Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Na, tegnap este lekapcsoltam, aztán itt meg elszabadultak a post-ok.... :P :lol:

Sonique: Jó az az erősítő, meg a mélyláda is - csak kell egy rendes első szett. A DLS elég húzós, de ha ilyen minőségre utazol lapos hangszórónál, akkor pl. ott az Emphaser-től az ECP26-Neo, ami ugyan 90k, de valami macskajancsi most árul egy kifogástalan szettet az autohifibolt.hu apró rovatában féláron. Talán kicsit keményebb hangzású, mint a DLS, de nagyon jó hangszóró.

Esetleg most raktam be figyelőbe Focal 165-V2-t ebay-en, ami szintén lapos, és nem hiszem, hogy szó érhetné a minőségét :o 73EUR-ért ment el a pár. Szóval, lehet, hogy ott kéne keresgélni.

Az ami Pio-t nem lehet trükkel átállítani? Barátom hazaköltözött az USÁból, és két Volvo-t hoztak haza. Mindekettőnek ami rádiója van, de valami gombkombinációval át lehetett állítani a Setup menüben, hogy vigye a páratlan végződést is. Amennyit én rádiózok, mondjuk, annak jó az ami is - bár a 90.9 Jazzy-t szoktam hallgatni....

Ablak sínből le lehet vágni valamennyit, mert amikor lent van az ablak, akkor kb. 10 cm full bent van a sínben. Max. csak 5cm lesz.... Sőt, német hifi-fórumon simán megcsinálták, hogy hátrébb hegesztették a sín alsó végét. Amennyit az ablak játéka enged. 92mm beépítési mélységű hangszórót varázsoltak be. :P

Píísta: jön az erősítőd! :lol: Elég jó áron vettük, mert egy ugyanolyan most 20 Euróval többért lett leütve... ;)

EDITET MEG NEM BÁNCCSUK! NEM TEHET RÓLA, HOGY MÁ' LASSAN BILOBILT KELL SZEDNEM AZ AGYAMRA OLYAN ÖREG VAGYOK..... :lol:

hogy érted a keményebb jelzöt az EMPHASER re ??

megneztem nem rossz meg hat maga a márka sem épp utszéli :)

de ha a XT4 es 2006 os széri mikori lehet az Xt3 as ???

nem hajthatták azt már széjjel ????

de ugy sem von pénzem ...

bár elviszed ocson a piot akkor annyit talan tudok még sporolni mellé hogy meglegyen ha még alkuszom is belöle esetleg :P

egyébként mivel nekem itthon is jobb dobozok vannak a kocsiba sem akarok sokkl szarabbat ezért is nem vettem idáig

mert szart nem akarok .. a többi meg sokba kerül

ami itthon van az meg:

Bowers & Wilkins DM602 S3

1342528055_347969ba93.jpg

1343420030_22e0c2c4ff.jpg

Link to comment
Megosztás:

hogy érted a keményebb jelzöt az EMPHASER re ??

megneztem nem rossz meg hat maga a márka sem épp utszéli :lol:

de ha a XT4 es 2006 os széri mikori lehet az Xt3 as ???

nem hajthatták azt már széjjel ????

de ugy sem von pénzem ...

bár elviszed ocson a piot akkor annyit talan tudok még sporolni mellé hogy meglegyen ha még alkuszom is belöle esetleg :lol:

egyébként mivel nekem itthon is jobb dobozok vannak a kocsiba sem akarok sokkl szarabbat ezért is nem vettem idáig

mert szart nem akarok .. a többi meg sokba kerül

ami itthon van az meg:

Bowers & Wilkins DM602 S3

...

A karaktere keményebb. Legalábbis a sima ECP26 nagyon "ütős". Mondjuk, meg is kell ahhoz hajtani, lehet, hogy a mostani erősítőd neccess neki.

Ha jó kell, esetleg a Focal 165-K2 volt nagyon jó széria, attól teljesen paff volt minden tesztelő. Abból is, ha meg tudsz csípni jó áron, nem jársz vele rosszul. Csak az nem lapos.

Megértem egyébként, hogy inkább vársz egy jó szettre. Én is tiszta lelkibeteg voltam, amikor elpukkantottam az MTX szettemet (anno 1999-ben tesztgyőztes volt) - és nagyon örültem, hogy megcsíptem ezt a DLS-t, ócsóé, mert én sem talicskával viszem haza a pénzt..... Már hallgattam egy kicsit, és nagyon meg vagyok elégedve. Holnap írok egy kis teszt-riportot. :)

A B&W vitán felül áll. Megfizethető kategóriában az egyik legjobb gyártó. Nálam sajnos a gyerekek miatt az otthoni hifi takarékon van. Miután Marci 1 évesen benyomkodta a jobb front hangfal porvédő kupakjait egyelőre nem cserélem le.... :P

Link to comment
Megosztás:

A karaktere keményebb. Legalábbis a sima ECP26 nagyon "ütős". Mondjuk, meg is kell ahhoz hajtani, lehet, hogy a mostani erősítőd neccess neki.

az nem baj ...

már mint ugy érted kevés neki ??

Ha jó kell, esetleg a Focal 165-K2 volt nagyon jó széria, attól teljesen paff volt minden tesztelő. Abból is, ha meg tudsz csípni jó áron, nem jársz vele rosszul. Csak az nem lapos.

minden féleképp valami olyat szeretnék ami hybrid mágnessel van és nem olyan hatalmas hogy kényelmesen elférjen

mondom amit ajanlottál nem rossz ... teccik

de a DLS UP6I is hasonlo és az ebay en 220$ nem vészes

na de forditsuk komolyra nem tudsz valakit akinek kellhet a Pio 8600Mp ??

Link to comment
Megosztás:

http://www.sony.hu/product/ica-cd-tuners/m...=TechnicalSpecs

Ez nagyon gagyi fej? A gyári CDR-500 hoz képest nézve! Elsőre csak gyári hangszóróval..

Egész jópofa.. kék gombok, fehér kijelző.. menne a fehér világításomhoz :lol:

Meg tetszik a blutót cuccos... egyből lenne kihangosítóm is.. használhatóak ezek vajon? (BT)

Nincs ezeknek valami köztudott hibájuk? Ugrál, nem olvas Mp3at pl, vagy hamar behal a lézer benne.. valami..

Hirtelen ennyi.. jah.. 25 ért hirdetik... de lehet lehet alkudni :lol: és még 1,5 év garis..

Elgondolkodtam, hogy lecserélném a gyári fejet.. bár nem tudom megéri-e amennyit én zenélek..

A gyári miért olyan "drága" amúgy? Mert gyári? Nem tud olyan sok mindent...

Link to comment
Megosztás:

http://www.sony.hu/product/ica-cd-tuners/m...=TechnicalSpecs

Ez nagyon gagyi fej? A gyári CDR-500 hoz képest nézve! Elsőre csak gyári hangszóróval..

Egész jópofa.. kék gombok, fehér kijelző.. menne a fehér világításomhoz :lol:

Meg tetszik a blutót cuccos... egyből lenne kihangosítóm is.. használhatóak ezek vajon? (BT)

Nincs ezeknek valami köztudott hibájuk? Ugrál, nem olvas Mp3at pl, vagy hamar behal a lézer benne.. valami..

Hirtelen ennyi.. jah.. 25 ért hirdetik... de lehet lehet alkudni :lol: és még 1,5 év garis..

Elgondolkodtam, hogy lecserélném a gyári fejet.. bár nem tudom megéri-e amennyit én zenélek..

A gyári miért olyan "drága" amúgy? Mert gyári? Nem tud olyan sok mindent...

Igen, a gyári fej azért drága, mert gyári :)

Ez egy jó autórádió lehet, Bluetooth-al meg minden, de autóhifi szempontból 0 (NULLA). Ahogy olvastam nincs is előerősítő kimenete. De ha nem szándékozol hifit építeni, csak és kizárólag a gyári rádió cseréjére kell, max. estleg majd hangszórókat cserélsz, akkor lehet jó neked. A Bluetooth képességeiről jókat írtak, kihangosítónak jó, és telefonról játssza az mp3-at meg ilyesmi. Csak kár, hogy nincs rajta RCA kimenet.

Ja, egyébként úgy emlékszem az eredeti új ára sem volt 25-nél sokkal több, most 35 körül van, a Metroban volt 29990 akcióban, vagy ilyesmi..... :P

Link to comment
Megosztás:

Köszi mindenkinek!

Nem néztem nagyon szét, csak mivel láttam sűrgős az eladás, meg azt irja, hogy az első elfogadható ajánlat viheti, abból arra gondoltam, hogy eléggé alkuképes a cucc.. (sztem 20ért menne is..)

Mackósajt! Mondjuk a vicc az, hogy az árgép a sony MEX BT2500-t drágábbra dobja mint a 2600-ost :lol:

Pedig tényleg komolyabbnak tűnik a 2600-os..

Nem tervezek nagy hifit.. max szet csere, meg maaaaaaajd ha sok péénzem lesz.. egy egyszerű mélyláda..

Bár nem nagyon akarok ilyenekre költeni..másra jobban kell a zsé..:P lehet a fejet se kellene.. félek akkor nekem se lenne megállás..

Ez valami hirtelen fellángolás.. egész tetszetős kis fejek... úgyis sony-eri fan vagyok.. menne a telcsihez.. lenne kihangosító.. lenne mp3, szinek is harmónizálnának.. ez fogott meg valahogy.. bár igaz, többnyire én is a motorhangot, vagy a barátnőmet hallgatom :lol:

De csak a fej annyiban nem gázos. Eladnám a gyárit, és máris nem 20-30e lenne az új fej "ára".. már ha elviszik a gyárit... szokott lenni rá kereslet? (mennyiért mennek kb?) vaterán láttam 20-30 között.. de az gondolom egy darabig meg is lesz :)

Írok a srácnak, hogy max pofátlan 15ért vinném el..(annyit azért még a 2500 is megér, egyébként köszi nem.. aztán majd meglátjuk a többit :P)

Köszi a tanácsokat!

Link to comment
Megosztás:

Igen, a gyári fej azért drága, mert gyári :)

Ez egy jó autórádió lehet, Bluetooth-al meg minden, de autóhifi szempontból 0 (NULLA). Ahogy olvastam nincs is előerősítő kimenete. De ha nem szándékozol hifit építeni, csak és kizárólag a gyári rádió cseréjére kell, max. estleg majd hangszórókat cserélsz, akkor lehet jó neked. A Bluetooth képességeiről jókat írtak, kihangosítónak jó, és telefonról játssza az mp3-at meg ilyesmi. Csak kár, hogy nincs rajta RCA kimenet.

Ja, egyébként úgy emlékszem az eredeti új ára sem volt 25-nél sokkal több, most 35 körül van, a Metroban volt 29990 akcióban, vagy ilyesmi..... :P

Ebbe én "beleszaladtam", vateráról megvettem a vadi új 2500-as fejegységet, és a bekötéskor szembesültem , hogy nem birom összehozni az erősítővel :lol:

Amúgy én csak jókat hallottam erről a típusról, azért gondoltam,hogy ilyet veszek, de majd legközelebb körültekintőbb leszek.

Ezzel együtt lett egy eladó fejegységem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ebbe én "beleszaladtam", vateráról megvettem a vadi új 2500-as fejegységet, és a bekötéskor szembesültem , hogy nem birom összehozni az erősítővel :lol:

Amúgy én csak jókat hallottam erről a típusról, azért gondoltam,hogy ilyet veszek, de majd legközelebb körültekintőbb leszek.

Ezzel együtt lett egy eladó fejegységem :lol:

Nem a tiédet akarja Laci4 megvenni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.