Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

sziasztok,

gyorsban tudja valaki, hogy mi a max mélység az első ajtókba? persze kiemelőt tennék alá. cserélném a gyári 16-osokat. visszaolvastam, de nincs egyértelmű válasz, mindenki csak próbálgat, meg találgat. dls-t néztem, 53-mm es mélységgel. köszi

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

Lehet volt már kérdés, de Én nem találtam meg egyértelműen. Ha az első ajtóba rakok be kiemelőgyűrűt, akkor bármilyen normál hangszóró elfér úgy, hogy a gyári rács is visszamegy rá?

Köszi!

Nem fér be bármilyen hangszóró...Ha jó emlékszem max az 55mm fér be.

Link to comment
Megosztás:

Régen pislogtak a lámpák bent egy kicsit amikor keményen toltam a zenét :D Szerintetek vékony a kábel? ha bekötök mellé még1 kábel még1 biztivel elmúlik a pislogás? 2 erősítő van bent. A tápkábel meg 8as kábé amit nem mondanék vastagnak :icon4: Akku Banner Starting bull 66AH Kondi is van. Én arra tippelek, hogy vékony a kábel és nem kapnak elég naftát. Jut eszembe ha tud valaki vastag kábel olcsón vagy használtan vevő lennék rá ha kell az nekem. Mert bolti áron nem igen fogok venni dolgozó lány Drága :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Régen pislogtak a lámpák bent egy kicsit amikor keményen toltam a zenét :D Szerintetek vékony a kábel? ha bekötök mellé még1 kábel még1 biztivel elmúlik a pislogás? 2 erősítő van bent. A tápkábel meg 8as kábé amit nem mondanék vastagnak :icon4: Akku Banner Starting bull 66AH Kondi is van. Én arra tippelek, hogy vékony a kábel és nem kapnak elég naftát. Jut eszembe ha tud valaki vastag kábel olcsón vagy használtan vevő lennék rá ha kell az nekem. Mert bolti áron nem igen fogok venni dolgozó lány Drága :icon4:

Lehet még gyenge aksitól is,de tény hogy a 8as kábel max hangszóró vezetéknek jó ;)

Link to comment
Megosztás:

Lehet még gyenge aksitól is,de tény hogy a 8as kábel max hangszóró vezetéknek jó :D

66AH akksi corsa B be nem éreztem, eddig, hogy gyengélkedik, kb 2 éves, pöccre indul meg minden egyenlőre még gondom nem volt vele álló helybe is bírja sokáig amikor szerelgetem lámpával meg mindennel. Nem, hinném, hogy az akksi gyenge inkább a kábelek vékonyak. Előtte az 55ös akksival is pislogott most már csak minimálisan. Gondolom túl sok naftát venne fel amihez vékonyak a kábelek.

Link to comment
Megosztás:

66AH akksi corsa B be nem éreztem, eddig, hogy gyengélkedik, kb 2 éves, pöccre indul meg minden egyenlőre még gondom nem volt vele álló helybe is bírja sokáig amikor szerelgetem lámpával meg mindennel. Nem, hinném, hogy az akksi gyenge inkább a kábelek vékonyak. Előtte az 55ös akksival is pislogott most már csak minimálisan. Gondolom túl sok naftát venne fel amihez vékonyak a kábelek.

Nekem 2 aksim van a kocsiban,amiből az egyik egy elég durva szünetmentes táp aksi.35ös kábelek vannak mindenhol.Ha kicsit gyenge az aksi,akkor nekem is villog a lámpa :icon4: ,de attól még pöcre indul...Ha nem jár a motor,akkor nem ajánlatos zenét hallgatni :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem 2 aksim van a kocsiban,amiből az egyik egy elég durva szünetmentes táp aksi.35ös kábelek vannak mindenhol.Ha kicsit gyenge az aksi,akkor nekem is villog a lámpa ;) ,de attól még pöcre indul...Ha nem jár a motor,akkor nem ajánlatos zenét hallgatni :D

Nem hallgatok zenét álló motornál nem tesz jót a rendszernek, ugyanis csak 12V van meg amúgy meg álló motornál a lámpára értettem, volt már hogy 5-8 órákat folyamat világított mert szereltem :icon4: Nekem vékony a kábel és másik akksival is villogott és azzal se volt gondom itt a kábel lesz a gyenge pont :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Nem hallgatok zenét álló motornál nem tesz jót a rendszernek, ugyanis csak 12V van meg amúgy meg álló motornál a lámpára értettem, volt már hogy 5-8 órákat folyamat világított mert szereltem :D Nekem vékony a kábel és másik akksival is villogott és azzal se volt gondom itt a kábel lesz a gyenge pont :icon4:

Akksi kapacitását ingyért megmérik olyan helyen, ahol árulják, nekem a vacsi új Banner akksi 60%-os volt, egy merítés/full töltés periódus után állt helyre.

Link to comment
Megosztás:

Valószínű, hogy villódzást a kábel okozhatja.

Kipróbáltam, hogy álló motornál, dübögtettem a zenét teljes rendszerrel és villódzott az utastér világítás, pedig LEDes.

Próbaképpen kikapcsoltam a mélyládát, mert hát az nagyon "sok" ampert vesz fel. De hiába kapcsoltam ki, a világítás akkor is villódzott. Úgyhogy a fejegység vékony kábelei okozhatják. Ugyanis azok a gyáriak.

Link to comment
Megosztás:

Valószínű, hogy villódzást a kábel okozhatja.

Kipróbáltam, hogy álló motornál, dübögtettem a zenét teljes rendszerrel és villódzott az utastér világítás, pedig LEDes.

Próbaképpen kikapcsoltam a mélyládát, mert hát az nagyon "sok" ampert vesz fel. De hiába kapcsoltam ki, a világítás akkor is villódzott. Úgyhogy a fejegység vékony kábelei okozhatják. Ugyanis azok a gyáriak.

Nekem is gyári kábelek mennek a fejegységhez,mégse villog :icon4: Persze egy próbát megér :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem alpine fejesem van, dragster szett elől, hátul a gyári + RCF atresuno mélyláda, ha 20as felé veszem a fejest már pislákol a tompított :D 30 felett stroboszkóp...Ott figyel most a Roki kondi a polcon csak várom pajtásom hogy berakjuk a helyére :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.