Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Válság a f....m!!!! :P

Pont, hogy akkor jönne csak jól igazán, ha el tudnak adni!

Töketlen importőr van, nem válság...... :lol:

Na mindegy, láda még maradhat, no para.

Pista erősítője jövő hét vége előtt nincs itt, másrészt, az 4 ohmon is tud 250W-t, tehát majd elpöcög az MTX ládával addig. :P

Megrendeltem tegnap az enyémet...szerintem max 1 hét...Legalábbis remélem :lol: Csak Pista csináljon neki helyet,mert a kettő nem fér el a kocsimba :lol:

Azt mondták hogy most azon dolgoznak hogy ne hajóval,hanem repülővel érkezzen az árú,mert a hajóút 3 hónap...Mondjuk ezt elég nehéz elhinni :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Megrendeltem tegnap az enyémet...szerintem max 1 hét...Legalábbis remélem :lol: Csak Pista csináljon neki helyet,mert a kettő nem fér el a kocsimba :)

Azt mondták hogy most azon dolgoznak hogy ne hajóval,hanem repülővel érkezzen az árú,mert a hajóút 3 hónap...Mondjuk ezt elég nehéz elhinni :lol:

meglesz a saját ládád?

Link to comment
Megosztás:

A hajó tényleg lassú, viszont "olcsó", egy 20 lábas konténer fix áron jön, mindegy mennyit pakolsz bele. Viszont, ha hajón szállíttatok, akkor beleszámolom ezt az időt, és nem hagyom, hogy lefogyjon a készlet...... na, mindegy. A lényeg, hogy legyen woofer.

Nemtom a Surányi miért akar 2 ládát csinálni, szerintem az nehezebben kezelhető, mint az egy, akármilyen nagy is az. Ráadásul az én ládámban is két különálló, szigetelt tér van, hang szempontból olyan, mint ha két láda lenne.

Lehet, hogy valami más oka van, pl. jobban tud játszani a hangszórók pozíciójával, vagy ilyesmi. Majd kiderül, nem hülyegyerek a Feri.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nemtom a Surányi miért akar 2 ládát csinálni, szerintem az nehezebben kezelhető, mint az egy, akármilyen nagy is az. Ráadásul az én ládámban is két különálló, szigetelt tér van, hang szempontból olyan, mint ha két láda lenne.

Lehet, hogy valami más oka van, pl. jobban tud játszani a hangszórók pozíciójával, vagy ilyesmi. Majd kiderül, nem hülyegyerek a Feri.... :lol:

Pont olyan lesz mint a Tied..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem került elő az a sz@r még :lol:

Ja, ha csak ez a gond, akkor ne problémázzunk, egy 2-3 ezer forintos magason ne múljon a dolog :)

Coupe: Na mizu? Kicserélted az erősítőt, vagy majd csak hétvégén?

Ládaügyben meg félreérthettem valamit, mert két különálló ládára emlékeztem.... Úgy látszik, nem vagyok a toppon mostanában..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

....Coupe: Na mizu? Kicserélted az erősítőt, vagy majd csak hétvégén?....

István és Krisztián bekötőtte tegnap este, de nem akart bekapcsolni :lol:

Minden okés volt vele és működött rendesen korábban ugye ?

Ha igen, akkor a hiba okozója az lehet, hogy nálam leesett/csúszott/huppant/repült az első ülésról a padlóra.

Link to comment
Megosztás:

István és Krisztián bekötőtte tegnap este, de nem akart bekapcsolni :lol:

Minden okés volt vele és működött rendesen korábban ugye ?

Ha igen, akkor a hiba okozója az lehet, hogy nálam leesett/csúszott/huppant/repült az első ülésról a padlóra.

Semmi gond, hozd vissza, megnézem.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond, hozd vissza, megnézem.... :lol:

Kipróbáltam,de egy pillanatra se kapcsolt be :) Viszont az érdekes hogy Nincs rajta HPF szűrő :lol: Így hogy állítod be a vágási frekvenciát?A fejegységen?

Agressor Andris,mondta hogy a bárdinál 50x50es bitumen lap 2500ft(neki is ezzel van megcsinálva a kocsija).....Ennél olcsóbban tudsz hozni,vagy ez már jó ár érte????

Link to comment
Megosztás:

Kipróbáltam,de egy pillanatra se kapcsolt be :P Viszont az érdekes hogy Nincs rajta HPF szűrő :lol: Így hogy állítod be a vágási frekvenciát?A fejegységen?

Agressor Andris,mondta hogy a bárdinál 50x50es bitumen lap 2500ft(neki is ezzel van megcsinálva a kocsija).....Ennél olcsóbban tudsz hozni,vagy ez már jó ár érte????

kb. 7-8eft / négyzetméter volt nekem. Majd utánanézek, drágult-e.

Hogyne lenne rajta high-pass, legfeljebb nem pont ez a neve. :P De a frekiállító csavar ua, csak a filter üzemmódját állítod kapcsolóval. Asszem HPF-OFF-LPF kapcsoló, vagy ilyesmi.

Majd megnézem, szétszedem. Amikor kipróbáltam, kb. 3 hete, akkor még ment. :lol: Remélem nincs nagy baja, de ha leégtek a táp FET-ek, legfeljebb ki kell őket cserélni. Valami a táppal lesz, a végfok szerintem ok. Biztosítékok jók benne? Nem kötöttétek be fordítva? Az ellen nincs védve.... :)

Link to comment
Megosztás:

kb. 7-8eft / négyzetméter volt nekem. Majd utánanézek, drágult-e.

Hogyne lenne rajta high-pass, legfeljebb nem pont ez a neve. :) De a frekiállító csavar ua, csak a filter üzemmódját állítod kapcsolóval. Asszem HPF-OFF-LPF kapcsoló, vagy ilyesmi.

Majd megnézem, szétszedem. Amikor kipróbáltam, kb. 3 hete, akkor még ment. :lol: Remélem nincs nagy baja, de ha leégtek a táp FET-ek, legfeljebb ki kell őket cserélni. Valami a táppal lesz, a végfok szerintem ok. Biztosítékok jók benne? Nem kötöttétek be fordítva? Az ellen nincs védve.... :lol:

Biztosítékok redben voltak.

Nem hiszem, hogy fordítva kötötték volna be.

Link to comment
Megosztás:

kb. 7-8eft / négyzetméter volt nekem. Majd utánanézek, drágult-e.

Majd megnézem, szétszedem. Amikor kipróbáltam, kb. 3 hete, akkor még ment. :lol: Remélem nincs nagy baja, de ha leégtek a táp FET-ek, legfeljebb ki kell őket cserélni. Valami a táppal lesz, a végfok szerintem ok. Biztosítékok jók benne? Nem kötöttétek be fordítva? Az ellen nincs védve.... :lol:

Biztosítékok rendben vannak,és tuti hogy nem fordítva kötöttük be......

Link to comment
Megosztás:

Biztos nem...mert akkor is a puha szeméthalomban landol... :) :P

ÉS az izééé csak bekötötték ami a fejtöl jön szááál ami az erölködőt kapcsolja! :lol:

Ma én is lecseréltem a fejegységet,,,, A régi Kenwood KDC kijött és egy Blau Barracuda MP35 ment bele! Akkorát szól hogy tényleg :P Szép a hangja ! :lol:

Eza régi lehet piacradobom:

3021.jpg

Ilyen a "NEW" :

h023BERMUDA-f_DC_Ip.jpg

Link to comment
Megosztás:

ÉS az izééé csak bekötötték ami a fejtöl jön szááál ami az erölködőt kapcsolja! :lol:

Ma én is lecseréltem a fejegységet,,,, A régi Kenwood KDC kijött és egy Blau Barracuda MP35 ment bele! Akkorát szól hogy tényleg :P Szép a hangja ! :)

Ilyet a :

http://akamaipix.crutchfield.com/products/...UDA-f_DC_Ip.jpg

Én meg ilyenre cseréltem:

deh_p77mp_large.jpg

Ez is szépen szól :lol:

Link to comment
Megosztás:

Biztosítékok rendben vannak,és tuti hogy nem fordítva kötöttük be......

Gondoltam, de azért jó tudni, hogy ha szétszedem, számítsak-e sok koromra, meg égett műanyagra... :P :lol: :lol:

Majd megnézem, biztos nem komoly a hiba, mert azt észrevettétek volna :P

Én meg ilyenre cseréltem:

(DEH-P77R)

Ez is szépen szól :)

Azt elhiszem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam, de azért jó tudni, hogy ha szétszedem, számítsak-e sok koromra, meg égett műanyagra... :P :lol: :lol:

Majd megnézem, biztos nem komoly a hiba, mert azt észrevettétek volna :o

Hic, te is ugytudod nem, hogy a végfok is füstel működik!!!... ha kijön belőle utána nem megy! :) :P :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mennyiért sikerült ilyet zsákmányolni ?

45 pénz volt, használtan. A teszvesz.hu-n találtam rá. Már évek óta ilyet szerettem volna, csak elég drága volt sokáig.

Még nem a legkomolyabb a hangszóró-rendszer, de így is nagyon szépen szól. Hallani a különbséget.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.