Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

ne probaljunk már minden hulyeséget csinalni

egy sedanba sokkal másabb ahogy szol mint a te kombidban ... elöbb ki kell probalni hogy szol egy sedanba

aztan vasarolni

sokkal nehezebb jo nezét csinalni sedánba és még nehezebb cabrioba ....

Coupe azért mert neked a kocsidban jol szolt antiában nem biztos hogy fog szolni ugy vagy épp sehogy ....

Azért ne nézz már hülyének...ki kell probálni...ezt mondtam Antinak is.....nem a méret a lényeg,ezt is megtanultam pénteken....ráadásúl ennek olyan ládája van,amire nem is gondolnál :D Sok választás amúgy se nagyon van,mert a 25ös láda sem fér be hozzá :blush: B) Ennek meg elég lenne egy 25centi magas is,és oldalt lenne a sliccelt reflex nyilás(azt hiszem így hívják) ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ki kell probálni,de nekem az aksis azt mondta ez már nem fér be,mert nem tudod rácsunk a géptetőt.... B)

ezek után azt mondom hogy lehet nekem se fér be a banner ;)

Közben megnéztem még 1x Laciét...neki is 190 magas....de azért sok az az 1 centi....így mindenféleképpen azt mondom vásárlás elött be kell probálni.......

Link to comment
Megosztás:

De ott van a belső burkolat a motorháztetőn az csak tud alakulni kicsit B)

az enyém ekkora

Méret: 278*175*190

ez hosszabb vagyis a szélénél közelebb van a motorhaztetöhöz mint egy 260 hosszu 190 magas...

vagyis ez

Méret: 260*175*200 biztos befér mert ahol ez magasabb ott már több hely van ...

akkor lenne baj ha ugyan olyan hosszu lenne mint az enyém 1cm böven elfér de .... beprobalni semmiböl sem tart de nem félnék attol hogy nem fér el

Link to comment
Megosztás:

Mi van Anti Vekijével? Megnéztétek, mi fér be?

Már a lapos Ground Zero szettből nincs is.... elfogyott..... De a Hydrogen szett még van. Az jó kis darab. B) Meg van az Uranium SQ szett is, csak az nem ócsó, bár relatív majd féláron nem is drága.... ;) Bár annyiért már kvázi azt vesz Anti, amit akar.

Azt nem is írtam, hogy a Ground Zero raktársöprés eredményeképp a Competition Line 20 cm-es szubok is akciósak, darabja csak 9,5k most. (leírás elírva, ezek 20cm-es szubok) Szóval kevesebb, mint 20k-ból ebből már dupla ládát lehetne építeni Antinak... :blush: És ezek azért Competition Line, nem gagyi darabok....

Link to comment
Megosztás:

Mi van Anti Vekijével? Megnéztétek, mi fér be?

Már a lapos Ground Zero szettből nincs is.... elfogyott..... De a Hydrogen szett még van. Az jó kis darab. ;) Meg van az Uranium SQ szett is, csak az nem ócsó, bár relatív majd féláron nem is drága.... :blush: Bár annyiért már kvázi azt vesz Anti, amit akar.

Azt nem is írtam, hogy a Ground Zero raktársöprés eredményeképp a Competition Line 20 cm-es szubok is akciósak, darabja csak 9,5k most. (leírás elírva, ezek 20cm-es szubok) Szóval kevesebb, mint 20k-ból ebből már dupla ládát lehetne építeni Antinak... :) És ezek azért Competition Line, nem gagyi darabok....

Ejj.. kár,hogy volt némi lemaradásom a topikkal :D

Azt látom, hogy a nagyobbik tesóját favorizálod, de ez a tipus se lett volna rossz cucc ugye? Ahogy olvastam a topikot, egyre jobban hajlottam rá, hogy esetleg beruháznék egyre..

Jobb, mint mondjuk egy SAL (ez amúgy nagyon fos kategória? Jobb mint a gyári, vagy nem lényegesen, inkább +5e ft, és az már tényleg első szett?)

Vagy mint egy Mac audio Pro Flat 2.16 Bár ez meg már drágább is mint az általad írt Ground Zero.

A gyárinál gondolom azért még a SAL is jobban teljesítene..

Mert gondolom a sorrend, Gyári, SAL, aztán vagy a GZ, vagy a MacAudio.. egyéb ilyen flat cucc, ami bemegy az astrába, és mondjuk nem 20+ e forint? B)

Jaa.. és ne Coupe, Soniqe és a te szinteden nézzük, hanem inkább az Anti szintjén.. :P (vagy úgy, hogy "bevartzsebű Gsi-s" vagyok, akinek 5 évig elketyegett a gyári rendszer :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ejj.. kár,hogy volt némi lemaradásom a topikkal ;)

Azt látom, hogy a nagyobbik tesóját favorizálod, de ez a tipus se lett volna rossz cucc ugye? Ahogy olvastam a topikot, egyre jobban hajlottam rá, hogy esetleg beruháznék egyre..

Jobb, mint mondjuk egy SAL (ez amúgy nagyon fos kategória? Jobb mint a gyári, vagy nem lényegesen, inkább +5e ft, és az már tényleg első szett?)

Vagy mint egy Mac audio Pro Flat 2.16 Bár ez meg már drágább is mint az általad írt Ground Zero.

A gyárinál gondolom azért még a SAL is jobban teljesítene..

Mert gondolom a sorrend, Gyári, SAL, aztán vagy a GZ, vagy a MacAudio.. egyéb ilyen flat cucc, ami bemegy az astrába, és mondjuk nem 20+ e forint? B)

Jaa.. és ne Coupe, Soniqe és a te szinteden nézzük, hanem inkább az Anti szintjén.. :D (vagy úgy, hogy "bevartzsebű Gsi-s" vagyok, akinek 5 évig elketyegett a gyári rendszer :blush:

Olcsóbb, alacsonyabb árfekvésű rendszert is lehet jól megépíteni és jól is szólhat. A lényeg szinergikus rendszert építs, azaz meglegyen az egyensúly a komponensek között.

A Mac Audio -t javaslom, belépő - kezdő rendszerhez nagyon jó vétel és tud hangosan is muzsikálni, hosszútávon is hallgatható elfogadható hang jellemzi.

Olcsóbbak közül javaslom még a JBL -t, tizenhatezer egynéhányszázért már van első szettje, az erősítői és a ládái is megtalálhatók az olcsóbb kategóriákban.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ejj.. kár,hogy volt némi lemaradásom a topikkal ;)

Azt látom, hogy a nagyobbik tesóját favorizálod, de ez a tipus se lett volna rossz cucc ugye? Ahogy olvastam a topikot, egyre jobban hajlottam rá, hogy esetleg beruháznék egyre..

Jobb, mint mondjuk egy SAL (ez amúgy nagyon fos kategória? Jobb mint a gyári, vagy nem lényegesen, inkább +5e ft, és az már tényleg első szett?)

Vagy mint egy Mac audio Pro Flat 2.16 Bár ez meg már drágább is mint az általad írt Ground Zero.

A gyárinál gondolom azért még a SAL is jobban teljesítene..

Mert gondolom a sorrend, Gyári, SAL, aztán vagy a GZ, vagy a MacAudio.. egyéb ilyen flat cucc, ami bemegy az astrába, és mondjuk nem 20+ e forint? B)

Jaa.. és ne Coupe, Soniqe és a te szinteden nézzük, hanem inkább az Anti szintjén.. :D (vagy úgy, hogy "bevartzsebű Gsi-s" vagyok, akinek 5 évig elketyegett a gyári rendszer :blush:

Hát igen, a GZRF szettel elment a busz...... nagyon olcsó volt annyiért, gyakorlatilag kevesebb, mint féláron. Szóval nem kell csodálkozni, hogy szétkapkodták.

Szerény véleményem szerint a GZ amúgy általában jobb, mint a MacAudio - persze itt is vannak fokozatok, úgyhogy nehéz ilyet egy-az-egyben leírni. De a ProFlat 2.16 sem rossz egyáltalán, nyugodtan vehetsz ilyet, 100% sokkal jobb lesz, mint a gyári.

Sajna az 55mm feletti beépítési mélységű szetteknél az Astra F nem partner. Vagy max. barkácsolással.

A gyárinál amúgy a SAL is sokkal jobb, pedig a SAL lapos szettjétől nem voltam elájulva. Az most egyébként 16k hivatalosan, de megsúgom, ha kell 8000-ért tudok hozni.... Azt az AHP szettet, amit linkeltél, meg 5000-ért.....

Viszont a WRC szettet is tudom hozni 6000-ért, 56mm mélységű, meg lehet próbálni, nem rossz darab. Csak ennél is, meg az AHP-nél is a mágnes mérete lehet ciki, szóval lehet, hogy kis barkács becsúszik. Mindenesetre ezeknél nem megoldhatatlan a beszerelés.

Szóval, ha a bevarrtzsebű klubtagoknak kell valami, akkor érdemes megkérdezni... :lol:

Szerintem én nem Coupe és Sonique szintjén művelem az ipart, bár jó lenne, de az anyagi lehetőségek nálam jóval behatároltabbak (család). Másrészt, nem is kell, hogy mindenki autóhifire költse az összes pénzét, de úgy gondolom, hogy kis befektetéssel, lépésenként is a gyárinál nagyságrendekkel élvezhetőbb rendszert lehet építeni, amibe mindenkinek érdemes lenne belekóstolni - a hifivel magadnak nyújtasz többet, míg pl. az optikai tuninggal igazából másoknak mutatsz valamit.....

Link to comment
Megosztás:

Viszont a WRC szettet is tudom hozni 6000-ért, 56mm mélységű, meg lehet próbálni, nem rossz darab. Csak ennél is, meg az AHP-nél is a mágnes mérete lehet ciki, szóval lehet, hogy kis barkács becsúszik. Mindenesetre ezeknél nem megoldhatatlan a beszerelés.

hat mint 6? B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.