Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Ha minden jól megy akkor holnap kiköltözik a massive P500 meg a két PW12 stg II...Ezt vissza veszi a Surányi...És veszek helyette egy AudioSystem Krypton 12"....... ;)

Az Én kocsimban nem szól jól a massive,ha kinyitottam az ajtót,akkor megduplázodott a mély.......Azért még nem akarom elkiabálni,de ha minden jól megy akkor ez lesz a jövő :blush: Csak február közepéig kell kihúzni,mert akkora lesz meg az AS.

A két zárt ládát viszont bebukom B)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ha minden jól megy akkor holnap kiköltözik a massive P500 meg a két PW12 stg II...Ezt vissza veszi a Surányi...És veszek helyette egy AudioSystem Krypton 12"....... ;)

Az Én kocsimban nem szól jól a massive,ha kinyitottam az ajtót,akkor megduplázodott a mély.......Azért még nem akarom elkiabálni,de ha minden jól megy akkor ez lesz a jövő :blush: Csak február közepéig kell kihúzni,mert akkora lesz meg az AS.

A két zárt ládát viszont bebukom B)

Az egyiket majd megnézném, tudod, hogy variálok mostanában az MTX-el..... :D

És akkor lehet, hogy mégse bukod be....

Link to comment
Megosztás:

32-34L körül van.......reflex láda lesz

REFLEX .............................. :) B) :D :D :P :P :lol: :blush: ;)

ennyi smile volt hirtelen elérhetö

igazodjon ki rajtad a tudod kicsoda ...

amikor beszéltünk ma mondhattad volna ....

kölcsön adhatnad a zart ladikot hogy kiprobaljam .. milyen ..

Link to comment
Megosztás:

REFLEX .............................. :) B) :D :D :P :P :lol: :blush: ;)

ennyi smile volt hirtelen elérhetö

igazodjon ki rajtad a tudod kicsoda ...

amikor beszéltünk ma mondhattad volna ....

kölcsön adhatnad a zart ladikot hogy kiprobaljam .. milyen ..

Ha holnap vissza vesznek mindent akkor oda adom kipróbálni.....Az AS krypton reflexbe szól nagyot......tegnap kiprobáltuk.Zártba se rossz,de reflexben az igazi,és így is nagyon gyors.Amikor hívtál még nem tudtam erről semmit :P

Link to comment
Megosztás:

Ha holnap vissza vesznek mindent akkor oda adom kipróbálni.....Az AS krypton reflexbe szól nagyot......tegnap kiprobáltuk.Zártba se rossz,de reflexben az igazi,és így is nagyon gyors.Amikor hívtál még nem tudtam erről semmit :D

elvesztem teljesen ... de végleg abban hogy megértsem mikor mit akarsz ;)

B) :lol: :blush:

én gyari reflex ladikot akartam rendelni az MTX hez de 110-140 euro + szallitas az üres ladiko ...

még kiderül mi lessz ...

az mtx is is reflexben szol nagyobbat de nincs összehasonlitásom milyen lehet zartban

SZERK:

most nezem a mély amit irtal 1kw nem lessz az sok .. nekem az 500is falat bont ....

és ahoz nem lessz kevés az erölködö amit veszel .....?????

ennek a subnak nagyon jo az érzékenysége elvileg bár rendes specifikáciot nem találtam hozza ....

valami 95db csak nem tom ez single vagy dual tekercses .. az enyém 92db érzékenységü...

nálad végülis elfét a puttonyban

de jo nagy ládikoja van 60liter

Krypton12BR.jpg

szal érzékenység szerint elvileg nem kell neki akkora erölködö és jol fog szolni ... de februárig kell várni ajaj ajajajjajaj

Link to comment
Megosztás:

elvesztem teljesen ... de végleg abban hogy megértsem mikor mit akarsz

én gyari reflex ladikot akartam rendelni az MTX hez de 110-140 euro + szallitas az üres ladiko ...

még kiderül mi lessz ...

az mtx is is reflexben szol nagyobbat de nincs összehasonlitásom milyen lehet zartban

SZERK:

most nezem a mély amit irtal 1kw nem lessz az sok .. nekem az 500is falat bont ....

és ahoz nem lessz kevés az erölködö amit veszel .....?????

Pedig nem olyan nehéz megérteni...Jó a massive sub,csak nem az én kocsimba....sedan hondába akkorát szólt hogy valami hihetettlen.de bemásolom amit a CS-re írtam hátha valaki tudja a megoldást rá...de mivel vissza veszik így nem kell megoldás.

" Van 2db massive pw12es sub a kocsimban,egy massive P500as erősítővel zárt ládában (1 ohmra kötve).A ládát ehhez a subhoz vettem itt a Surányinál.Az első problémám az,hogy ha kinyitom az ajtót,a mély megduplázodik......

A következő problémám az,hogy ezt a subot átraktuk egy sedan autóba(nekem kombi van) és meghajtottuk egy Steg qm 310.2 erősítővel 4 ohmon...Itt kegyetlen nagyot szólt ezzel az erősítővel.......Gondoltuk átrakjuk a steg erősítőt az én kocsimba is,de szinte semmit nem változott,4 ohmon alig szólt valamit :blush: A mély ismét változik ha kinyitom az ajtót.....Úgyanezt a subot beraktuk egy reflex ládába,de semmi változás...Ismét nincs mély 4ohmon.Majd beraktunk egy audio system Krypton 12 reflex ládában.....Na ez elég nagyot szólt B)))))))).Majd probából bekötöttük az AS-t massive P500al,az eredmény meglepő de akkor is jól szólt 4 ohmon,pedig az erősítő jó ha 160W tud ;)))))

A kérdésem az lenne hogy mi legyen?Mi a mgoldás,hogy a massive jól szóljon nálam,úgy mint a sedan autóban......vagy kellene másik sub?

Mielött bárki írná hogy ezért kell több subot kiprobálni a saját kocsiban,Én kiprobáltam,és akkor nagyon tetszet......de közben változtam és okosodtam...Az egész cucc kb 1 hónapos.....de már sajnos régebben megvásároltam :D Így az sincs hogy benne lenne a 30 napban :lol:

Remélem tudtok segíteni,mert kicsit el vagyok keseredve......"

A srácnak elöször zártban volt a krypton,most reflegben van...és nagyon komolyat szól...ezért nem kisérletezek a zárttal,mert refleg az tutti,és az enyémba is jól szólt.....Az az erősítő pont jó lesz ehhez a mélyhez,nem lesz kevés,mert a hondába is ezzel volt hajtva elötte.....

Ha minden igaz akkor a felállás a következő lesz.A massive magasat egy Audio system F2-130al fogom hajtani,a massive mélyközepet az audison VR209el,a mélyet meg az F-500al...Jónak kell lennie :) Kell majd 35ös táp még,de azt szereznek még az erősítőhöz olcsón :P

Ládát,meg majd az egyik DB kupás sráccal megcsináltatom.....Szerintem ők értenek ehhez a legjobban.

Link to comment
Megosztás:

Ennek a mélynek nem az a lényege hogy b@sszad neki,hanem az hogy ekkora teljesítménnyel is iszonyat pontos,és nagyon szép hangja van......simán vissza lehet venni ha sok lesz :blush: B) De legalább ha olyanom van akkor szépen zenél,ha meg kell akkor falat bont ;)

Link to comment
Megosztás:

...és akkor én vagyok a beteg... :) :P

okés legyen...de Ti is azok vagytok... B) ;)

Ez így van.... :blush:

Én csak kicsiben csinálom ezt, de Coupe-t elkapta a gépszíj. Veszélyes üzem.... :D

Ma vettem egy Helix HXA 20-ast, hátha Zoli eladja az E10-est nekem, és akkor majd milyen jó lesz. Ha nem, akkor eladó lesz az is.... :D :lol:

Coupe: HXA20 adatok: THD 0.009%, TIM 0.016% !!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Ez így van.... B)

Én csak kicsiben csinálom ezt, de Coupe-t elkapta a gépszíj. Veszélyes üzem.... :D

Ma vettem egy Helix HXA 20-ast, hátha Zoli eladja az E10-est nekem, és akkor majd milyen jó lesz. Ha nem, akkor eladó lesz az is.... ;) :blush:

Coupe: HXA20 adatok: THD 0.009%, TIM 0.016% !!!!!!!!!

El nem kapta,csak zavart hogy veszek valamit x ért,az Én kocsimba......de nem az én kocsimba való.Csak ezzel volt a gond.Mert a hondába tényleg kegyetlenűl szólt.....de ennél a subnál nincs feljebb zenére......tehát ez fix lesz évekig :D :lol: :) :P Már minden megvan.Holnap vissza viszem a mssive cuucokat.Az f500ast,meg az f130as pnteken így is úgy is megvettem volna.Mert a kettő együtt elég jó áron van.Kell még egy 35ös táp pluszban.Meg a zajcsillapítás.

Link to comment
Megosztás:

hát igen...lassan egy jó turbó ára...és ráadásul ugyan annyit kell bejáratni... B)

Ez még így is messze van egy jó turbó árától ;) :blush: De ebbe is bele lehet bolondulni...Azzal a különbséggel,ha ésszel használod,ami nem olyan nehéz mint egy turbós autónál.Akkor több éven keresztül hiba nélkül kiszolgál :D

Link to comment
Megosztás:

Ez még így is messze van egy jó turbó árától ;) :blush: De ebbe is bele lehet bolondulni...Azzal a különbséggel,ha ésszel használod,ami nem olyan nehéz mint egy turbós autónál.Akkor több éven keresztül hiba nélkül kiszolgál :D

jah...elég ha beül valaki aztán kicsit feltekeri a hangerőt...aztán hopppp.... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.