Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Tudod, nekem kell rezsit is fizetnem.... ;) szal a kötelező fizetnivalók az elsők, aztán ami marad el lehet baromkodni...vagyis abból is van tartalékképzés, és ami a felett marad, az mehet a baromságokra... :blush:

viccelek csak antibácsi... énis tudom h ha majd jön a hitel meg a rezsi akkor bkv-val fogok kijárni lurdyba is B)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hic,

megkaptam a cuccot, köszönöm szépen!

köszi :)

"Remélem" ma szereled be.. csak mert mindjárt megyek melózni, így ha igen, baxhatom... B)

Ha tudtam volna, hogy mész Piiista, akkor elvihetted volna a lóvét HIC-nek...

Még mindig nem döntöttem el, hogy melyik első szett legyen... ;) de meghesszelem Lantiét, aztán lehet nem bonyolítom tovább a helyzetem...mert amikor mondtam Dettinek, hogy van 6 ropiért első szett...visszakérdezett, hogy oké, de minek.... :D ...szal lehet jobban járok, ha nem merülök bele jobban... :P :blush:

LOL ismerős.. :lol:

Nem izgatja,hogy szokol rádijó, vagy hi-fi.. :D (pláne, hogy nagyon ritkán hallgatja..)

Az ótórádijóval is így volt.. minek az.. nem jó ami van... mondom, nem.. nem tud mp3-at, meg néézd milyen jó lesz a kihangosítás stb..

Aztán amikor párat telcsiztünk menet közben, elismerte, hogy tényleg franya.. meg hogy nem néz ki rosszúl..(pláne,hogy csak 13-ba volt, mert a gyári elment egy 20as ért..)

Link to comment
Megosztás:

Amikor kérdezte, hogy miért nem jó, a mostani, akkor egyszerűen jól esett azt mondani, hogy mert most a 4-ből csak 3 hangszóró szól...de hogy magyarázzam meg neki hogy amúgy is csak elől fog szólni, meg a mélyláda...amikor most hátul is szól... :blush:

:D B) Ha meglesz a mélyláda, úgyse fogja hallani mi szól hátúl vagy mi nem ;)

Nah asszem gó meló, mert nem érek le 45 -re :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg Lanti...jó lenne ha ma beraknátok... :D úgy is péntek van...ott a hifis brigád...max nem áruld el nekik, hogy SAL... ;)

Csináljatok képeket.. aztán majd megy a zsarolás.. :blush: (bár azért is jó lenne, mert látnám mit szivtatok.. mivel...)

Nah mostmár tényleg futááás B)

Link to comment
Megosztás:

Amikor kérdezte, hogy miért nem jó, a mostani, akkor egyszerűen jól esett azt mondani, hogy mert most a 4-ből csak 3 hangszóró szól...de hogy magyarázzam meg neki hogy amúgy is csak elől fog szólni, meg a mélyláda...amikor most hátul is szól... B)

ha kell elöre tok neked adni ocsoért 2db 16os mac audiot ....

nekem volt régen a kalaptaroban a kedettban még most találtam meg a spájzban nemrég ...

a magas sugárzot azt mostis hasznalom az astrában

mondjuk ha elviszed nem baszlak 2x hátba ....

de adhat vagy 1000 ft is ... ugysem tudnam eladni normal összegért ... sztem ...

2003 ban volt 22e ft asszem

83dca463d2.jpg

Link to comment
Megosztás:

tényleg valaki akart 4ch erösitöt

nekem van egy majd HIC nyilatkozik mennyire jo vagy xar

bár a régi mac audiok jok voltak szerintem

valmivel 60e ft felett volt az ára 2003 ban

nekem a mac audio dynamic és a DLD láda ment erröl régen soha nem volt baja

késöbb az astrába már csak a láda

leiráson 4/2 ch van de muxik 3ch modban is van rajta kapcsolo

MacAttack4075.jpg

cc93f6a5fd2efeeamed.jpg

fdf5a4f54f6d7932med.jpg

Link to comment
Megosztás:

Why ?

Egy MTX első szettemet már javítani kellett..... B) Mondjuk megcsinálták rendesen, nem leégettem, csak peremcsere volt..... de rosszul esett akkor is, mert egy 60 rugós hangminőségre optimalizált szettről beszélünk. Nagyon jó volt az átvitele, csak 50Hz körül bukott meg. Viszonylag sokat állt dobozban (több, mint 3 évet) és azalatt elfáradt az eredeti butilgumi perem.

Link to comment
Megosztás:

Egy MTX első szettemet már javítani kellett..... B) Mondjuk megcsinálták rendesen, nem leégettem, csak peremcsere volt..... de rosszul esett akkor is, mert egy 60 rugós hangminőségre optimalizált szettről beszélünk. Nagyon jó volt az átvitele, csak 50Hz körül bukott meg. Viszonylag sokat állt dobozban (több, mint 3 évet) és azalatt elfáradt az eredeti butilgumi perem.

butilgumi az az ami most az MTX em nek is van nem ??

az mitol farad el ???

a mac audio is ami itt van 2003 as de nem gumi peremes mondjuk de semmi baja ...

azok a régi videoton hangszoro szélek szoktak idövel elporladni .....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.