Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ez a turbóval sincs másképp...ha ésszel csinálod nem lehet gond...de mi nem ésszel csináljuk... B)

ott a pont

a 2 dolog ugyan az ..

egyesek a KiloWattokat zenében masok teljesitményben mérik .. és hajszolják....és mind2 beteges :blush:

Coupe már csak azt várom mikor fog megjelenni az elsö valamilyen autohifi versenyen ... :D

ugyis azt mondja ö soha azt jövöhéten meg ö lessz az elsö .. ;)

Link to comment
Megosztás:

ott a pont

a 2 dolog ugyan az ..

egyesek a KiloWattokat zenében masok teljesitményben mérik .. és hajszolják....és mind2 beteges :lol:

Coupe már csak azt várom mikor fog megjelenni az elsö valamilyen autohifi versenyen ... :)

ugyis azt mondja ö soha azt jövöhéten meg ö lessz az elsö .. :D

B) ;) :blush:

Viszont ha a turbó + watt betegséget nézzük, akkor te vagy messze a legbetegebb... :P

Link to comment
Megosztás:

ott a pont

a 2 dolog ugyan az ..

egyesek a KiloWattokat zenében masok teljesitményben mérik .. és hajszolják....és mind2 beteges :blush:

Coupe már csak azt várom mikor fog megjelenni az elsö valamilyen autohifi versenyen ... :D

ugyis azt mondja ö soha azt jövöhéten meg ö lessz az elsö .. ;)

A versenyzésnek semmi értelme,a lényeg hogy nekem jó legyen...És ha beszálok egy másik kocsiba akkor ne azt érezzem hogy lehugyozom az enyémet,mert annyira szar......:Ez a cél és semmi más.A versenyzéshez nagyon kevesek vagyunk,mind nyomásban,mind minőségben :lol:

Nem tudom ki ült már olyan kocsiba,amiben tényleg van szinpadkép,és meg lehet határozni hogy a müszerfal közepétől hány centire fúják meg a trombitát,vagy hol ül a dobos....Én ültem,nagy élmény,de rengeteg pénz és rengeteg tesztelés......És rengeteg szívás....Ezekhez képest sehol nem vagyunk,és nem is leszünk.Ha van lehetőségetek ilyet meghallgatni,akkor nem szabad kihagyni :) B)

Link to comment
Megosztás:

Bazzeg HIC ez a csirke tisztára megörjit ahogy ott denszel mindig az Anti koma jut rola eszembe ha iszik és táncol :blush:

Újítanom kellett.......

Kicsit fapados, mert az origi 127k, és a fórum motor csak 50k-ig enged, így butítottam....

Tiszta Travolta, nem? B) ;)

Link to comment
Megosztás:

A versenyzésnek semmi értelme,a lényeg hogy nekem jó legyen...

...

Ott a pont. Engem az sem zavar, ha másnak jobban szól. A lényeg, hogy amikor utazom és hallgatom, akkor meglegyen az az érzés, amit keresek.

Pl. Chicane - Almost There - számánál rázzon ki a hideg, ahogy jön föl a ne mán..... meg tapsolni legyen kedvem a koncertfelvételen.... meg ilyesmik.

Link to comment
Megosztás:

Egyszer ültessetek már be egy ilyen bitang autóba...hátha megértem, hogy miért feeling ez...

Szerintem nem biztos, hogy olyan nagy különbséget fogsz érezni Coupe mostani hifije, meg egy "bitang" között.... B)

Legalábbis nem akkorát, ami az árcédulán látható számokkal indokolható.

Ahhoz már bizonyos fokú elhivatottság (fanatizmus) is kell.

Link to comment
Megosztás:

A versenyzésnek semmi értelme,a lényeg hogy nekem jó legyen...És ha beszálok egy másik kocsiba akkor ne azt érezzem hogy lehugyozom az enyémet,mert annyira szar......:Ez a cél és semmi más.A versenyzéshez nagyon kevesek vagyunk,mind nyomásban,mind minőségben ;)

Nem tudom ki ült már olyan kocsiba,amiben tényleg van szinpadkép,és meg lehet határozni hogy a müszerfal közepétől hány centire fúják meg a trombitát,vagy hol ül a dobos....Én ültem,nagy élmény,de rengeteg pénz és rengeteg tesztelés......És rengeteg szívás....Ezekhez képest sehol nem vagyunk,és nem is leszünk.Ha van lehetőségetek ilyet meghallgatni,akkor nem szabad kihagyni :blush: B)

én hallgattam már ilyen rendszert de az HOME és nem car és oda nem is raknék ilyet

az meg hogy ki honnan fujja a trombitát már csak baromság egyben kell szépen szolnia és nem kiemelkedni

a lényeg a részletesség hogy minden kihallatszodjon de nem ez a szimpadkép álom kergetés ami baromság ... és az ugy már egy

DIGITALIZÁT DSP vel tele tömött rendszer mert mashogy nem megoldhato .... az meg már nem eredeti zene ....

csöves erösitö egy szép nagy szoba hozza valao alig 600-800e ft os hangfalak és mar csodát is hallhatsz ..

nekem ez a kollégámnál megadatott ... ugyanis hangmérnök ...és nem normalis

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem biztos, hogy olyan nagy különbséget fogsz érezni Coupe mostani hifije, meg egy "bitang" között.... B)

Legalábbis nem akkorát, ami az árcédulán látható számokkal indokolható.

Ahhoz már bizonyos fokú elhivatottság (fanatizmus) is kell.

Rengeteg különbség van :D ;) Messze a legjobban az adja vissza az igazi zenét....De biztos hogy a kasszánál lévő összeg 3x akkora mint az enyém :blush: Arról nem beszélve hogy mennyit kellett költeni a kísérletekre hogy olyan legyen......

Link to comment
Megosztás:

Egyszer ültessetek már be egy ilyen bitang autóba...hátha megértem, hogy miért feeling ez...

nem kell ahhoz olyan überbitang auto..hallgass meg valamit a mostani cuccon azután ülj be akár a hic akár a coupe autójába és ugyanazt hallgatva meg fogsz döbbenni a különbségen

hic velem a daft punk-al b@szott igy ki :lol B)

Link to comment
Megosztás:

Akcijó van, így ha valakit érdekel, a következő cuccokat tudok szerezni olcsóbban. (bontatlan, új)

- GZUC 16SQ hangszórószett, 80k helyett 48k.... (ez kifejezetten hangminőségre optimalizált szett, sajna Astra F-be nem fér be....)

- GZHC 165X hangszórószett, 40k helyett 26k... (ez nagyon jó szett, Astra F-be nem fér be)

- GZTC 2165T dupla hangszórós szett, 38k helyett 25k.... (ez iszonyatot szól, de ajtópanel kell neki, mert két pár 16-os hangszóróval van)

- GZRC 165FX hangszórószett, 18k helyett 15k... (ez Astra F kompatibilis!!!)

- GZRA 4200MkII erősítő - 47k helyett 29k... (4x70W RMS, jó erősítő)

- GZRW 10 S-AL szub - 26k helyett 16k... (400W RMS, Xmax 12mm, nagy SPL)

Csak akkor, ha valakit komolyan érdekel, mert ennyi pénzt nem szeretnék befektetni most. Gondolom ilyen árak mellett kirobbantják a készletet elég hamar, szóval nem tudom garantálni, hogy minden van, de ha tényleg kell, akkor megpróbálok foglalni.

Direkt csak ide írok be, mert az adok/veszek rovatot látják külsősök, és nem akarok alászaladni valami kamu vásárlásnak.

Link to comment
Megosztás:

Akcijó van, így ha valakit érdekel, a következő cuccokat tudok szerezni olcsóbban. (bontatlan, új)

- GZUC 16SQ hangszórószett, 80k helyett 48k.... (ez kifejezetten hangminőségre optimalizált szett, sajna Astra F-be nem fér be....)

- GZHC 165X hangszórószett, 40k helyett 26k... (ez nagyon jó szett, Astra F-be nem fér be)

- GZTC 2165T dupla hangszórós szett, 38k helyett 25k.... (ez iszonyatot szól, de ajtópanel kell neki, mert két pár 16-os hangszóróval van)

- GZRC 165FX hangszórószett, 18k helyett 15k... (ez Astra F kompatibilis!!!)

- GZRA 4200MkII erősítő - 47k helyett 29k... (4x70W RMS, jó erősítő)

- GZRW 10 S-AL szub - 26k helyett 16k... (400W RMS, Xmax 12mm, nagy SPL)

Csak akkor, ha valakit komolyan érdekel, mert ennyi pénzt nem szeretnék befektetni most. Gondolom ilyen árak mellett kirobbantják a készletet elég hamar, szóval nem tudom garantálni, hogy minden van, de ha tényleg kell, akkor megpróbálok foglalni.

Direkt csak ide írok be, mert az adok/veszek rovatot látják külsősök, és nem akarok alászaladni valami kamu vásárlásnak.

A Vecibe kéne valami jó első szett...de fingom sincs, hogy mekkora fér be...mondjuk a hátsókat is lecserélném, mert jelen esetben a konfig úgy áll össze, hogy van a JVC amit megvettem fejegység, aztán a többi az kopp gyári... B)

Link to comment
Megosztás:

A Vecibe kéne valami jó első szett...de fingom sincs, hogy mekkora fér be...mondjuk a hátsókat is lecserélném, mert jelen esetben a konfig úgy áll össze, hogy van a JVC amit megvettem fejegység, aztán a többi az kopp gyári... B)

Hátra mélyláda kell nem hangszóró :blush: ;)

Link to comment
Megosztás:

A Vecibe kéne valami jó első szett...de fingom sincs, hogy mekkora fér be...mondjuk a hátsókat is lecserélném, mert jelen esetben a konfig úgy áll össze, hogy van a JVC amit megvettem fejegység, aztán a többi az kopp gyári... ;)

Az a GZRC szett belemegy gond nélkül.... de szerintem bemegy a nagyobb mélységű is. Viszont ez most olcsó!!! A GZ fapad széria (Titanium MK2) szettje kerül ennyibe, de az nem ilyen jó.

Hátra meg lehet 13-as koax, pl. a fenti szetthez illő GZRF 52X, ami 12k (nem akcijós) viszont ha még van, akkor a GZHF 552-t akciósan 16k helyett 10k-ért tudom hozni. De a legolcsóbb a GZTF 130Mk2 lenne, 7390-ért. - Hátra úgyse kell hangszóró, kérdezd Coupe-t.... B)

Link to comment
Megosztás:

Hátra mélyláda kell nem hangszóró :blush: ;)

Most az akciós cuccokból 100k alatt ki lehetne hozni egy tisztességes hifit Antinak!!!!!

Hangszóró: - GZHC165X - 26k, GZRA 4200XII - 29k, és még marad pénz szubra, kábelre bőven.... B)

Link to comment
Megosztás:

Most az akciós cuccokból 100k alatt ki lehetne hozni egy tisztességes hifit Antinak!!!!!

Hangszóró: - GZHC165X - 26k, GZRA 4200XII - 29k, és még marad pénz szubra, kábelre bőven.... :D

De csak akkor ha itt meg is áll....és nem bolondul bele mint Én B) ;) :blush:

Link to comment
Megosztás:

De csak akkor ha itt meg is áll....és nem bolondul bele mint Én B) ;) :blush:

Szerintem el se jut idáig.....

Amúgy igazából, ha nem kellenek új cuccok, és SPAREN van, akkor tuti kijön:

- GZHC 165X - 26k (Ez k...a jó hangszórószett.....)

- Van ugye egy Sherwood A100x4 - Antinak odaadom ócsóé - 22k

- Van ugye egy Ground Zero 38-asom, ugye, szinte új, talán 10 órát ment - 18k

- Van ugye egy jó SAL kondi eladó (ma csavart javítottam) - 8k

- Kábelek, szerelési anyagok, stb. max. 20k

Az összesen 94k. De ennél szerintem megáll kevesebbe. És ez kemény lenne.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem el se jut idáig.....

Amúgy igazából, ha nem kellenek új cuccok, és SPAREN van, akkor tuti kijön:

- GZHC 165X - 26k (Ez k...a jó hangszórószett.....)

- Van ugye egy Sherwood A100x4 - Antinak odaadom ócsóé - 22k

- Van ugye egy Ground Zero 38-asom, ugye, szinte új, talán 10 órát ment - 18k

- Van ugye egy jó SAL kondi eladó (ma csavart javítottam) - 8k

- Kábelek, szerelési anyagok, stb. max. 20k

Az összesen 96k. De ennél szerintem megáll kevesebbe. És ez kemény lenne.

Várjál,mert a kondi kell nekem....Azt oda igértem a testvéremnek :D El ne add B) ;) :blush:

Link to comment
Megosztás:

Az a GZRC szett belemegy gond nélkül.... de szerintem bemegy a nagyobb mélységű is. Viszont ez most olcsó!!! A GZ fapad széria (Titanium MK2) szettje kerül ennyibe, de az nem ilyen jó.

Hátra meg lehet 13-as koax, pl. a fenti szetthez illő GZRF 52X, ami 12k (nem akcijós) viszont ha még van, akkor a GZHF 552-t akciósan 16k helyett 10k-ért tudom hozni. De a legolcsóbb a GZTF 130Mk2 lenne, 7390-ért. - Hátra úgyse kell hangszóró, kérdezd Coupe-t.... B)

Hát ott a luk...szal valami kell oda...

Na holnap megnézetem Istvánnal, hogy hova mi fér el ezek közül...aztán valami kell, mert hangos a kipu...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.