Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

persze hogy nem csak 1ohmr lehet kötni de .. lehet még 4 re oszt annyi ha egy csatirol hajtod ha 2 külön

akkor meg vagy 2ohm vagy 8ohm

tom már mit akarsz 2 ohmon hasznalni de akkor 4 ládád lessz B) hihi

Biztos hogy nem lesz rossz 4ohmon se.......de kettön biztos nem lesz kevés....Így is szinte negyedig vissza van tekerve a massive-on az érzékenység,mert nagyon sok volt a mély.....Meg a fejegségen is le van tekerve......1ohm hangnyomásra lett kitalálva,nem zenélésre ;)

Link to comment
Megosztás:

Én ahhoz egy 20ast vennék minimum...így benne van a fejlesztés lehetősége is......Nekem is 35ös kellett volna,így húzhatok be majd azt is.....ezért mondom hogy nem szabad alúl méretezni :lol: de lehet jobban jársz ha nem szettet veszel,hanem mindent külön külön.......

ÁÁÁÁÁÁÁ!!! AZ IGAZSÁG PILLANATA!!!!!!

Mit is mondott az öreg Hic bácsi, milyen kábelt húzz be, anno?! :) B) ;) :blush:

Távirányító rendben, karcmentes, rendben leszállítva. 30-án utaltam, 2-án feladta, ma megjött. Ennél gyorsabban nem megy. Összegzés: +

Audio System erősítők mind 1 ohm stabilak, de ez hídban 2 ohmot jelent. Lehet, hogy megy 1 ohmon is, csak nem lesz örökéletű.... :P

Egyébként nagyon jó erősítők szvsz.

Én már nem fogok variálni sokat. DLS Reference gyönyörűen viszi a szettemet, esetleg szubra beújítom Zolitól a Helixet, de végülis az MTX is f...a a Kicker ládával.... :D

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁÁÁ!!! AZ IGAZSÁG PILLANATA!!!!!!

Mit is mondott az öreg Hic bácsi, milyen kábelt húzz be, anno?! :) B) ;) :blush:

Távirányító rendben, karcmentes, rendben leszállítva. 30-án utaltam, 2-án feladta, ma megjött. Ennél gyorsabban nem megy. Összegzés: +

Audio System erősítők mind 1 ohm stabilak, de ez hídban 2 ohmot jelent. Lehet, hogy megy 1 ohmon is, csak nem lesz örökéletű.... :P

Egyébként nagyon jó erősítők szvsz.

Én már nem fogok variálni sokat. DLS Reference gyönyörűen viszi a szettemet, esetleg szubra beújítom Zolitól a Helixet, de végülis az MTX is f...a a Kicker ládával.... :D

Akkor nyomok egy + az eladónak......

Tápkábelből egy 35ös kevés lett volna,3 erősítőhőz....Így pont jó lesz a 21es ketté osztva,a 35ös meg a mélynek,vagy fordítva........Ezt még nem tudom pontosan :lol:

Link to comment
Megosztás:

ugy nezem be kattantál ..... :D

Nem..csak kezdem érteni,mi jó és mi nem...A kondi az nem jó......legalábbis ez a kategória nem ;) Vagyis jó,de addig,míg nincs egy jó aksid,meg esetleg kiméli is azt...de majd ezt is letesztelem :blush: Ha lehet hallani a különbséget,kondival és nélküle,akkor az a megoldás marad,aminél szebb a hangja B)

Link to comment
Megosztás:

Nem..csak kezdem érteni,mi jó és mi nem...A kondi az nem jó......legalábbis ez a kategória nem ;) Vagyis jó,de addig,míg nincs egy jó aksid,meg esetleg kiméli is azt...de majd ezt is letesztelem :blush: Ha lehet hallani a különbséget,kondival és nélküle,akkor az a megoldás marad,aminél szebb a hangja B)

a kondi biztos hogy kell sztem mert nem gyorsabb egy aksi nála

nekem viszonylag jo akksim van exide str drágábbat biztos nem veszek

Link to comment
Megosztás:

a kondi biztos hogy kell sztem mert nem gyorsabb egy aksi nála

nekem viszonylag jo akksim van exide str drágábbat biztos nem veszek

Akkor nézd meg egy komolyabb basszusnál,mennyire megy le a töltés mutató...Láthatod hogy a következő mélyre már közel sem akkora fesz.jut..és mivel folyamatosan jönnek a basszusok,így nem igazán tud vissza tölteni.....Egy aksi ennél lényegesen gyorsabb tud lenni......Vagy lehet venni olcsón használt aksikat,amiket kifejezetten a csomagtartóban használnak...ezzel ki lehet váltani a kondi szerepét,és még annyiba se kerül,ha szerencséd van B)

Link to comment
Megosztás:

Akkor nézd meg egy komolyabb basszusnál,mennyire megy le a töltés mutató...Láthatod hogy a következő mélyre már közel sem akkora fesz.jut..és mivel folyamatosan jönnek a basszusok,így nem igazán tud vissza tölteni.....Egy aksi ennél lényegesen gyorsabb tud lenni......Vagy lehet venni olcsón használt aksikat,amiket kifejezetten a csomagtartóban használnak...ezzel ki lehet váltani a kondi szerepét,és még annyiba se kerül,ha szerencséd van B)

na latod ebböl pl én soha nem vennék és nem is veszek hasznaltat ...

nem a kondit kell ki dobni hanem egy gyorsabbra cserélni vagy egy nagyobbra ....

5farad már biztos elég ...

Link to comment
Megosztás:

na latod ebböl pl én soha nem vennék és nem is veszek hasznaltat ...

nem a kondit kell ki dobni hanem egy gyorsabbra cserélni vagy egy nagyobbra ....

5farad már biztos elég ...

Ami a kocsim elejébe megy,abból Én se.....de a csomiba mindegy milyen,ha ismerőstől van....Mert ott nem a reggeli indulás a tét....... B)

Link to comment
Megosztás:

Ami a kocsim elejébe megy,abból Én se.....de a csomiba mindegy milyen,ha ismerőstől van....Mert ott nem a reggeli indulás a tét....... B)

hat a lényeg nem az ismerösön van ez 100%

mert azt soha nem tudod ellenörizni mennyire sz@r az aksi és ha 2 nap mulva cella zarlatos lessz ...

szal még imeröstöl sem ...

lehet az karcmentesen is hasznalhatatlan

Link to comment
Megosztás:

A megoldás egyszerű,nem kell rádiót hallgatni......Nekem mióta bent vana a zene a kocsiba,nem is hallgattam rádiót.Sőt annyi CD-t zedtem össze hogy a felét meg se tudtam hallgatni B) :lol: :D

hááá jóóó.. de mivel garis, ha valami xar van vele, megpróbálnám megjavítattni, kicseréltetni ..vagy valami..

Ha egyszer el akarom adni, és a vevő is rádiózik, akkor - pont :blush:

Hic:

Csatik.. háát nem tom.. a régi rádióval nem volt gond.. de majd megsassolom azt az átalakítót.. bár úgy emlékszem, elsőre azt hittem lecsúszott a gyári csati.. Bc-t kikaptam, megtapiztam.. hát nem.. és ha jól emlékszem le is húztam.. és biza bezajosodott a rádió.. nah mindegy.. meglátjuk mi lesz..

Erősítő: jaja.. találtam én is.. van most egy 400pénzé.. valami Ford gyári. jóó nagynak tűnik ;)

Ez már jopofább, de jóval drágább is..

Link to comment
Megosztás:

Segítsen légyszi valaki aki járatos ebben: OFF -hogy tudok vásárolni a vaterán, csak ha regisztrált vagyok?

Ha eladok valamit ill. vásárolok akkor kell valamennyi % -ot fizetnem a vaterának? A hírdetések ingyenesek?

Tudom, hogy van szabályzata, de nincs időm ennek a végigolvasására, ezért csak nagyvonalakban a lényeg érdekelne! ON

Sok jó cuccot látni ott.... B)

Köszönettel!

Link to comment
Megosztás:

Segítsen légyszi valaki aki járatos ebben: OFF -hogy tudok vásárolni a vaterán, csak ha regisztrált vagyok?

Ha eladok valamit ill. vásárolok akkor kell valamennyi % -ot fizetnem a vaterának? A hírdetések ingyenesek?

Tudom, hogy van szabályzata, de nincs időm ennek a végigolvasására, ezért csak nagyvonalakban a lényeg érdekelne! ON

Sok jó cuccot látni ott.... B)

Köszönettel!

Ha csak venni akarsz valamit, akkor SMS-ben kell megerősíteni a regisztrációt, így lesz ellenőrzött a felhasználó.

Ha eladni is szeretnél, akkor utalni kell ha jól emlékszem 100 Forintot a bankszámládról, amit a regisztrációnál megadtál, szintén ellenőrzés céljából. Tavaj így működött, de érdemes átnézni a segítség menüpontot.

Ha már beregisztráltál (de még nem ellenőrzött a felhasználó), akkor írja is a személyes beállításoknál a lehetőségeket.

Link to comment
Megosztás:

Ha csak venni akarsz valamit, akkor SMS-ben kell megerősíteni a regisztrációt, így lesz ellenőrzött a felhasználó.

Ha eladni is szeretnél, akkor utalni kell ha jól emlékszem 100 Forintot a bankszámládról, amit a regisztrációnál megadtál, szintén ellenőrzés céljából. Tavaj így működött, de érdemes átnézni a segítség menüpontot.

Ha már beregisztráltál (de még nem ellenőrzött a felhasználó), akkor írja is a személyes beállításoknál a lehetőségeket.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

na vettem ma 5,5meter 2awg tápkábelt .. ez már elég lessz szerintem meg egy biztihazat 150A anl biztivel

meg szimetrikus RCA kábelt ... audison és Impact a márka ..

Dietz kábelt tényleg nem szabad venni mert ami van az szép meg jo de csak a fele réz :lol: :D :blush: :)

érdekes a régi dietz kábelem olyan sulyos hogy az valami brutalis de az csak 10es ...

de ugyis bent marad a 10es az audisonnak kondi nélkül...... a 2AWG-s kábel meg marad csak a mélynek ...

márcsak valamikor be kéne huzni a kocsiba de qrva hideg van

elmegyek HIC hez a garázsba és viszek maggamal fütést :P

szal szerintem holnap 17utan jo lessz ...és megkapod a távirányt ... persze ha neked is Ok .. :D

Szerk:

a tápkábel,

szépen le forrasztva..... nem én csinaltam nincs elég jo pákám hozzá .. ;) kácsa megcsinalta ingyen . B) .

meg az érvéghüvelyek is rá kripelte,és utána le forrasztotta ...

20090106663_S.jpg

pop_pf.jpg

ANL biztiház és a röhelyesen kinéző 10es kábel mellette :P :P

20090106666_S.jpg

ez pedig az RCA ... amit egyböl meg is néztem hogy is van beforrasztva ...

2 jelkábel van benne .. a külsö árnyékol pedig csak az egyik végénél van bekötve /a fejegység oldalán/ igy vezeti el a felesleges zajt ...

20090106662_S.jpg

szerk2:

és most vettem még egy ilyet battery terminalt is platina bevonatu semmi csicsa ez legalabb hasznalhatonak néz ki

nem ugy mint az itthon kapphatoak

BTRP.jpg

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm!

OFF Pénzügyi rész meg, ha veszel semmi..(vatera felé)

Ha eladsz, asszem 10e-ig 3%.. felette meg asszem vmi fix, + a 10feleti rész x százaléka... ON

Hic: Erősítő.. jaja.. tényleg.. Fordé elég "izgi".. nem tom kell-e amúgy.. majd még meggondolom...

Már nem kalózkodok.. ha tenném, kellene a jó vétel.. igy nem olyan fontos B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.