Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Pár éve volt dolgom Pioneer, Blaupunkt meg Kenwood-dal, ami ilyen kinyílós DVD-s navi.

A minőségükkel nem volt gond, pedig nyüstölve voltak rendesen, mégis bírták.

Amire figyelni kell ezekénél, hogy pl. a TV tunert adják e hozzá, mert sokszor különálló egység (mint elég sok minden ez is sokszor "opcionális"), meg ha a navit is akarod használni rajta, akkor van e hozzá pl. Magyarország térkép, mert sokáig szinte csak Ausztriáig volt meg Európa ezekhez és nem nagyon fejlesztettek a PDA-k térhódítása miatt. Mondjuk gondolom úgy is külföldön használja az ember főleg, de azért ennyi pénzért már idegesítő, ha ezek kimaradnak :D

Ma már mondjuk nem tudom mi a helyzet, de simán előfordulhat, hogy nem foglalkoztak vele. Ja, meg a hozzá való navi lemez csak ugyanahhoz a márkájúhoz jó (de gondolom ez alap).

Ebben minden benne van.

A térképpel nincs gond, mert Igo 8 kompatibilis ami sd kártyáról fut.

Két sd kártya foglalat van benne, egy a térképnek plusz még egy amin lehet pl. Mp3 vagy valami film.

Link to comment
Megosztás:

Ebben minden benne van.

A térképpel nincs gond, mert Igo 8 kompatibilis ami sd kártyáról fut.

Két sd kártya foglalat van benne, egy a térképnek plusz még egy amin lehet pl. Mp3 vagy valami film.

Ja, akkor eléggé fejlettnek tűnik a cucc. Kérdés mennyire kínai. De tényleg mindent ott csinálnak már...

Link to comment
Megosztás:

Mi a vélemény: AUDISON LRX 4 négycsatornás erősítő, kifogástalan állapotú 35 ezerért?

Megérné?

Még mindig a Mac -ot akarom leváltani.....

Várom a véleményeket, köszönöm!

lrx4300_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

High Power 4-Channel Amplifier

RMS Power Output:

4 Ohms: 65 watts x 4 chan.

2 Ohms: 105 watts x 4 chan.

4 Ohms Bridged: 210 watts x 2 chan.

PWM MOSFET power supply

2-Way Butterworth Crossover: High Pass @ 12 dB/oct. and Low Pass @ 12-24 dB/oct.

RGP(Resettable Ground Protection) Circuit

Darlington configuration

Compact design

Line Input and Output

S/N Ratio: 105 dB

THD: 0.009%

Link to comment
Megosztás:

Mi a vélemény: AUDISON LRX 4 négycsatornás erősítő, kifogástalan állapotú 35 ezerért?

Megérné?

Még mindig a Mac -ot akarom leváltani.....

Várom a véleményeket, köszönöm!

hát majd coupe biztos mond valamit,

de kb olyan középkategóriás SAL-al van egy szinten szerintem :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Mi a vélemény: AUDISON LRX 4 négycsatornás erősítő, kifogástalan állapotú 35 ezerért?

Megérné?

Még mindig a Mac -ot akarom leváltani.....

Várom a véleményeket, köszönöm!

...

Meg kell venni. :D

Ha teljesítményben nem is, hangminőségben biztos, hogy sokkal jobb.

Meglátjuk, dob-e majd a szubon, de sztem. tökmindegy - ha Mac vagy ez a kérdés, akkor az nem is kérdés... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát majd coupe biztos mond valamit,

de kb olyan középkategóriás SAL-al van egy szinten szerintem ;) ;) :D

:lol: :lol: :lol:

Hát, majdnem.....

Ha a SAL a Dacia Logan, akkor a Mac kb. egy Corsa..... ez meg inkább egy Signum 1.8, nem túl erős, de ott van a toppon. :D

Link to comment
Megosztás:

Meg kell venni. :lol:

Ha teljesítményben nem is, hangminőségben biztos, hogy sokkal jobb.

Meglátjuk, dob-e majd a szubon, de sztem. tökmindegy - ha Mac vagy ez a kérdés, akkor az nem is kérdés... :D :lol:

Köszönöm Hic és köszönöm Sonique!

Én is ebben bíztam, de szeretem megkérdezni tapasztalt hifisek véleményét és itt ezen a fórumon vannak ilyenek.... :lol: :D

Akinek még van tapasztalata véleménye erősítsen meg kérem!!

Beszéltem a komával aki árulja, azt mondja hibátlan (esztétikailag és hangzásban is) ő negyvenért vette, állítólag azért van ennyire lent az ára, mert nem gyártják már,régebbi modell.

Elmondása szerint neki van még egy - két komolyabb darab Audison -ja, a márka rajongója....?

Ezzel viszont úgy érzem elindulok azon a bizonyos "lejtőn" mert olyan komponenseket kell hozzá válogatnom ami "méltó" társa lehet (első szett és láda)....

Ebben is kérnék segítséget.

Most elöl egy Hertz ESK 165 szett van, szerintem nem rossz (indulásnak).

De, hogy mélyládát milyet ami ehhez az erősítőhöz illeszkedne? -nos fogalmam sincs!

Az audison tudtommal nem gyárt komponens szettet vagy ládát...??

Link to comment
Megosztás:

Azért ennyi az ára,mert ezt nem szabad egy lapon emlegetni a VRX szériával.A közelében sincs.....és szerintem elég kicsi teljesítménye van....Tudom hogy nem értek hozzá,és Ti másként látjátok,de nekem ez a véleményem...Ettől még jó az erősítő.Hídalva egy jó első szettre 220W RMS elég jó lehet :D

Link to comment
Megosztás:

Lurdynál sem voltam, Janiál sem.

De majd ma :D

Adol neki lóvét akkor ha nem gond??? Köszi! :lol: Mert megígértem, hogy jan végéig kicsengetem...de mivel kicsit kötőhártyagyuszim van, így nem biztos, hogy kimennék a Lurdíhoz...

Redi! Te meg ne fórumozz...rád várok, hogy leválts, és tudjak egy kis kamillás borogatást rakni a szememre... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Adol neki lóvét akkor ha nem gond??? Köszi! :lol: Mert megígértem, hogy jan végéig kicsengetem...de mivel kicsit kötőhártyagyuszim van, így nem biztos, hogy kimennék a Lurdíhoz...

Redi! Te meg ne fórumozz...rád várok, hogy leválts, és tudjak egy kis kamillás borogatást rakni a szememre... :lol:

Dehogy gond :D

Link to comment
Megosztás:

Azért ennyi az ára,mert ezt nem szabad egy lapon emlegetni a VRX szériával.A közelében sincs.....és szerintem elég kicsi teljesítménye van....Tudom hogy nem értek hozzá,és Ti másként látjátok,de nekem ez a véleményem...Ettől még jó az erősítő.Hídalva egy jó első szettre 220W RMS elég jó lehet :lol:

Azért ennyi az ára, mert semmit nem lehet ma eladni, csak a padlón..... :D Azért az új ára nem 40k volt, hanem 100 felett.

Nem az a kategória, mint a VRx, ez igaz. De szerintem Roló nem is olyat keres, mert nincs bélelve a zsebe vastagon.

Szerintem ezek nagyon jó erősítők - tapasztalatból mondom. Nekem volt LR604XR, amit használtam több mint egy évig. Az nagyon finom kis darab volt (szó szerint pici), nagyon szép hangja volt. Nem volt hangnyomás bajnok, ez igaz. Az LRx 4.300 ennek az újabb kiadása. A 60W is elég első szettre, csak megfelelő hangszóró kell hozzá. Sztem. az a Hertz szett pont megfelel, ha már egyszer ugyanonnan származnak....

PS: Hídban én nem hajtanék első szettet semmivel, a teljesítmény nagyobb, de a torzítás négyzetes...... :lol: Ha tényleg az a dinamika kell, akkor olyan erősítőt kell venni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.