Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hát nem konkrétan kárpit csavarra gondoltam...mert az annyira azért nem necces ha leesik... ;)

Ha a rendszám nem esik le akkor szerintem semmi nem lazul le..de ez csak az én véleményem :D (ja a csomi ajtó kárpit csavarjai lelazultak,azért zörög...és hiába húzom meg 2 óra és megint laza :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hosszútávra persze, csak 2 éve nálam van és 2 millió áll az autóban és sehogy sem néz ki... mindíg tönkre megy benne valami.

Ha elviszik 900-ért most akkor "jól" jövök ki...

aztán megy a hifi egy másik ótóba.

de még várjunk ezzel...

??? Eladod az ótód?

Eddig úgy vettem ki, viszonylag hosszabb távra tervezted.... :D

Link to comment
Megosztás:

Na, jó nagy követ dobtam az állóvízbe, mi? Hogy felpezsdültetek!!!

Csepegtetek infót:

- Pistának már úton van a monoblokk.... szerintem 2ch+mono lesz a vége. Kb. mint Coupe kocsija, csak a monoblokk kicsit erősebbre sikerült.... Impulse SD800, jó darab - extra: állítható fázistolás és szubszonikus szűrés! Egyébként iszonyatosan felmentek az árak, a P500.1 már 60k!!! Szóval, István jól jártál, hogy megvetted az uccsót!

- Szerintem Pista erősítője eladó lesz, tehát ha tetszik valakinek, hajrá - lehet meghallgatni! Emphaser EA480, Nagyon jó erősítő, szerintem igazából elég is (bőven), és az MTX szubbal nagyon jó párosítás, de Pista szíve már a Coupe féle dupla láda felé húz.....

Link to comment
Megosztás:

Na, jó nagy követ dobtam az állóvízbe, mi? Hogy felpezsdültetek!!!

Csepegtetek infót:

- Pistának már úton van a monoblokk.... szerintem 2ch+mono lesz a vége. Kb. mint Coupe kocsija, csak a monoblokk kicsit erősebbre sikerült.... Impulse SD800, jó darab - extra: állítható fázistolás és szubszonikus szűrés! Egyébként iszonyatosan felmentek az árak, a P500.1 már 60k!!! Szóval, István jól jártál, hogy megvetted az uccsót!

- Szerintem Pista erősítője eladó lesz, tehát ha tetszik valakinek, hajrá - lehet meghallgatni! Emphaser EA480, Nagyon jó erősítő, szerintem igazából elég is (bőven), és az MTX szubbal nagyon jó párosítás, de Pista szíve már a Coupe féle dupla láda felé húz.....

és Pistának melyik kocsiba megy ? a senatorban le kell heggesztni őket :D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.