Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Lehet hogy kisebb helyet foglalna mint két erösitö.

És mi van ha a szettet fejröl hajtanám és csak a láda menne erösitöröl

A mély el fogja nyomni az első szettet....nem fog tetszeni.....Az hogy 1 vagy 2 erősítő van felfogatva az ülés háttámlájára,teljesen mindegy......semmivel se nagyobb meló 2 erősítő,csak kell egy tápelosztó pluszban.....

Link to comment
Megosztás:

A fejegység amit vettem szinte karcmentes,az erősítő remélem jó lesz.....és lehet lecserélem a P500at is egy használtra ;) :blush:

és mire cseréled ???

ezt 85ért?

http://www.carstyling.hu/buy_shower.php?id=118473

vagy ezt akkor már

http://www.carstyling.hu/buy_shower.php?id=118770

de ha komolyat akarsz B)

buy_87783.jpg

5000W :D Hihi

vagy

http://www.carstyling.hu/buy_shower.php?id=118897

buy_87732.jpg

na meg már csak ez kéne ez jo vétel

buy_85320.jpg

Solid Audio S2000D Erősítő 2000W!

vagy van itt egy kisebb solid audio is

http://www.carstyling.hu/buy_shower.php?id=118268

Link to comment
Megosztás:

Ezek közül egyikre se :D B) Nincs hirdetve.....Ha meglesz akkor megmondom..... :) ;)

na ne jatszunk ovisat én sem titkoloztam tessék ide irni ......

punk tum .... :lol:

csak nem gáz hasznalt cumot venni egy hete még oltogattal hogy te soha

gyorsan valtozol :blush:

Link to comment
Megosztás:

A steg k2.02 elég jó erősítő.....de az igazán első szettre való...a többi meg eléd durva B) ;) :blush:

miért is lenne csak elsö szettre valo

az én audisonom is tökéletes a mélyhez ... nem értem mi bajod ha hidalva van a cumo ... az teljesen normalis ... semmivel sem rosszabb

Link to comment
Megosztás:

na ne jatszunk ovisat én sem titkoloztam tessék ide irni ......

punk tum .... ;)

csak nem gáz hasznalt cumot venni egy hete még oltogattal hogy te soha

gyorsan valtozol B)

Csak ezek mind ismerőstől vannak,nem vatera meg ebay...azért ez nagy előny...Arról nem beszélve hogy mindenre van 1 év garancia,karcmentes,és látom mit veszek....

Azért nem akartam még leírni mert még egyezkedünk,de elég jó úton járok.....Audio system F2-500.....

Link to comment
Megosztás:

miért is lenne csak elsö szettre valo

az én audisonom is tökéletes a mélyhez ... nem értem mi bajod ha hidalva van a cumo ... az teljesen normalis ... semmivel sem rosszabb

Mert egy nagyon szép hangú erősítő,elég drága....Nem szabad elpazarolni mélyre.... B) ez a véleményem az audisonról is ami neked van......de nem vagyunk egyformák ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak ezek mind ismerőstől vannak,nem vatera meg ebay...azért ez nagy előny...Arról nem beszélve hogy mindenre van 1 év garancia,karcmentes,és látom mit veszek....

Azért nem akartam még leírni mert még egyezkedünk,de elég jó úton járok.....Audio system F2-500.....

hat nekem még az sem kell hogy karc mentes legyen ha meg ki is probalhatod tök mind1 haver vagy nem lehet jo is meg rossz id mind1 honnan van .....

szal a steg 2ohm on 1000watt hidba ... elsö szettre ? hmmm..

vagy 2 csatornával meghajtod a 2 ládát külön külön erre még nem is gondoltal ????

Link to comment
Megosztás:

hat nekem még az sem kell hogy karc mentes legyen ha meg ki is probalhatod tök mind1 haver vagy nem lehet jo is meg rossz id mind1 honnan van .....

szal a steg 2ohm on 1000watt hidba ... elsö szettre ? hmmm..

vagy 2 csatornával meghajtod a 2 ládát külön külön erre még nem is gondoltal ????

A steg akkor is első szett hajtására való,vétek mélyre használni.....de mivel ezt nem veszem meg így nincs is miről beszélni......

nekem számít honnan veszem,és hogy néz ki...A fejegységen 1 karc sincs és mivel annyiba kerül,mint amin van igen is érdekel,mert lehet válógatni....vaterán vagy ebay-n nem lehet.......

Link to comment
Megosztás:

Úgyhogy lesz egy massive P500am eladó B)

akkor ez most miért jo inkabb egy subhoz ?

Audio System F2-500

2 x 230W @ 4 Ohm

2 x 400W @ 2 Ohm

1 x 800W @ 4 Ohm bridge

1 x 1180W @ 2 Ohm bridge

Fuse: 3 x 30A

szerk:

most nezem ez nem is 1ohm stabil ?!?!

most akkor a 2 ladat külön külön hajtod mert ugy ha hidalva akkor ez 1ohm és ez nem tudja

Link to comment
Megosztás:

akkor ez most miért jo inkabb egy subhoz ?

Audio System F2-500

2 x 230W @ 4 Ohm

2 x 400W @ 2 Ohm

1 x 800W @ 4 Ohm bridge

1 x 1180W @ 2 Ohm bridge

Fuse: 3 x 30A

Mi helyett? Nem értem a kérdést?Mert ha a steg helyett gondolod,akkor nézd meg az új árát,meg olvass róla kicsit....és nézd meg hogy ez nem csak az Én véleményem......rában lényegesen a steg alatt van.......

Link to comment
Megosztás:

akkor ez most miért jo inkabb egy subhoz ?

szerk:

most nezem ez nem is 1ohm stabil ?!?!

most akkor a 2 ladat külön külön hajtod mert ugy ha hidalva akkor ez 1ohm és ez nem tudja

Nem csak 1 ohmra lehet kötni a két subot.....lehet tesztelni,mert 4ohmon is meg 2 ohmon is elég a teljesítmény.....mind monoba,mind stereoba......1 ohm felesleges....az inkább hangnyomásra kell.....

Egyébként bírja az 1 ohmot is.......volt aki úgy használta.

Link to comment
Megosztás:

Mi helyett? Nem értem a kérdést?Mert ha a steg helyett gondolod,akkor nézd meg az új árát,meg olvass róla kicsit....és nézd meg hogy ez nem csak az Én véleményem......rában lényegesen a steg alatt van.......

naaa árrrol idáig szo sem volt ..

no majd most

mi is az árfekvése amit akarol vételezni igy hasznaltan ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.