Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Amúgy olyan 15-20e maxig lenne még olyan szett, ami bemenne astrába, és lenne lényeges különbség pl a SAL-okhoz képest?

(nagyon vonzó ez a 6-8 e forint egy full új szettre.)

JBL 165mm komponens szettje GT5 500C vagy GT5 650C (16ezer HUF az MM -ben), kiegyenlített szép hangzás, hosszútávon is hallgatható.

Ami még esetleg az a Blaupunkt 165mm komponens szettje GTC 172, még ólcsóbb az előbbitől is, szintén MM.

De akkor inkább JBL.. B)

Link to comment
Megosztás:

Bazi nagy az az erősítő, mindkettőről lelógott volna

Ne fárassz Norbi! Mit gondolsz, nekem a Focusban hol volt? Ott se nagyobb az ülés.....

Egyébként, ha felütöd az autohifibolt.hu APRÓ fejezetét, rögtön az első oldalon van egy Soundstream 45-ért..... Az is atom, persze nem is kisebb, mint a Sherwood. Meg a másik fele, hogy ennyiért pont odaadom a két MTX-et, ha kell (250x és 2150x) ;)

Viszont ugyanott, a 3. oldalon van egy Dragster DAB4110, potom 28 pénzért - az is jó erősítő. Annál is inkább, mivel nem árt tudni, hogy a Dragster erősítőket ugyanaz a cég csinálja, OEM gyártásban, aki a Steg és AudioSystem márkákat is.

Nem is beszélve az ugyanott található Harman Kardon CA470-esről.... ami ugyan 50 pénz, dehát H&K...... B)

Szóval van választék, csak győzzed!

Link to comment
Megosztás:

JBL 165mm komponens szettje GT5 500C vagy GT5 650C (16ezer HUF az MM -ben), kiegyenlített szép hangzás, hosszútávon is hallgatható.

Ami még esetleg az a Blaupunkt 165mm komponens szettje GTC 172, még ólcsóbb az előbbitől is, szintén MM.

De akkor inkább JBL.. ;)

Nem kell nekik....ennyi :blush: B)

Link to comment
Megosztás:

Én abszolút megértem Coupe-t, és sok mindenben osztom a véleményét, de az emberek nagy többségének nincsenek olyan igényei - illetve ez így nem is pontos, inkább úgy mondom, hogy az emberek többségének fogalma sincs, mik az igényei.

Arra jó a SAL, hogy valaki elinduljon egy úton. Megtetszik - aztán vagy kíváncsi lesz, hogy lehetne még jobb, vagy pedig megelégszik vele, és szélesen vigyorog. Mint ha az ember vesz egy komplett olcsó házimozi rendszert, mondjuk LG-t, kis szatelitekkel, meg egy passzív mélynyomóval, 6x100W (buhahaha), és először megnéz egy DVD-t. Lehasal, húúúúúdefacaaa, meg minden. Aztán vagy elkezd járni az agya, és egyre komolyabb házi hifit vesz, vagy használja évekig és elégedett vele. A nagy többség az utóbbi kategória.

Coupe már indulásnak jó rendszerrel kezdett - és a kíváncsisága győzött. B)

Link to comment
Megosztás:

Coupe már indulásnak jó rendszerrel kezdett - és a kíváncsisága győzött. B)

Semmi gondom a SAL márkával, bár szerintem az MNC is hasonló belépő lehet az autóhifi világába.

Viszont ha egy kicsit többet áldoz rá valaki szóba jöhet még a JBL, Sony, Hertz, esetleg Alpine.

Mindegyikből lehet komplett rendszert építeni, ráadásul nem is rosszat....... ;)

Link to comment
Megosztás:

Hic!

Van vmi normális négy csatornás erősítőd amelyet esetleg eladnál?

Egy pár hozzászólással előrébb olvastam, hogy lehet Téged kérdezni, ha valaki vásárlásba kezdene.... B)

Volt, de már mind elkelt.

Még egy darab kétcsatornás van szabadon ;)

Sűrűbben kell olvasgatni az "Eladó alkatrészek / Muzsika (Autóhifi)" rovatot... :D

De Carstylingon meg az Autohifibolt.hu Apró rovatában vannak jó darabok. Írtam előrébb is.

Vagy hát ugye eBay :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ha tudtam volna, hogy mész Piiista, akkor elvihetted volna a lóvét HIC-nek...

Még mindig nem döntöttem el, hogy melyik első szett legyen... B) de meghesszelem Lantiét, aztán lehet nem bonyolítom tovább a helyzetem...mert amikor mondtam Dettinek, hogy van 6 ropiért első szett...visszakérdezett, hogy oké, de minek.... :blush: ...szal lehet jobban járok, ha nem merülök bele jobban... :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha tudtam volna, hogy mész Piiista, akkor elvihetted volna a lóvét HIC-nek...

Még mindig nem döntöttem el, hogy melyik első szett legyen... B) de meghesszelem Lantiét, aztán lehet nem bonyolítom tovább a helyzetem...mert amikor mondtam Dettinek, hogy van 6 ropiért első szett...visszakérdezett, hogy oké, de minek.... :blush: ...szal lehet jobban járok, ha nem merülök bele jobban... :lol: ;)

egy turbos vekibe 6kért első szettet ugyan anti ezt nem gondolhatod komolyan??? :D :)

"...szal lehet jobban járok, ha nem merülök bele jobban..."

most fogod eladni a seatot, akkor meg mire vársz??? :P :P :P :D

Link to comment
Megosztás:

egy turbos vekibe 6kért első szettet ugyan anti ezt nem gondolhatod komolyan??? :D ;)

"...szal lehet jobban járok, ha nem merülök bele jobban..."

most fogod eladni a seatot, akkor meg mire vársz??? :lol: :) :blush: B)

Tudod, nekem kell rezsit is fizetnem.... :P szal a kötelező fizetnivalók az elsők, aztán ami marad el lehet baromkodni...vagyis abból is van tartalékképzés, és ami a felett marad, az mehet a baromságokra... :D

Link to comment
Megosztás:

Tudod, nekem kell rezsit is fizetnem.... :D szal a kötelező fizetnivalók az elsők, aztán ami marad el lehet baromkodni...vagyis abból is van tartalékképzés, és ami a felett marad, az mehet a baromságokra... :lol:

Detti biztos összebeszélt Anikóval..... ő szerencsére az autóhifibe nem szól bele, de bármi másba igen. Vettem egy picike SAL aktív ládát, nem volt sok (gondolhatod), de már jött is a "Minek az?"..... szóval most eladó (10k). B) Ki sem bontottam még, origi doboz.... ;)

A beépítés is pénzbe fog ám kerülni, csak anyagáron számolj 10-20k-t....

Mindenesetre ládát tudok adni amíg lesz valami más, ingyen. Az nem fog dobni a rezsin... :blush:

Aztán majd ha próbáltok pár ládát Istvánnal, és meglesz az igazi, akkor visszaadod.

Link to comment
Megosztás:

Detti biztos összebeszélt Anikóval..... ő szerencsére az autóhifibe nem szól bele, de bármi másba igen. Vettem egy picike SAL aktív ládát, nem volt sok (gondolhatod), de már jött is a "Minek az?"..... szóval most eladó (10k). B) Ki sem bontottam még, origi doboz.... ;)

A beépítés is pénzbe fog ám kerülni, csak anyagáron számolj 10-20k-t....

Mindenesetre ládát tudok adni amíg lesz valami más, ingyen. Az nem fog dobni a rezsin... :blush:

Aztán majd ha próbáltok pár ládát Istvánnal, és meglesz az igazi, akkor visszaadod.

hát igen...a felajánlást köszönöm...pont ezért nem akarom egyszerre elkapkodni...így hátha nem veszi észre... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.