Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

mindent meg lehet szerezni olcsobban

nekem Pl ilyenem lett:

DEH-P9800BT

...

meg van egy ilyenem is ha érdekel valakit

sztem ez kicsit azért jobban szol a 77Mp nél ...

DEH-P8600MP

...

Ez mind a kettő nagyon komoly fej. De szerintem hangra egyik sem jobb, mint a P77, hanem max. ua.

1 bites Burr-Brown DAC, 6V-os kimenet, ua. a DSP processzor parametrikus EQ-val, ua. szűrések, opciók.

Persze az egérmozi mindkettőben komolyabb, meg Bluetooth, meg minden, de ezek annyira nem izgatnak. Igazából a JVC-hez képest is a kimeneti jelszint, meg pár parametrikus állítási lehetőség, ami izgat. Csak ugye, akkor el kell adni a JVC-t, plusz még rá kéne csengetni pár papírt...... :lol:

A lényeg úgyis a hangszóró/erősítő/szub - az adja meg azt a pluszt, ami kell. Holnap bekerül a DLS.... :P :)

EDIT: kíváncsi vagyok, jól müxik-e az automatikus beálíltás mérőmikrofonnal.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

a 9800 nagyon jo darab az hogy a telomrol szedi a zenét és még vezéreli is kékfogon keresztül ...

a beállitásokat ne is mond ... amiota meg van csak allitgatom ... de egyszer csak jo lessz :lol:

a 8600Mp olcso darab .... semmi baja ... csak nem EU igy inkabb csak CD hez jo mert a paratlan radiot nem tudja ....

Link to comment
Megosztás:

A lényeg úgyis a hangszóró/erősítő/szub - az adja meg azt a pluszt, ami kell. Holnap bekerül a DLS.... :lol: :lol:

nekem nagyon régota egy ilyen erösitom van

MacAttack4075.jpg

és egy szép Kék DLD

dldsub.jpg

elso szett egy mac audio dynamic 2,16

ebböl mar csak a magasat hasznalom mert még 2002-2003 körül vettem a kadettbe de az astrába nem fér be az alsöajtoba

igy egy magnat közepet hasznalok

de ezek cserére szorulnak

21752698.JPG

az erölködö miélyláda nekem be gyün nincs bajom vele 2002-2003 ota hibatlanul muxik

Link to comment
Megosztás:

Ilyen nincs, csak hiányzik az akarat.

Ugye Jani ? :lol: :lol: :) :P

ha egyszer a magnes nem fér el akkor nem fér el nem tok vele mit csináááni

ugyis kell elöre egy jobb szet ; mondjuk már vagy 2-3 éve tervezem ...

de hat nem gyün össze elöször Hert space 6 ot szerettem vola az forditott magnessel vagy nobelium magnessel van csak vagy 90e ft volt amikor kapni lehetett

most talan egy DLS UP6i ot beraknék szivesen

Link to comment
Megosztás:

Na, tegnap este lekapcsoltam, aztán itt meg elszabadultak a post-ok.... :lol: :lol:

Sonique: Jó az az erősítő, meg a mélyláda is - csak kell egy rendes első szett. A DLS elég húzós, de ha ilyen minőségre utazol lapos hangszórónál, akkor pl. ott az Emphaser-től az ECP26-Neo, ami ugyan 90k, de valami macskajancsi most árul egy kifogástalan szettet az autohifibolt.hu apró rovatában féláron. Talán kicsit keményebb hangzású, mint a DLS, de nagyon jó hangszóró.

Esetleg most raktam be figyelőbe Focal 165-V2-t ebay-en, ami szintén lapos, és nem hiszem, hogy szó érhetné a minőségét :P 73EUR-ért ment el a pár. Szóval, lehet, hogy ott kéne keresgélni.

Az ami Pio-t nem lehet trükkel átállítani? Barátom hazaköltözött az USÁból, és két Volvo-t hoztak haza. Mindekettőnek ami rádiója van, de valami gombkombinációval át lehetett állítani a Setup menüben, hogy vigye a páratlan végződést is. Amennyit én rádiózok, mondjuk, annak jó az ami is - bár a 90.9 Jazzy-t szoktam hallgatni....

Ablak sínből le lehet vágni valamennyit, mert amikor lent van az ablak, akkor kb. 10 cm full bent van a sínben. Max. csak 5cm lesz.... Sőt, német hifi-fórumon simán megcsinálták, hogy hátrébb hegesztették a sín alsó végét. Amennyit az ablak játéka enged. 92mm beépítési mélységű hangszórót varázsoltak be. ;)

Píísta: jön az erősítőd! :P Elég jó áron vettük, mert egy ugyanolyan most 20 Euróval többért lett leütve... :D

EDITET MEG NEM BÁNCCSUK! NEM TEHET RÓLA, HOGY MÁ' LASSAN BILOBILT KELL SZEDNEM AZ AGYAMRA OLYAN ÖREG VAGYOK..... :o :lol: :) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.