Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Kiváncsi lennék a 760ft-os 35ös tápkábelre :D

Én is.... a 25-ös kábel a Somogyinál nagykerben kerül 750-be, és 25m-t kell venni.

Szóval a 20-as is nagyon olcsó 550-ért....

De annyira sz@r nem lehet, kifejezetten autóhifi kábelről lévén szó, tehát sok szálas, rugalmas szigeteléssel.... .

Valószínűleg nem tiszta OFC, és valószínűleg nem is 100% réz, és idővel eloxidál és megfeketedik, ha levegő éri. Olyan erősítőhöz nem ajánlanám, ahol saru nélkül kell bekötni. De sarusnál, mint a Sherwood, ha a sarut rendesen leforrasztod (nem kell sajnálni bele az ónt), akkor nem lesz vele gond.

(Összehasonlításképp, "normál" árak: 20-as 1200 Ft/m, 35-ös 3000 Ft/m)

Link to comment
Megosztás:

Kizárt dolognak tartom,szerintem egyszerű villanyszerelő kábel :lol: :D

Nem, a villanyszerelő kábel még olcsóbb, és csak kevés, duci szálból áll. A szigetelése pedig merev, műanyag. Olyat is tudok szerezni, mert az unokaöcsém ELMŰ-nél dolgozik, de minek. Majd esetleg az építkezéshez :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is.... a 25-ös kábel a Somogyinál nagykerben kerül 750-be, és 25m-t kell venni.

Szóval a 20-as is nagyon olcsó 550-ért....

De annyira sz@r nem lehet, kifejezetten autóhifi kábelről lévén szó, tehát sok szálas, rugalmas szigeteléssel.... .

Valószínűleg nem tiszta OFC, és valószínűleg nem is 100% réz, és idővel eloxidál és megfeketedik, ha levegő éri. Olyan erősítőhöz nem ajánlanám, ahol saru nélkül kell bekötni. De sarusnál, mint a Sherwood, ha a sarut rendesen leforrasztod (nem kell sajnálni bele az ónt), akkor nem lesz vele gond.

(Összehasonlításképp, "normál" árak: 20-as 1200 Ft/m, 35-ös 3000 Ft/m)

Nekem 8 mit hozol, csak jól dübörögjön... :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem, a villanyszerelő kábel még olcsóbb, és csak kevés, duci szálból áll. A szigetelése pedig merev, műanyag. Olyat is tudok szerezni, mert az unokaöcsém ELMŰ-nél dolgozik, de minek. Majd esetleg az építkezéshez :lol:

Nincs oda írva,hogy auto-hifi tápkábel :lol: :D ...A kép meg semmit nem ér.....de tény hogy nagyon olcsó :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs oda írva,hogy auto-hifi tápkábel ;) :lol: ...A kép meg semmit nem ér.....de tény hogy nagyon olcsó :D :lol:

Igaz.... bátorkodtam a rovatból "Autó-Hifi > Tápkábel, Saru, Elosztó..." kiindulni ;) :D

Mindegy, kipróbáljuk....

ANTI!!!! Te leszel a kísérleti nyúl!!!! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem hifi, de a műszerfal világítás fehérítéséhez hány LED-es lámpa kell? Csak mert van az is náluk, 510 Ft / 2db.... jó ár az? Mennyit vegyek Pistának?

A BChez kell 2db +(tartalék2db)a középkonzolhoz is kettő kell,de az nem olyan......A műszerórában meg 4db van(vagy 3)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.