca kimenete van.. 1 front, illetve egy hátsó-vagy sub..

Távlati terv a mélyláda.. az elött is kell egy kis vívódás.. :) No meg anyegin.. a kis megsporolt kess most erre megy..

Bár lehet elöbb egy normálisabb első szett kellene a gyári helyett..

ui: már hívott is a srác... bár sztem velünk kb egyidős minimum.. gyereke is van..

Mesélt a rádióról.. neki nagyon bejövős.. jól szuperált állítólag.. remélem tényleg igy lesz..no meg,hogy nem ezért fogják felnyomni a kocsit.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha levehető az előlap akkor no para. :P

A hát.. bár vatera pl tele van előlapokkal... :lol:

Petya haverom már rémisztget :lol: De biztos ami biztos, bedobok mellé egy ultrahangos egységet is a riogatóhoz.. ha meglátják, talán 1 indok, hogy ne törje fel.. jobb mintha nem lenne...

Amúgy a Pio Instal, Illetve Manual, ha valakit érdekel... meg lehet nézni, és jóóól lehúzni..(hogy milyen xart vettem) :)

Link to comment
Megosztás:

fúúúdegázz.. és ezért még pénzt is adtál???? :P :lol: :)

Nah azéé... nem kell csalódnom :P

Amúgy is az éndzsöláj fogja érdekelni őket ;) :P

Más tunying nincs.. (éndzsől ááájsz se..) max a gsi hátsó lökös... vagy az "anyós" lábtérben az egy szem megmaradt kék neon :lol:

Vagy veszek a teszkóban 2 fűthető maszirózós ülésbigyót, 2000/db, és azt beteszem.. az kell majd nekik :o

Nah de ez már OFF..

Sajna már csak hétfőre ér ide.. azért már várom... :lol:

Link to comment
Megosztás:

vettem... Vktr addot zsir GM-et a suzukiba :lol: :lol: :)

de ne offolj lécci meha 1x modi leszek kimodizlak! :P :P

Rendben! Akkor viszont lehet inkább ilyet kellett volna vennem!! :lol: Ez 4 RC-a csatis..csak jobb már.. (most nézem vatera RSS-t.. jókor :o)

Ez mekkora már.. eddig allig volt BT-s fej. most meg zsinorban a 4ik.. (RSS ben.. hiába.. mörfi.. ) bár nem bejövősek..

Ez a SENCOR milyen márka? Mint a tectronik? :P Amiket mondjuk ír, az nem rossz ;)

Link to comment
Megosztás:

A hát.. bár vatera pl tele van előlapokkal... :lol:

Petya haverom már rémisztget :lol: De biztos ami biztos, bedobok mellé egy ultrahangos egységet is a riogatóhoz.. ha meglátják, talán 1 indok, hogy ne törje fel.. jobb mintha nem lenne...

Amúgy a Pio Instal, Illetve Manual, ha valakit érdekel... meg lehet nézni, és jóóól lehúzni..(hogy milyen xart vettem) :)

Ha müködik akkor jó vétel volt :P :P

Link to comment
Megosztás:

@Hic raknal fel par kepet a szerzemenyrol kivancsi vagyok mar :lol:

Baccus, bent hagytam a melóhelyen, csak holnap tudok fotózni...... de nagyon komoly.

De 1:1 ilyen:

HEE10.jpg

Karcmentes, és kib....t komoly darab.

Az azért sokat elmond, hogy a hozzá illő front erősítő (E40) egy négycsatornás, A osztályú csöves erősítő..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Baccus, bent hagytam a melóhelyen, csak holnap tudok fotózni...... de nagyon komoly.

De 1:1 ilyen:

http://www.autohifi.hu/webkepek/HEE10.jpg

Karcmentes, és kib....t komoly darab.

Az azért sokat elmond, hogy a hozzá illő front erősítő (E40) egy négycsatornás, A osztályú csöves erősítő..... :lol:

csak az elöfok csöves szerencsére mert egyébként nem lenne neki elég POWER :lol:

de avval is szemeztem a CS en :)

de azt azért már nem

megy az ftp-m szedd le a cd-t port kavarodás volt a routerben azért nem ment ..

vagy irjam ki neked holnapra egy cd re ??

Link to comment
Megosztás:

csak az elöfok csöves szerencsére mert egyébként nem lenne neki elég POWER :lol:

de avval is szemeztem a CS en :lol:

de azt azért már nem

megy az ftp-m szedd le a cd-t port kavarodás volt a routerben azért nem ment ..

vagy irjam ki neked holnapra egy cd re ??

Inkább írd ki, lécci, az megvan 5 perc alatt, én meg már megyek gyerekeket fürdetni..... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.