Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Nem ugyanis , amikor megláttam, hogy nem birom összehozni, akkor vissza minden, még áramot se kapott :P

:P :) Káár.. kivi lettem volna a BT dologra.. meg úgy általánosságban..

bár költöttem már többet is "butaságra" pl pc upgrade.. lehet belemászok a 2600os példányba... luxus, mert elvagyok a gyárival is.. de ha csak azt vennénk, tennénk amit kell.. milyen uncsi és sivár lenne minden :lol: :lol:

Igaz, azért mondom ezt, mert nagyban bízok abban, hogy elmegy a gyári fej is... :lol:

Link to comment
Megosztás:

:P :P Káár.. kivi lettem volna a BT dologra.. meg úgy általánosságban..

bár költöttem már többet is "butaságra" pl pc upgrade.. lehet belemászok a 2600os példányba... luxus, mert elvagyok a gyárival is.. de ha csak azt vennénk, tennénk amit kell.. milyen uncsi és sivár lenne minden :lol: :lol:

Igaz, azért mondom ezt, mert nagyban bízok abban, hogy elmegy a gyári fej is... :)

Én kompletten vettem az egész rendszert, egy gyengébb Sony fejegységgel, ezért szerettem volna fejleszteni, de amíg el nem tudom adni a 2500-at, addig nem veszek mást. Amúgy a kiszemelt a 2600-as. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy állsz az autóval Lacee? Tegnap volt jó kis hifiszerelés Lurdynál... :)

Fél egyig szereltük Redi kocsijába az első szettet. Remélem jó lett... :lol:

Az az igazság, hogy kéne még vele dolgozni pár órát.... rezgéscsillapítás, tömítés (hanszórónál).. stb. De már legalább vannak 4kHz feletti hangok is az autóban... :lol:

Ilyen ment bele: Monacor NeoSet - csak a magas más típus (sztem. jobb).

Link to comment
Megosztás:

Hogy állsz az autóval Lacee? Tegnap volt jó kis hifiszerelés Lurdynál... :P

Fél egyig szereltük Redi kocsijába az első szettet. Remélem jó lett... :lol:

Az az igazság, hogy kéne még vele dolgozni pár órát.... rezgéscsillapítás, tömítés (hanszórónál).. stb. De már legalább vannak 4kHz feletti hangok is az autóban... :lol:

Báze és Én ilyenkor nem tudok felmenni... Lesz ez még ígyse... :)

Link to comment
Megosztás:

Báze és Én ilyenkor nem tudok felmenni... Lesz ez még ígyse... :lol:

Majd megszervezzük legközelebb :o

Mindenki besegített - Coupenak külön köszönet a hangváltó rögzítésért.... :)

Érdekes volt a beállítás... Redi erősítőjén a HPF 40-400Hz-ig állítható. A skála kb. ilyen 40-41-42.....60.....80-180-400 :lol: :lol:

Letöltöttem frankó teszt cd-ket (BASS MECHANIK) - van 10Hz--100Hz bass teszt, (Hertzenként! :P ), front-end teszt, kick-teszt, mindenféle sweep és effekt. Majd azzal minden kiderül. :P

Link to comment
Megosztás:

HPIM5439.jpg

Cseszi az agyam ez a kiemelőkeret gyártás... Frankón néznek ki ezek a cuccok, csak Én nem állok ennek neki, mer tudom hogy úgyse lesz kellő akaratom ahhoz hogy végigcsináljam... :lol:

DSC00506.jpg

Szép ez a beépítés, ennek a kocsinak van az alja teljesen ki Dynamatozva... Asszem redi linkelte azt a képet előrébb. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy állsz az autóval Lacee? Tegnap volt jó kis hifiszerelés Lurdynál... :D

Fél egyig szereltük Redi kocsijába az első szettet. Remélem jó lett... :lol:

Az az igazság, hogy kéne még vele dolgozni pár órát.... rezgéscsillapítás, tömítés (hanszórónál).. stb. De már legalább vannak 4kHz feletti hangok is az autóban... :P

Ilyen ment bele: Monacor NeoSet - csak a magas más típus (sztem. jobb).

Hogy jó e? :P

Tegnap óta kb ez látszik a kocsiból: :P :lol: ;) :o

Teljesen a padlón vagyok...eddig ugy voltam, hogy van egy nem rossz cucc a kocsiban, amire ráférne az upgrade (de mire nem?), de elvagyok vele....persze zavart, hogy nincs magas, meg nagyobb hangerőn torzít meg erölködik a gyári cucc....de ami most van benne....hát az Nap-Plútó távolság az eddigiekhez képest :lol: :) A mély részével még picit tuningolni kell, de állandó jó beállítás ugysem lesz mert van amelyik zenéhez a mostani nagyon tetszik, van amelyiknél nagyon hülyén szól

teljesen kész vagyok, kidobom az otthoni "hifit" is a francba....

Link to comment
Megosztás:

offtopic autó ugyan, de azt a magasat lessétek... :lol: :) :P :P

Profile kupéjában is ilyesmi van... ;)

Vallásos áhitattal ült a kocsiban, mint aki látta a messiást

Ez legalább a saját cuccod volt ?

Persze, ez volt nekem most bent az autóban a DLS előtt. Elektronikus zenére talán még jobb is volt, mint a DLS, bár az nagyon kiegyensúlyozott darab, akusztikus zenén bármivel állja a versenyt. Dehát Norbi full elektronikus zenerajongó, tehát neki illik a stílusához :o

Nyilván tetszik - olyan mintha Sokol rádiót cserélnél le egy jó középkategóriás cuccra, pl. egy Yamaha hifire.... :P

Ha még rendes mélyládája is lenne...... :lol: ....de nem is baj, most szokja a pici SAL-t, aztán megkapja az MTX-et. Második karácsony lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

....Mk76: Persze, ez volt nekem most bent az autóban a DLS előtt. Elektronikus zenére talán még jobb is volt, mint a DLS, bár az nagyon kiegyensúlyozott darab, akusztikus zenén bármivel állja a versenyt. Dehát Norbi full elektronikus zenerajongó, tehát neki illik a stílusához :lol:....

Végre eladtál akkor megint valamit :lol:

Mondtam, hogy Norbival nem lesz egyszerű dolgod :)

Link to comment
Megosztás:

Végre eladtál akkor megint valamit :)

Mondtam, hogy Norbival nem lesz egyszerű dolgod :P

Tegnap beszélgettünk Tommal, az erősítőjét szeretné majd lecserélni..... az Emphaser pont jó lenne neki (4x80W) - lehet, hogy te is el tudnál neki adni valamit.... :P :lol:

Ha már a jövő héten úgyis megjön elvileg az új erősítőd...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

....Nyilván tetszik - olyan mintha Sokol rádiót cserélnél le egy jó középkategóriás cuccra, pl. egy Yamaha hifire.... :)

Ha még rendes mélyládája is lenne...... :lol: ....de nem is baj, most szokja a pici SAL-t, aztán megkapja az MTX-et. Második karácsony lesz :lol:....

Meg azt a kéken világító sziddddditárat is, amit erősítőként adtak el neki :P :P :lol: :o

Link to comment
Megosztás:

Meg azt a kéken világító sziddddditárat is, amit erősítőként adtak el neki :P :P :lol: :o

Annyira azért nem rossz az. Csak csicsás.... de végülis müxik, most szól a zene :)

De tényleg ki kéne próbálni benne az A100x4-et, mert abban van erő is.... Csak akkor az első ajtókat kicsit meg kéne erősíteni, ne zörögjön már benne minden....Meg a hátsó ajtót is.... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak jó első szett utáni flesh után be ne üljön István kocsijába, mert elsírja magát :lol: :)

Jajjjj már! Majd ha megkapja az A100x4-et, meg az MTX-et, akkor ti sírjátok el magatok!!!! :P

Neked is elég szépen muzsikál az MTX, nem? Megkapja a szép új dobozát és jobb lesz, mint valaha :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.