Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Anti!

A vekibe? B)

Üvegszálas kárpitozott hangszórókiemelő idomok. Az első 16,5 cm-es hangszóróhoz készült.Hozzátartozik a kesztyűtartó zseb is,szintén kárpitozva.

A hátsók 20cm-es kör alakú hanszóróhoz készültek.Adom hozzá a kalaptartót is(sedanhoz).

ANTI! Ezt meg KELL venni!!!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a hátsót ott is lehet hagyni nyugodtan. Az ajtópanel viszont zsír!

Bár, ha belegondolok, lehet, hogy 2 db 20-as méllyel egész jó szubot lehetne csinálni, láda nélkül....

De ez elég kísérletezős, és 8000-ért már lehet kapni üres ládát is.....

Link to comment
Megosztás:

Bár, ha belegondolok, lehet, hogy 2 db 20-as méllyel egész jó szubot lehetne csinálni, láda nélkül....

De ez elég kísérletezős, és 8000-ért már lehet kapni üres ládát is.....

Nem lesz egyszerű,mert a 30as ládám nem fér el a vectra csomijába ;) Vagyis bele fér csak nem lehet hátra tolni.Szerintem 25öst kellene vennie B)

Az ajtó hangszórókra rákérdeztem,de még nem jött válasz :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nem lesz egyszerű,mert a 30as ládám nem fér el a vectra csomijába ;) Vagyis bele fér csak nem lehet hátra tolni.Szerintem 25öst kellene vennie B)

Az ajtó hangszórókra rákérdeztem,de még nem jött válasz :blush:

Miért nem csináltok méretre 1et??? milyen nyomó,hány liter kell neki??reflex?

Link to comment
Megosztás:

Mindenképp kell nekem az a kiemelőkeret??? Mert mire feljut hozzám már nem is olyan olcsó...

amúgy meg jobban szeretném, ha gyári design megmaradna...nem azért mert olyan szép...csak úgy mégis... B) meg ha nem kell feltétlenül nem költenék felesleges motyókra...

nemtudom A Vekiben mekkora hangszoró van gyári helyen,valszeg 16os csak valami kaki mágnessel,ha érdekel szép megoldás,tudok benne segíteni!

Link to comment
Megosztás:

ez volt ami a tiedben is bekerült pénteken???

Nem fogja ezt szétküldeni az erőlködő??? Mert ha valamit csavargatni lehet... :D B) ;)

Ha Én 800W hajtottam,és nem lett semmi baja,akkor Te se fogod széthajtani :) :lol: ...A srácot megkérjük és tervez hozzá egy ládát :P És olcsó is......de bitang nagyot szól :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ha Én 800W hajtottam,és nem lett semmi baja,akkor Te se fogod széthajtani :blush: ;) ...A srácot megkérjük és tervez hozzá egy ládát :D És olcsó is......de bitang nagyot szól B)

ne probaljunk már minden hulyeséget csinalni

egy sedanba sokkal másabb ahogy szol mint a te kombidban ... elöbb ki kell probalni hogy szol egy sedanba

aztan vasarolni

sokkal nehezebb jo nezét csinalni sedánba és még nehezebb cabrioba ....

Coupe azért mert neked a kocsidban jol szolt antiában nem biztos hogy fog szolni ugy vagy épp sehogy ....

Link to comment
Megosztás:

Majd úgy is az lesz a sorrend, hogy ha elhozom Hictől az erősítőt, meg megveszem hozzá a kábeleket meg első szettet amit mondtok, akkor ha kicsit jobb idő lesz bekábelezzük...a hátsó hangszórókat kiszedjük, és akkor a lukakon azért tud jönni némi hang...aztán akkor már lehet próbálgatni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.